nasiona marihuany

Rozwój

Wyszukiwarka Forumowa:

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
Czwarta uprawa za mną. Mam boxa 1,2x1,2x2,0 uprawiałem 4 krzaki feminizowane. Chciałbym rozwinąć uprawę, wybrałem odmiane big bazooka. Teraz jak osiągnąć największe plony? ile krzaków mogą być automaty bo odmiana tez w tej wersji wystepuje? Stosowałem nawozy organiczne, ale zależy mi teraz na jak największych plonach i mocy, co stosować? Zaznaczam że chcę zainwestować w autopot.
 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
ale zależy mi teraz na jak największych plonach i mocy, co stosować?

Każdemu zależy na jak największym plonie to oczywiste ale tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To tak jakbyś zapytał co zrobić żeby być najlepszym kierowcą, albo najlepszym hydraulikiem ;)

Przede wszystkim zapewnić roślinie jak najlepsze warunki a no to składa się bardzo wiele czynników.

Proponuje czytać forum, śledzić fotorelacje . . . a nawet założyć swoją a pewnie inni userzy będą starali Ci się podpowiadać . . .

Znajomość tematu, chęc uczenia sie plus praktyka i będzie bardzo dobrze

powodzenia:thumright:
 

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
Każdemu zależy na jak największym plonie to oczywiste ale tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To tak jakbyś zapytał co zrobić żeby być najlepszym kierowcą, albo najlepszym hydraulikiem ;)

Przede wszystkim zapewnić roślinie jak najlepsze warunki a no to składa się bardzo wiele czynników.

Proponuje czytać forum, śledzić fotorelacje . . . a nawet założyć swoją a pewnie inni userzy będą starali Ci się podpowiadać . . .

Znajomość tematu, chęc uczenia sie plus praktyka i będzie bardzo dobrze

powodzenia:thumright:

Przegladam fotorelki, ale chciałbym wiedzieć co lepiej czy automaty i ile ich czy feminizowane i ile ich.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Jeszcze trochę do poczytania przed Toba kolego ale Ci troszkę pojasnie . . . sezonówki albo poprawniej odmiany pełnosezonowe występują w wersji feminizowanej lub regularnej tak samo automaty mogą być feminizowane i regularne.
Zakładam ze nie trzeba Ci tłumaczyć co to znaczy regulrne i feminizowane.

Co lepiej? jedni preferują automaty inni pełnosezonówki - kwestia gustu preferencji i z jednych i drugich można sciagnac podobny plon - najgłowniejszym ograniczeniem z reguły jest przestrzeń.

Ile i do takiego boxa? to tez kwestia preferencji, stylu uprawy itd. . . . jedni np. w przypadku pełnosezonowych odmian upychają namiot na maxa inni daja mniej roślin ale trenują, robia dłuższego wega itd. . . .

Poprzegladaj fotorelacje, popatrz co kto robi na na podobnej do Twojej przestrzeni . . . nie ma jednego złotego srodka
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Na ten temat to chyba trza osobny wątek napisać i przykleić, bo tu co drugi nie jarzy o co chodzi.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jak kupiles starter (bo mam nadzieje, ze kupiles caly starterpack) to masz instrukcje, na instrukcji jest rozpiska ile tabsów na ile litrów.

Internet też nie boli:
consumers-pools-small-3.png


Jak dobrze poszukasz to jest takie coś analogiczne dla autopotów.
 

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
Dobra kolejne pytanie, kupiłem autopot myślałem że mogę w ziemii uprawiać nie mogę, ile sypnąć keramzytu na dno i jakieś porady odnośnie kokosa?
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Dobra kolejne pytanie, kupiłem autopot myślałem że mogę w ziemii uprawiać nie mogę, ile sypnąć keramzytu na dno i jakieś porady odnośnie kokosa?

A kto/co zabrania sadzić Tobie w ziemi i w autopocie? Z tego co się orientuję, to ziemia i autopot jak najbardziej się dogadają.
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Szczerze przyznam że zaskoczyłeś mnie ta odpowiedzią. Sam robiłem rozeznanie w ich temacie jakis czas temu, i jestem prawie pewien że widziałem kilka relacji z autopotami i ziemią.
 

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
Szczerze przyznam że zaskoczyłeś mnie ta odpowiedzią. Sam robiłem rozeznanie w ich temacie jakis czas temu, i jestem prawie pewien że widziałem kilka relacji z autopotami i ziemią.
Wiem ze to niemile widziane jest, ale nie mam czasu na przeczysywanie forum, fajnie jakby ktoś coś podpowiedział, ale w sumie wydaję się być prosto, mam biotabsy ktore spoko wspolracuja z coco, dowiedzialem sie ze dwa tygodnie gdzies recznie musze podlewac zanim korzenie zaciagna wode z podstawki, nie wiem co jeszcze by bylo przydatne....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół