nasiona marihuany

Odmiana obojętna na serce ?

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Korzystaj z forumowej wyszukiwarki.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
zgadza się , najlepszy moment na cieńcie to jak są mleczne a jak już się w bursztyn zamienia to thc ulega degradacji albo inaczej zamianie na inne związki takie jak cbd itd.
 
M

Mr.f

Guest
Też myślałem że to brązowe włoski czeszą banie a teraz fundamentalne pytanie... kim jest kot ? xD bo wywiązała się tu dziwna dyskusja :D co do palenia... racja, psychika jest tu fundamentalna, ppdobnie jest z piciem, czasami trudniej sie upić bo chyba podświadonie czujemy że musimy być czujni i np pilnować towarzystwa jako " najstarsi "
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Te tak zwane 'włoski' to słupki, natomiast trichomy to gruczoły wydzielnicze. :geek:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Też myślałem że to brązowe włoski czeszą banie

11 lat temu założyłeś profil i takie kocopoły wypisujesz? Nie ma ratunku ni nadziei dla ciebie.
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Ja na Twoim miejscu spróbowałbym z Vaporizerem, być może że sam dym z lufy lub blanta podnosi tętno. Ustaw Vapo na niską temperaturę i testuj działanie ;)
 
M

Mr.f

Guest
Dla mnie ? Oczywiście że jest, wystarczy że poczytam, kupie książke i tyle, natomiast Ty swojej smutnej natury już nie zmienisz. Wiele lat mnie tutaj nie było po za tym ja tutaj nikogo nie uczę żebyś mi takie uwagi zwracał.
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
polecam ci bardziej odmiany cbd z malym stezeniem thc, purple orange cbd dinafem, industrial plant cbd auto dinafem, sweet pure cbd sweet seeds tez jest spoko... do tego wszystkiego kup sobie vapcapa i wydaje mi sie ze bedziesz zadowolony z fazy
 
M

Mr.f

Guest
Czyli palenie odmian cbd również przynosi upalenie ? Myslałem że tego typu odmiany są dla zdrowotności bez bani.... hmmm
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
te dwie pierwsze na pewno odczujesz mocniej niz ta ostatnia odmiana ktora jest bardziej relaksacyjna, producent podaje ze i w pierwszym i drugim przypadku thc oscyluje w granicach 5% thc ale watpie w to, bynajmniej faze po tym bedziesz mial i nie przytloczy cie tak jak normalna baka co za tym idzie wydaje mi sie nie ze bd oddzialowywalo tak na twoje serducho (tak mi sie wydaje)
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
myślałem że czym więcej brązowych trichomów tym cięższy stan palącego i co sie z tym wiąże - roślina ma większą moc. wtedy high rozlewa się po czaszce i trzeba dać sobie 5 minut na ogarnięcie. to nie jest właśnie efekt mocy ?
nie żebym negował tylko powiedziałeś coś z czym spotykam się pierwszy raz, zawsze wychodziłem z założenia że roślina z mlecznymi trichomami kopie, owszem ale największy power mają takie które się odpowiednio długo trzyma ze względu na brązowe trichomy.

czyli reasumując, najlepszy produkt i najbardziej wskazane cięcie rośliny jest jak trichom są mleczne ? roślina która jest bogata w brązowe trichomy jest przejrzała ? dobrze to kminię ?

możesz mi powiedzieć dlaczego nie mogę stawiać nikomu podziękowań w postaci buchów ?


Korzystaj z forumowej wyszukiwarki.

Odpowiedź godna kota :]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół