nasiona marihuany

OUT 2020 Same automaty 6 sztuk [ Blue Cheese, Moby Dick X-treme, Blue Amnesia XXL, Cheese,Cheese XXL,Green Poisin]

Wyszukiwarka Forumowa:
P

PolnaMiedza

Guest
Mimo wszystko nie wyglądają tak źle. Będę obserwował co z tego wyjdzie. Powodzenia!
 

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
Witaj mordeczko, powiedz mi, ile dni miały jak je na spota wysadziłeś?
Z fartem
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Mimo wszystko nie wyglądają tak źle. Będę obserwował co z tego wyjdzie. Powodzenia!

jak tylko zakwitną ogarniam pestki i chce na dwa razy poleciec w tym roku :)

---------- Post Zaktualizowany 19:26 ---------- Data pierwszego postu 19:25 ----------

Witaj mordeczko, powiedz mi, ile dni miały jak je na spota wysadziłeś?
Z fartem

ponad tydzień na parapecie :):mar::dancee:
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siema

Z podowu nadmiaru czasu w tym tygodniu zapodam wam małego up. Panienki rosna w miare dobrym tempie, BlueAmnesia nieco wolniej niż reszta idzie ale dam mu czas. Pierwszy raz u krzaka zauważyłem coś takiego(patrz ostatnie foto). Green Pioson jakoś mi to dziwnie wygląda :)
Mam pytanko co do gnojówki z gołębiaka, ma ktos sprawdzony przepis w jakich proporcjach go wymieszać z wodą ile musi leżeć ? z góry dzięki. elo
od dołu: BlueAmnesia, Cheese xxl, cheese
IMG_3773.JPG

od lewej: Moby Dick, BlueCheese, Green Poison
IMG_3774.JPG

Green Poison
IMG_3775.JPG
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siemanko
Szybki up
Panienki rosna elegancko. w przyszłym tygodniu lub jeszcze w tym zrobie lst
IMG_3798.JPG

IMG_3799.JPG
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ja każdą gnojówkę, jaką mam zawsze rozrabiam 1:10. U mnie się sprawdzało zawsze.

Powodzenia, fajne poletko MJ :)
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Ja każdą gnojówkę, jaką mam zawsze rozrabiam 1:10. U mnie się sprawdzało zawsze.

Powodzenia, fajne poletko MJ :)

Tak się zastanawiam nad tą gnojówką. Chyba zdecyduje sie na zestaw na flo od canna
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siemanko
Przedwczoraj ogarnąłem lst. Dzisiaj z czystej ciekawości postanowiłem zajrzeć do panienek. trening zadziałał w dość szybkim tempie. Dolne partie lekko podrosły, podciągnąłem haczyki nieco wyżej. Potrzymam je tak do następnego weekandu. Profilaktycznie zapodałem im po nakrętce biohumusa, całośc podlałem delikatnie 10l wody.
od dołu: Blue Amnesia, Cheese xxl, Cheese
IMG_3822.JPG

od lewej: Moby Dick, Blue cheese. U góry Green Pioson
IMG_3823.JPG
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siemanko
Szybki up
po tygodniu naginania przyszła pora na zdjęcie haczyków. Nie na wszystkich panienkach trening przyniósł pożądany efekt.
Blue amnesia i cheese nie chciały dać podrosnąc dolnym partiom. Reszta poszła elegancko. Zamówiłem zestaw na flo od canna :) nie pozostaje nic innego jak czekać na flo.
Blue amnesia, cheese xxl, cheese
IMG_3841.JPG

od lewej: Moby Dick, Blue cheese. U góry Green Pioson
IMG_3842.JPG
 

hoaxxxer

New member
Rejestracja
Kwi 16, 2020
Postów
1
Buchów
0
Mam bardzo podobną uprawę do twojej. Uruchomiona w tym samym czasie i też pod namiotem :) Ciekaw jestem jak nam to wyjdzie, będę obserwował
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Zbierają się, będzie dobrze :) u mnie gorzej to wygląda chyba, ale ja pod gołym niebem mam automaty. Fasty u mnie tydzień temu wyglądały dobrze. co ma być to będzie. Powoddzonka !
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siemanko
Szybki UP
Panienki rosną wzorowo, są pełne wigoru, pojawiły sie pierwsze trichomy co oznacza rozpoczęcie fazy flo.
Wieczorkiem zapodam im pierwszą mniejszą 50% dawke canna flores i pk. Z boostem wstrzymam sie do momentu uformowania sie lepszych kwiatostanów.
IMG_3895.JPG

IMG_3894.JPG

IMG_3896.JPG

ps. Pozdrawiam znawców amatorów co pisali na początku relacji że wywalam hajs w błoto i że nic mi nie wyjdzie :):rzyg:
 
U

Usunięty 59382

Guest
Trichomy to zywica u ciebie preflowery sie pojawily to daj im dawke na weg jeszcze z raz.Azot wskazany w tej fazie by pozniej z lisci nie ciagnelo no i lepiej porosna.Pamietaj ze niewazne jak zaczynasz a wazne jak konczysz
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze. Do trichomow daleka droga. Jeszcze sporo podrosną
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Odrobinę ciasno Ale ogólnie jest ok . Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół