nasiona marihuany

Dodawanie filmu w galerii

Wyszukiwarka Forumowa:

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
Hejka mam taki problem i pytanie:

W wątku instruktażowym https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?6468-Upload-zdjęć-na-forum-!!-Czytaj-koniecznie!! jak dodawac zdjęcia do galerii jest informacja :

"Formaty jakie można wgrywać do galerii
audio: mp3/midi/mid/wma/wav/ogg
dokumenty: doc/txt/rtf/pdf/xls/pps/ppt/zip/gz/mdb
video: dużo formatów
obrazy: dużo formatów
maxymalny rozmiar pliku 7,89 MB"

Udało mi się zrobić fajnego timelapsa z boxa, myslalem wrzuce na forum. Jak udało mi sie zejsc do tych niecałych 8mega w zadowalajacej jakości to film jest w formacie mp4 lub m4v. I wtedy otrzymuje taki o to błąd onośnie nieobsugiwania przez forum tego formatu.




Udało mi się zrobić próble oraz zmienic rozszeżenie na avi to film się laduje, ale po wstawieniu do posta się nie pojawia.
Ktoś ma pomysł jak to rozwiazać poza irracjonalnym pomysłem wrzucania filmiku na yt?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Wrzuć tego linka do filmu
 

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
Zmienione rozszeżenie mp4 w avi

[video]https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pid=1069572[/video]


Mocno obciete avi

[video]https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pid=1069571[/video]

Jedyne co zobaczylem to mozna to otworzyc sciagajac na kompa plik z galerii, ale wtedy ma rozszeżenie asx, i nie zawsze sie otworzy to trzeba manualnie je usunać. I wtedy da rade zobaczyć, wg mnie to troche za dużo zachodu.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Ładny timelapse, serio łap bucha.

Znacznik:

Kod:
[img]https://www.forum.haszysz.com/clear.gif[/img]

służy do dodawania zdjęć, z tego się orientuje nasz skrypt do galerii nie posiada playera do filmów jak YT - ale to już [MENTION=1]SCuN[/MENTION] wie najlepiej.

Musisz wrzucić czysty link. Czyli:

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/100959/19_dzien_weg_timelapse_2_4.avi (żeby mieć ten link skopiuj go z "Kliknij tu aby obejrzec zdjecie w pelnym rozmiarze 1680px")

I dopiero po pobraniu ktoś to zobaczy :)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
Tak myślalem ze to jedyne rozwiazanie. Czysty link i ogladanie na kompie.

Dzieki za bucha. Troche niefortunnie kamere umieścilem przy Criticalu, który jest najdorodniejsza panienka. To zasloniła widok.
Ale już kolejnego zrobilem z drugiego konta to lepiej bedzie widać reszte roślin.

Edit:
[MENTION=78723]Eustachy[/MENTION] odpalales timelapsa tego z muzyka 20 sek czy tego 2sekundowego ?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Z muzyką, ja odpisywałem na twojego posta przed twoją edycją gdzie praktycznie był pusty :)

Możesz robić fotki nie co minutę tylko co 30 minut czy 10 minut - nagrasz dłuższy materiał. Spróbuj, porównaj a zobaczysz że na to samo wyjdzie, nie jest ważne w takim timelapsie jak liście się ruszają na wietrze tylko rozwój :)

---------- Post Zaktualizowany 10:17 ---------- Data pierwszego postu 10:13 ----------

Tutaj masz 65 dni w 2 minuty: https://vimeo.com/28835521
 

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
Z muzyką, ja odpisywałem na twojego posta przed twoją edycją gdzie praktycznie był pusty :)

Możesz robić fotki nie co minutę tylko co 30 minut czy 10 minut - nagrasz dłuższy materiał. Spróbuj, porównaj a zobaczysz że na to samo wyjdzie, nie jest ważne w takim timelapsie jak liście się ruszają na wietrze tylko rozwój :)

Nie mam takiej opcji na mojej starej chinskiej kamerze sportowej, makksymalny odstep to 1min, ale myslalem nad tym aby zostawić tylko zdjecia co 5mim. Na razie kombinuje. Żałuje, że sobie o niej wczesniej nie przypomniałem, iż można takie coś zrobić. A timelaps przy kiełkowaniu to byłoby coś.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Nie rozumiem, piszesz że maks jedna minuta ale możesz ustawić co pięć :bal:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
timelaps z dzwiekiem a po co to komu? kojarze, że ktoś tu wrzucał filmiki w formie gifa czy jakoś tak, ale bankowo bez dzwięku, pewnie to on tyle waży. :p
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Kurde też szukam tego i znaleźć nie mogę, typek miał chyba nawet specjalny otwór zrobiony pod aparat w boxie.

Ktoś może pamięta tą FR i kojarzy więcej szczegółów?
 

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
Nie rozumiem, piszesz że maks jedna minuta ale możesz ustawić co pięć :bal:

Max odstep pomiedzy ujeciami to 60sek (dostepne u mnie opcje to 1,2,3,5,10,15,30,60sek), nie moge ustawić wiekszego odstepu. Da sie to obejsc usuwajac 4 na 5 ujec już pozniej po zrzuceniu na kompa. I wtedy z tych ujec dopiero dobic timelapsa.

timelaps z dzwiekiem a po co to komu? kojarze, że ktoś tu wrzucał filmiki w formie gifa czy jakoś tak, ale bankowo bez dzwięku, pewnie to on tyle waży. :p

A czemu nie dać muzyczki. Dzwiek to sobie dodalem już osobno w programie do obróbki wideo. Wg mnie przyjemniej z dzwiękiem się ogląda.
Probowałem to eksportowac do gifa to jakieś niebotyczne ilości miejsca zajmował.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
no to przytnij jakość, nasza galeria służy do wrzucania zdjęć, filmiki przyjmuje w mocno okrojonych wersjach. Możesz wrzucic filmik i zalinkowac soundtrack, dla chcącego nic trudnego. Zawsze możesz wrzucić na jutuba. :crazy:
 

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
no to przytnij jakość, nasza galeria służy do wrzucania zdjęć, filmiki przyjmuje w mocno okrojonych wersjach. Możesz wrzucic filmik i zalinkowac soundtrack, dla chcącego nic trudnego. Zawsze możesz wrzucić na jutuba. :crazy:

Już przyciąlem jakość aby zmieścic się w tych 7mega, [MENTION=78723]Eustachy[/MENTION] mi już pomogł w rozwiazaniu poblemu i utwierdził, że jedyna opcja to taka której się domyślilem.

Uważam, że wątek można zamknać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół