nasiona marihuany

Lajtowe palonko dla wyjadacza

Wyszukiwarka Forumowa:

apmal

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2018
Postów
82
Buchów
0
Dobry.

Palę zioło ok. 10lat, nie ukrywam że pierwsze ~6 lat to palenie nie wiadomo czego od dila. Kilka lat temu pierwszy raz zapaliłem Easy Sative z outdoora, od zaprzyjaźnionego rolnika. To ziółko najbardziej utkwiło mi w pamięci :) dobry humor, lekkość, troszke nieogar co się dzieje - prawie jak przy pierwszych paleniach.
Potem spróbowałem indooru - LSD, White Widow x Big Bud, Super Silver Haze i inne kosy. Ale to palenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Chciałem wtedy czegoś mocnego, żeby upalalo jednym buchem. No i po części te odmiany załatwiały sprawę. Problem natomiast jest taki, że źle się po nich czuje, po prostu zbyt mocny high na palenie codzienne. Po jakimś czasie już miałem lekkie schizy, więc zrobiłem sobie 2 miesiące detoxu - przez ten czas nie miałem najmniejszej ochoty na palenie. Teraz wracają smaki i chciałbym sobie na indoorku posadzić jakąś lajtową odmiankę :) możecie coś takiego polecić? Coś żeby się fajnie oglądało filmy z rozkminami i oczywiście z kupą śmiechu. Nie chcę nic mocnego w stylu Haze/LSD bo po prostu nawet jeden buch mnie nieprzyjemnie uwala. Kiedyś mogłem palić nawet piątkę dziennie, teraz jak zapale Lolka 0.2 to mam potężny zawał :)pozdro
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
No to co za problem? Kup sobie easy sative jak Ci podchodziła i sprawa załatwiona.
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
poluukaj za GGS tam jest w h*j dobrych rzeczy polecam
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
Ggs nie robił pestek, zostały jakieś ostatki w kilku sklepach.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Pod twoje wymagania polecam zkittlez. Sam miałem, ale w wersji auto, haj jest fajny bo nie wchodzi mocno na łeb. Taki relaksujący do pogadania i pośmiania się.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół