nasiona marihuany

Lisciasty problem

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
BIOAGRECOL? Pokaż mi fotę tego albo daj pełną nazwę. Biohumusów jest multum na rynku, większość z nich jest mineralno-organiczna.

Jeżeli nie widzisz zdjęć polecam usunąć cookies i wyłączyć AdBlocka.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
Ja jestem zwolennikiem organicznej uprawy, więc mogę polecić Tobie tego biohumusa co używasz + na flo nawóz ze skórek banana, ew. organiczny Try pack od BioBizz. Poczytaj na forum odnośnie nawozów, z resztą na wszystkie nurtujące Cię pytania znajdziesz tu odpowiedzi. Wiedzy na forum, przez te wszystkie lata, uzbierało się ogrom.
 

Truff

Member
Rejestracja
Mar 28, 2020
Postów
8
Buchów
0
BIOAGRECOL? Pokaż mi fotę tego albo daj pełną nazwę. Biohumusów jest multum na rynku, większość z nich jest mineralno-organiczna.

Jest napisane, ze organiczny.
BIOHUMUS NAWOZ UNIWERSALNY firmy agrecol [prawdziwy biohumus/produkt hodowli dzdzownic] Z 10x na etykiecie napisane jest, ze naturalny (na bazie wermikompostu).

Byl link ale drzewiec usunal, chyba pominalem jakas czesc regulaminu :p


Harvester, tez wolalbym zrobic to naturalnie, na tyle na ile sie da rzecz jasna.
Przegrzebie jutro forum dokladniej, problem w tym, ze czesto trafiam na sprzeczne informacje i nie wiadomo ktorymi sie sugerowac. :) o try packu z biobizz juz czytalem, a raczej gdzies mi sie przewinal w postach. Natomiast o skorkach od banana slysze po raz pierwszy. Jutro pogoogluje/przekopie forum. Dzieki serdeczne za info :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół