nasiona marihuany

Cmh 315+ LED 126w Greenception 1.44m2 pestki od Barney Farm/RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Do podtrzymywania topów pewnie spełni, na razie jest niepotrzebna, ogarnij sobie lepiej taką o właściwych rozmiarach oczek. :)
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
Ale z tego co widze to za***iście spełnia role jako podstawa pod lst nie muszę pojedyńczo ich wiązać potrzymam ją przez vega a potem zdejmie na indukcje i początek kwitnięcia co myślicie o tym moim nowym ledzie Greenception 128W dałem go jako doświetlenie i zmieniam z lewej na prawą co 5 dni jest ok? Zamierzam przeciąć do 45 dni veg i przełączyć na 12 wpłynie to na plon?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jak chcesz zrobić scroga to zrób, metr bieżący takiej siatki w castormie to koszt rzędu kilkunastu złotych, raczej nie zbiedniejesz od takich zakupów. 45 dni wega z pewnością wpłynie na plon. Jak chce Ci się bawić w kombinowanie to się baw. Growerzy to leniwe bestie, przeważnie wieszają i nie bawią się w zmiany co 5 dni. :)
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
To lece rano do Obi mam nadzieje że pęknie kilos ? dużo pracy włożyłem w swoje hobby
 
R

Rodzilla

Guest
Gdzie znajdę siatkę z oczkami 5/5cm? Znalazłem jedną o oczkach 7-10cm.
 
R

Rodzilla

Guest
w castoramie znajdziesz, zielona plastikowa

Zamówiłem siatkę HerbGarden Siatka Elastyczna 60x60cm i w opisie jest oczka od 7cm do 10cm. Nie wiem czy nie za duże. Pierwszy raz chce scrog zastosować. Namiot DIAMOND BOX 40x40x120cm. Szukam na stronie castoramy leroya czy obi ale jestem jakiś chyba inny bo nie mogę znaleźć :)
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
Witam wszystkich 26 dzień podlane 100% canna veg cannaenzym i rhizotonic wy***ałem siatkę i zrobiłem LST zastanawiam sie czy nie przełączyć za max 3 dni na 12/12 ponieważ mam 3 sativy i niewiem czego mam sie po nich spodziewać mogą wyj***ć ostro do góry.
I jak myślicie przełączyć za 3 dni na 12/12 czy potrzymać jeszcze z 2 tygodnie ?

 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,799
Buchów
3,720
Odznaki
6
Hm?..wywaliłeś siatkę, więc trzymać nie musisz45. Ale robisz LST, więc te 2 tygodnie raczej powinno być ok?
Zobaczysz za tydzień w jakim stanie będą?..i wtedy przełączysz lub zostawisz na jeszcze jeden tydzień.
A jak masz zdrowe, mocno zielone(ciemne) liście, to na Twoim miejscu - canna Vega bym odłożył.
Ja, na vegu użyłem raz. Pozdrawiam i życzę bezproblemowo?
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
Witam odpowie mi ktoś co zrobić z tym

Wyskoczyły tylko na 2 krzakach po kilka kropek
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,886
Odznaki
5
Nie wygląda to groźnie. Obserwuj, dawaj im wodę bez nawozów w następnych podlaniach. Nie powinno się pojawiać tego więcej.
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
3 Dzień indukcji


Martwi mnie ta ostatnia w rzędzie od lewej liście jej opadły przelanie? Podlewałem każdą wodą z ph 6.5 bez nawozów po 1l na każdą podlewam tak co 3-4 dni
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
Towarzysze zobaczcie na jednej roślince na dolnym liściu wyskoczyło coś takiego co mam robić jest to jakiś nierobór? Jade zestaw canny 50% dawki zalecanej co 2 podlanie
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
Kolejny up 10 dzień flo na wstępie prosze administracje o zmiane nazwy na Cmh 315+ LED 126w Greenception 1.44m2

A więc ruszamy dzien 27stopni 40 wilgotność
Noc 20 stopni 45 wilgotność

0

I tu zwracam sie z prośbą do bardziej doświadczonych a mianowicie żółkną listki przy dole u niektórych roślin ph wody z podstawki 6.8 powinienem użyć dolomitu ? I jezeli tak to jak podlewam je co 3 dni po ok 1l wg tabeli nawożenia canny a ostatnie dwa podlania polecialy bez nawozów wodą o ph 6.5 tak to wygląda

Przyjmę każdą radę chciałbym pomyślnie przeprowadzić ten grow
 
U

Usunięty 58869

Guest
nie przejmowałbym się tym listkiem, roślina odrzuca liście podczas flo z dolnych partii łodygi. Czasem przez nie uwagę podlejesz wodę z pożywką liścia i po jakimś czasie wychodzi tzw. poparzenie przez nawozy np. nawozy na korzenie palą liście sam to zaobserwowałem jak przez nie uwagę ochlapałem liścia wodą z pożywką root juice od biobizz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół