nasiona marihuany

Cmh 315+ LED 126w Greenception 1.44m2 pestki od Barney Farm/RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
Dzień 37 12/12





I co powiecie na dwóch plantach robią się już brązowe włoski powinienem tak od 40 dnia dawać samą wodę?
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
2 tyg przed kosą już sama woda powinna lecieć także jeszcze możesz je koksować :)
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
2 tyg przed kosą już sama woda powinna lecieć także jeszcze możesz je koksować :)

Ogólnie planuje następny grow polecieć z jakimiś dobrymi ledami z tego póki co jestem średnio zadowolony mimo odpowiednich warunków i oświetlenia jak na ten metraż planty są tak jakby gołe bez kwiatostanów chociaż może jeszcze spuchną a więc następny grow wpie****e Sun light Q5W2 x2 i wszystko powinno śmigać bez problemu
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Ogólnie planuje następny grow polecieć z jakimiś dobrymi ledami z tego póki co jestem średnio zadowolony mimo odpowiednich warunków i oświetlenia jak na ten metraż planty są tak jakby gołe bez kwiatostanów chociaż może jeszcze spuchną a więc następny grow wpie****e Sun light Q5W2 x2 i wszystko powinno śmigać bez problemu

Ja wiem czy z ledami będziesz mieć inaczej, tu dużo zależy od wega jak je poprowadzisz takie będą ;) Połącz CMH z HPS może będzie lepszy skutek, albo jak ktoś napisał zapie**** 600w HPSa i poleć całe grow zobaczysz różnice ;)
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
41 dzień 12/12





I jak powinienem golić jeszcze liście ? Ile im jeszcze zostało producent pisze od 50-60 dni kwitnienia przy każdej ? Czy kwitnięcie liczy sie od razu od przełączenia na 12/12?
 
Ostatnia edycja:

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
43 dzień


Lewa strona

Prawa strona

I jak będzie jakiś feedback?
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
52 dzień od 12/12




I jak kiedy kosa? Dawać już samą wodę? Topy są wielkości puszki od redbulla ale bardzo zbite z tego co widać
 

ewcone

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2014
Postów
219
Buchów
0
Co do tego gwarancji nie ma, i woda tak jak piszesz, dobrze tez jest zaopatrzyc sie w mini mikroskop i obserwowac trichomy, pozdro
 

Brkbrs

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
58
Buchów
0
75 dzien 12/12



Postanowiłem skosić dwa krzaki mam tylko problem z suszeniem bo reszta jest jeszcze niedojrzała a moge je suszyc tylko w boxie.
Czy zapalone światło zaszkodzi przy suszeniu?
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Oczywiście, że tak. Jeśli chcesz mieć dobrze wysuszony materiał z odpowiednimi walorami smakowymi musisz znaleźć inne miejsce suszenia.
 

emka420

Member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
22
Buchów
0
Czy zapalone światło zaszkodzi przy suszeniu?

Oczywiście, że tak. Jeśli chcesz mieć dobrze wysuszony materiał z odpowiednimi walorami smakowymi musisz znaleźć inne miejsce suszenia.

A czy nie wystarczy zrobienie jakies mini-suszarni z kartonu ktora zakryje temat przed lampami, a w srodku bedzie odpowiedni poziom wilgoci? Np jeszcze wiatrak mieszajacy na to puscic (i porobic dziury w kartonie jakos strategicznie by swiatlo sie minimalnie dostawalo, ale moglo sie wietrzyc)?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ostatecznie możesz suszyć w tym samym boksie przy zapalonym świetle.. da radę, bo nieraz mi się zdarza taka sytuacja i ciężko mi jest znaleźć jakieś różnice na - . Susz jest pachnący, smaczny i działa tak samo :)
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
ostatecznie możesz suszyć w tym samym boksie przy zapalonym świetle.. da radę, bo nieraz mi się zdarza taka sytuacja i ciężko mi jest znaleźć jakieś różnice na - . Susz jest pachnący, smaczny i działa tak samo :)

Jak rozumiem suszysz nad lampą?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół