nasiona marihuany

Siema ile zjeść grzybów na pierwszy raz

Wyszukiwarka Forumowa:

SzymonSzanowny

Active member
Rejestracja
Sty 20, 2020
Postów
40
Buchów
0
Witam wszystkich chciałbym sprobowac skonsumować grzybki odmiana cubensis nie wiem ile gram tego zjeść na pierwszy raz może ktoś mi doradzi pozdro i zdrówka
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,136
Buchów
3,655
Odznaki
3
Na 1 raz... 1g suchych lub 10g świeżych...
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
1g - standardowa dawka
2g - mocna zabawa
3g - heroic

Mój pierwszy trip 2,2 za pierwszym razem i było bardzo fajnie i przerażająco :) !
 
U

Usunięty 11382

Guest
Wszytko zależy też od grzyba i jaki ma potencjał, cubensis cubensisowi nie równy, ale jak na moje to nie ma co sie bawić w tripa 1g, lekkie szmyrnięcie tylko, jak na moje jak tripować, to normalnie i dałbym na 1 raz 2-2,5 g tak żeby wiedzieć o co w tym chodzi :p
Według mojej opinii to:
2-2,5 g standard trip
3-3,5 g mocny trip
4-5 g Jedi mind trip

Terence Mckenna mówił, że żeby naprawde wiedzieć o co chodzi to trzeba jeść po 5 g, ale tego na pierwszy raz juz bym nie proponował ;) Pozdro
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
Ja od siebie napisze tak, gram gramowi nierówny nawet tej samej odmiany. Tak jak poprzednicy piszą, zjedz gram do dwóch max. Z doświadczenia wiem, że za dużą część tripa odpowiada otoczenie i czasami te półtorej g poskłada bardziej niż dwa i pół innego. No i sugeruje, żeby poczekać do rozwinięcia się wiosny i zazielenienia się na dworze, wtedy jest najlepiej!
Pozdro
 

SzymonSzanowny

Active member
Rejestracja
Sty 20, 2020
Postów
40
Buchów
0
Dzięki panowie za uświadomienie już teraz mniej więcej wiem na czym stoję i jak to dawkować żeby było dobrze jak będzie po wszystkim to napiszę jak było już trochę się przygotowuje czytam oglądam itd itp pozdrawiam i życzę zdrówka bo to teraz najważniejsze z fartem
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
2.0-2.2 przyjmuje się za normalną dawkę, na start sugerowałbym 1.5 maks.
Oczywiście mowa o suchych, z wilgotnych to się porzygać można.

Ja wyhodowałem na start odmianę mexican, nie jest jakaś mocna, wziąłem na pierwszy raz 0.5 pobudzenie było i takie delikatne podziwianie otoczenia, ale zawiodłem się, wziąłem 1.5 i trochę mnie poskładało, byłem głupi środek zimy, na imprezie w małym garażu w 15 osób.
Na szczęście kumpel był pomocny i od momentu jak ze mną wyruszył w podróż po okolicy było dobrze, chodziliśmy z 3h nim zaczęło schodzić od peak'u i tak było cieplej chodzić niż tam siedzieć.
Bomba? Raz dom większy ode mnie, raz ja większy od domu, patrzenie w dół na chodniku skutkowało widokiem ogromnych kostek dosłownie przed twarzą. Do tego różowe niebo, jasno niebieski śnieg. Do tego szczera gadka na różne tematy się kleiła cały czas.

W te wakacje biorę 2.2, poprzednie miałem brać, ale mi wypadło, koledzy sami wzięli w lesie i się świetnie bawili, przygotowałem im na tego tripa golden teacher'y. Mimo wszystko mexican pozostanie na zawsze w moim sercu, wtedy go po prostu nie było i gościu co prowadzi jeden z sklepów mówił, że zawsze na nie największy popyt jest i jako zamiennik polecił te golden teacher'y.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
A ja wczoraj zjadłem golden teacher 4 gramy suszonych i się ku**a zawiodłem. Liczyłem na grubą fazę jakieś fraktale coś a ty.ledeo posmyralo.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Witam wszystkich chciałbym sprobowac skonsumować grzybki odmiana cubensis nie wiem ile gram tego zjeść na pierwszy raz może ktoś mi doradzi pozdro i zdrówka

Grunt to żebyś nie zjadał więcej, dokładał, jeśli obrana dawka wyda się Tobie zbyt słaba i pomyślisz sobie, ano to zjem dokładkę.
Tu to tak nie działa. Uwierz. Po pierwszym razie zalecam zrobić dłuższą przerwę, bo kolejne razy w krótkich odstępach czasowych
będą naprawdę nie satysfakcjonujące mocą lub wcale nie poczujesz . Psylocybina, daje największego kopa, kiedy nasz organizm pozbędzie się jej całkowicie.
Nie mam tu na myśli haju, tylko związki chemiczne.
Grzyby temat rzeka, póki sam nie spróbujesz, to możesz być delikatnie zagubiony a co z czym i jak a dlaczego tak.
Ja zaczynałem od Goldenów później cubensis nemesis i było to ok 2.5g kapeluszy, dodam, że kapelusze kopią mocniej.

Klika odmianek z wtedy






 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół