nasiona marihuany

OUT 2020 Same automaty 6 sztuk [ Blue Cheese, Moby Dick X-treme, Blue Amnesia XXL, Cheese,Cheese XXL,Green Poisin]

Wyszukiwarka Forumowa:

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siemano


Po mału czas sie zabierać za przygotowania outdoor20. Po ubiegłorocznej przygodzie z pleśnią,
zdecydowałem że w tym roku pojdą same automaty. Opcja z foliakiem prawdopodobnie wypali i w tym roku.
Po za MJ bede chodował inne warzywa :).

W tym roku na warsztat wjadą:
-Barney's Farm - Blue Cheese Auto
-Bulk Feminized Seeds - Auto Moby Dick X-treme - Opakowanie
-Dinafem - Blue Amnesia XXL Auto
-Dinafem - Cheese Autoflowering
-Cheese XXL Autoflowering - Dinafem
-Green Poison XL (gratis z poprzedniego roku)

Nawozy:
Weg: Biohumus, Asahi SL
Flo: plantok K, PK13/14

Pestki juz jadą, mam nadzieje że przez obecną sytuacje nie będzie opóźnień.
zamierzam wysadzić je około 10 kwietnia na parapet potrzymać miesiąc i na początku maja w glebe.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Nie masz nawet pestek,a zaczynasz fr??? Cuda przedsezonowe czas zaczynać:***:
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Jeśli chcesz przesadzać automaty po miesiącu do gleby to powodzenia w zbieraniu trzech czy czterech sztuk z krzaka. Roślin się nie przesadza, gdy kwitną. Tymbardziej automatów u których każdy zły ruch ma znaczenie przy końcowym zbiorze, a zaczną Ci się przełączać na flo po drugim lub trzecim tygodniu.

Btw, dobre zdjęcia w tej fotorelacji :)
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Jeśli chcesz przesadzać automaty po miesiącu do gleby to powodzenia w zbieraniu trzech czy czterech sztuk z krzaka. Roślin się nie przesadza, gdy kwitną. Tymbardziej automatów u których każdy zły ruch ma znaczenie przy końcowym zbiorze, a zaczną Ci się przełączać na flo po drugim lub trzecim tygodniu.

Btw, dobre zdjęcia w tej fotorelacji :)

to samo chcialem pisac :zab:




Jak juz chcesz tak robic to uzyj doniczek czy innych workow :oczy:
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
powodzenia. gdyby to były sezonowe to ujdzie ale automaty to nie licz na plony. jeśli już tak masz zamiar zrobić to użyj jak najwiekszych doniczek a najlepiej poczekaj z kiełkowaniem przynajmniej do 20 kwietnia.
 

Good Time

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
98
Buchów
2
dobrze będzie mordo, najlepsza nauka to nauka na własnych błędach :) jak coś pójdzie nie tak - to wyciągniesz wnioski i następnym razem będziesz mądrzejszy :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
wypie****anie hajsu w błoto, to nie żadna nauka tylko głupota :tiphat:
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
wypie****anie hajsu w błoto, to nie żadna nauka tylko głupota :tiphat:

Dlaczego w bloto ? Gosciu wyraznie napisal, ze 10 kwietnia na parapet i w maju w glebe. Ja wrzucilem rok temu automaty do gleby na poczatku maja (1-3 dnia), od razu jak pokazaly sie kielki i wszystko bylo w porzadku... ==> TESTOWALEM TO. I dowiedzialem sie, ze to kwestia pogody/szczescia, powodzenia kolego.

Z drugiej strony, najlepiej wrzucic do gleby w czerwcu. Teoretycznie powinna byc najlepsza pogoda dla automatow.
 
Ostatnia edycja:

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
a i uważasz ze 20 dni na parapecie dla automatów to dobry pomysł? oby mi nikt takich rad nie dawał. większość producentów nasion wprost pisze że autosy najlepiej sadzić w miejsca docelowe bez przesadzania a jak już to trzymać je jak najkrócej w doniczkach do pierwszych liści. takie cyrki walicie a potem pytacie się czemu dała mi tylko 5g
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
W donicy może trzymać 2 tygodnie ale by musiała mieć co najmniej 5l tsk że dls mnie bez sensu później weź to przetransportuj na spota
 
H

Heets

Guest
Miesiąc na parapecie ? To nie przejdzie. No chyba, że chcesz mieć na 5 lufek twój wybór.
U mnie gdy wykiełkuje , do małych doniczek 2 garści ziemi i nich tylko wyjdą na wierzch. Po wyjściu z gleby maksymalnie do 3 dnia na spocika pod butlami.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Około 20 dnia (przynajmniej u mnie, roślina zaczyna się określać)... Trochę długo IMO. Jak to mówią hold your horses i czekaj na odpowiedni moment :)
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
A wydawać by się mogło, że właściciele kont założonych w 2012 wiedzą co robią.
Nie atakuję tym wpisem ale zastanawia mnie sposób przygotowania do sezonu, 8 lat po założeniu konta na forum.

Tak nie napisałem nic produktywnego/wnoszącego do tematu. :shit:

Chociaż teraz po dłuższej chwili namysłu stwierdzam- że zakładanie relacji tak wcześnie ma tutaj swoje mocno edukacyjne walory.
Zawsze ktoś może nas odwieść od niekorzystnych planów.
Cóż. Dla autora wątku - proponuję przeznaczyć 2/3 wieczorki na prześledzenie od deski do deski kilku lepszych fotorelacji z ubiegłych lat.
Nic tak nie poprawi stanu obecnej wiedzy w przystępny i szybki sposób.

Powodzenia.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
w 100% zgoda z przedmówcą. Obserwuję pronozy i tak mi się ciągle odwlekają plany w czasie. Z automatami wyjeżdżam na pole w połowie maja, wcześniej nie ma sensu. Pół auto polecą tydzień może dwa wcześniej. Nie ma co szaleć :)
W fotorelacjach narazie nie widziałem roślinek na zewnątrz. Lepiej wystartować z FR troszku później, ale to moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół