nasiona marihuany

Outdoory Fast Feminizowane. Półautomaty BioGenetic

Wyszukiwarka Forumowa:

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
Do rozdania 7 pakietów odmian 'fast'.
Nasiona są feminizowane
Są to outdoory skrzyżowane z automatami.
Pakiet składa się z 1 nasiona z każdej odmiany.

Fast Passion
Fast Shaman
Guerilla Gold Fast
Purple Maroc Fast
Serious6 Fast
Easy Sativa Fast


Warunki:
-minimum rok na forum
-porządna fotorelacja outdoor, systematycznie prowadzona od początku do końca
(wrzucić link do FR)
-zrobienie fotorelacji z otrzymanych nasion w tym sezonie
-Nie decyduje kolejność zgłoszeń, a wartość merytoryczna zgłoszonej fotorelacji

-Przez koronoświrusa nie wysyłam pocztą. Wysyłka paczkomat lub kurier
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Witaj Quakemind.
Posiadam już nasiona z Twojego OSa od BioGenetic - crossy z wczesnym Passionem. Jak byś chciał porównać, jak w takich samych warunkach (na 1 spocie) rosną "fasty" BioGenetic vs ich crossy z wczesnym Passionem, to mogę w całości, w tym sezonie poświęcić swojego spota na testy dla BioGenetic! Sam jestem ciekaw, jaka będzie między nimi różnica. Miejsca jest przygotowane w sumie na 16 roślin tak więc te jeszcze bym zmieścił.



Link do fotorelacji : https://www.forum.haszysz.com/showt...Masterkush-DP-Outdoor-2016-harvestera69/page3

Pozdrawiam!
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Chętnie bym się dołączył ale w następnym roku pewnie, narazie nie spełniam wymagań, także powodzenia i z tego co widzę dobrych zawodników nie brakuje jak [MENTION=72237]thespecialone[/MENTION] powodzenia panowie i będę śledził wasze tegoroczne wysiłki !
 

chłopakzbaraku

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2013
Postów
163
Buchów
0
Witam, jeśli można chciałbym zgłosić swoją skromną osobę do openseeda, bardzo chętnie przeprowadzę fotorelacje (wacik -> doniczki parapet -> out)
i dołożę wszelkich starań, by spełnić warunek systematycznego dodawania zdjęć od początku do ścinki.
Bezpieczeństwo było zawsze na pierwszym miejscu, dlatego tak mało udzielałem się na forum. Nauczony doświadczenie wiem, że nie ma się czego obawiać; nie należy przesadzać usuwać zdjęć i relacji z forum :))

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?130141-14-P%C3%93%C5%81AUTO-1-AUTO-NONAME-GGS-w-siedmiu-smakach
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
[MENTION=83553]nociekawe[/MENTION] [MENTION=25279]harvester69[/MENTION] [MENTION=11233]ganja[/MENTION]ChangeMyMind [MENTION=13517]Prezes[/MENTION] [MENTION=73105]BlackMen[/MENTION] [MENTION=72237]thespecialone[/MENTION] [MENTION=88536]Pionek[/MENTION] [MENTION=62872]chłopakzbaraku[/MENTION]


Proszę walić na PW, podeślę wam pesteczki
 
U

Usunięty 59382

Guest
[MENTION=83553]nociekawe[/MENTION] [MENTION=25279]harvester69[/MENTION] [MENTION=11233]ganja[/MENTION]ChangeMyMind [MENTION=13517]Prezes[/MENTION] [MENTION=73105]BlackMen[/MENTION] [MENTION=72237]thespecialone[/MENTION] [MENTION=88536]Pionek[/MENTION] [MENTION=62872]chłopakzbaraku[/MENTION]


Proszę walić na PW, podeślę wam pesteczki

Dziękuje!będzie się działo w tym sezonie :)
 
U

Usunięty 59382

Guest
Doszło dzięki a nie wiem w którym to wątku było bo idzie się pogubić od tych os-ów :) dziękuje quakemind :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół