nasiona marihuany

Odmiana obojętna na serce ?

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Mr.f

Guest
Cześć, czy istnieje lekka odmiana nie wpływająca na puls i ciśnienie ? Niestety od 3 lat borykam się z problemami sercowymi, nie stosuję żadnych leków itd ale nie o tym chcę pisać, czy jest odmiana delikatna dla serca i z łagodnym hajem ? Nie szukam upie****acza który wyśle mnie na sąd ostateczny do świętego Piotra lecz coś delikatnego, coś co nie przymuli, nie zwiększy akcji serca ani go nie spowolni ? Istnieje taka odmiana ? Swoją drogą... kiedyś gdy paliłem ( jakieś 5 lat temu ) kupowało sie to co było... każdy z nas to zna i dziwiłem się że gdy ja paliłem i nie były to kosmiczne ilości to totalnie odplywalem, tzn nie leżałem jak narkoman ale też noe byłem monter... wiecie o co mi chodzi ? Natomiast dziwiłem się że taki snoop dog czy inny raper potrafi w czasie wywiadu zapalić wielkiego blanta ( wątpię by dosypywali tytoniu... ) i palił tego blanta i normalnie rozmawiał, normalnie myslał itd a ja.. po 1 lufce pływałem myślami w nibyladii :D kiedyś myślałem że to wytrenowanie ale lata palenia nic tutaj nie dało więc wnioskuje... że to kwestia odmiany. Co do mojego serca, to nie zioło mnie tak załatwiło ale nie ma co o tym pisać.
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
nie ma , kazda podnosi cisnienie na poczatku pozdro
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
nie ma , kazda podnosi cisnienie na poczatku pozdro

Kolego, zluzuj już z pisaniem, ok? Wszystkie posty jakie masz naklepałeś dziś i już wystarczy.
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
wladca forum jestes czy jak
kazda podnosi cisnienie

i to ze czegos nie pokazuje nie znaczy ze nic nie robie , jestem tu od kota i czasy ocb crew , kilka lat w stecz moze jeszcze ciebie chlopie tu nie bylo jak lookalem to forum, inaczej moderacja wygladala , nie jak psy na gnata sie patrzeli
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
dobra odpusc sobie , bo przez takich modow joyka trzeba puscic

a jak masz jakis problem to sie bujaj


ludzie na ktorych posty odpowiadam jakos nie podzielaja twojej opinii to wystarczy
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Jak jesteś od Kota, to mi przyślij swojego nicka na PW.
 

bondi16

Member
Rejestracja
Paź 10, 2015
Postów
20
Buchów
0
Potwierdzam, że od Kota, więc zluzuj, bo świat mały.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Ty tez od Kota?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Tak się składa że dyskutujesz z kotem :some:
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
w kwestii snoop dogga oraz wg moich własnych, niekoniecznie potwierdzonych przez innych ludzi doświadczeń to jest tak, że ja upalam się tak naprawdę mocno tylko przy pierwszym joincie lub przy pierwszym szkiełku, każdy następny gibon podtrzymuje mój level upalenia ale nie zapie****am się na nowo chyba że pierwszego gibona jaram rano a drugiego po południu. tak na przykład
ale jak jaram gibonka za gibonkiem czy szkiełko za szkiełkiem to nie wpływa to na mój mega wielki stan upie****enia. nie, u***kę mam zawsze tylko przy tym pierwszym zapaleniu a potem już jest zdecydowanie lżej, normalnie.
snoop jara tyle gibonów co mój dziadek ekstra mocnych czyli na tyle w ch*j że ani jeden ani drugi nie odczuwali już efektów palenia.

czy istnieje taka odmiana o którą pytasz ? nie wiem czy to w ogóle zależne od rośliny bo jeśli nie będziesz trzymał odpowienio długo krzaka i wszystkie trichomki będą mleczne to na pewno się tak nie upalisz jak w przypadku pojawienia się bursztynu. ale czy roślina z małą ilością dojrzałych trichomów ma wpływ na ciśnienie ? nie wiem.

ciekaw jestem czy ktoś z użytkowników ma podobne zdanie do mojego bo wiadomo że duże znaczenie ma też podejście indywidualne człowieka, jego stanu psychicznego itp itd.
każdy upala się inaczej :]
zdrówka życzę :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
To nie alko że kolejne lolki zwiększają fazę to tsk nie działa
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
jeśli nie będziesz trzymał odpowienio długo krzaka i wszystkie trichomki będą mleczne to na pewno się tak nie upalisz jak w przypadku pojawienia się bursztynu.

To ciekawe, bo najwyższe stężenie THC jest właśnie w mlecznych trichomach i ci, którym zależy na mocy, właśnie wtedy ścinają rośliny. Bursztynowe trichomy pojawiają się jak THC rozkłada się już na inne kannabinole.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
To ciekawe, bo najwyższe stężenie THC jest właśnie w mlecznych trichomach i ci, którym zależy na mocy, właśnie wtedy ścinają rośliny. Bursztynowe trichomy pojawiają się jak THC rozkłada się już na inne kannabinole.

myślałem że czym więcej brązowych trichomów tym cięższy stan palącego i co sie z tym wiąże - roślina ma większą moc. wtedy high rozlewa się po czaszce i trzeba dać sobie 5 minut na ogarnięcie. to nie jest właśnie efekt mocy ?
nie żebym negował tylko powiedziałeś coś z czym spotykam się pierwszy raz, zawsze wychodziłem z założenia że roślina z mlecznymi trichomami kopie, owszem ale największy power mają takie które się odpowiednio długo trzyma ze względu na brązowe trichomy.

czyli reasumując, najlepszy produkt i najbardziej wskazane cięcie rośliny jest jak trichom są mleczne ? roślina która jest bogata w brązowe trichomy jest przejrzała ? dobrze to kminię ?

możesz mi powiedzieć dlaczego nie mogę stawiać nikomu podziękowań w postaci buchów ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół