nasiona marihuany

Pierwszy indoor=Pierwszy growbix

Wyszukiwarka Forumowa:

MarcinUT

Member
Rejestracja
Mar 29, 2020
Postów
11
Buchów
0
Możesz to bardziej łopatologicznie wytłumaczyć? Bo z elektryki jestem laikiem
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,229
Buchów
2,046
Odznaki
1
Meh. Czerwony/brązowy/czarny to przewod w ktorym jest napiecie. Tzn kopie i mozna zrobic sobie kuku. Napiecie z tego kabla musi byc poprowadzone do jezyczka gleboko w gwincie (ten kawalek blaszki ktory dotyka zarowke od spodu) Kabel niebieski, czyli neutralny ma isc do gwintu. Inaczej ktoregos razu jak bedziesz grzebal przy rozgaleziaczu moze Cie prad popiescic jak dotkniesz oprawki.
Najlepiej to kup sobie wtyczke z uziemieniem zeby Ci sie kiedys nie pomylilo, ktora strona wsadzic wtyczke do gniazka.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
daj jednego sezona w 7L donicę na 4 tygodnie weg to wyjdziesz lepiej niż przy 4 automatach
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Kolego [MENTION=94259]MarcinUT[/MENTION] ja mam identyczny namiot, lecę na 9 żarówkach led 13W. Niedługo zacznę kiełkowanie. Wsadziłem w growbox filtr Can-Lite ale jest ciut za duży z wentylatorem axial-flo 100 więc wisi na skos. I zastanawiam się, bo kupiłem dwie donice 20x20cm o pojemności 5,7l i zastanawiam się gdzie można kupić 7litrowe o tych samych wymiarach. Do tych doniczek pójdą dwie pestki sezonowe. I też się zastanawiam czy nie za mało :(
 

MarcinUT

Member
Rejestracja
Mar 29, 2020
Postów
11
Buchów
0
Jeszcze jedno pytanie, nie będę zakładać nowego tematu, mam nawozy z zeszłorocznego outa, mogą się nawozy przeterminowac? Leżały w szafce i sobie o nich przypomniałem i nie wiem czy mogę je użyć
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół