nasiona marihuany

[AF][~160W LED][0.64m²][3x Auto AK 47 2.0 + 1x Cheese XXL] Pierwszy raz w roli ogrodnika

Wyszukiwarka Forumowa:

Hun Attyla

Member
Rejestracja
Mar 27, 2020
Postów
6
Buchów
0
Witam Forumowiczów!
Słowem wstępu: To moja pierwsza uprawa która chcę się z wami podzielić, zapraszam do oglądania :tiphat:

PACJENTKI :
  • 3x Auto AK 47 2.0 - Bulk Feminized Seeds
  • 1x Cheese XXL Autoflowering - DinaFem
SPRZĘT :


  • DiamondRoom 80x80x180 0.64m[SUP]2[/SUP]
  • 2X LED około 80W każdy Samoróbka + 2x ANYSOAR SA-80-850
  • Wentylator wyciagający PROFAN TT EXTRACTOR FAN 220-280M[SUP]3[/SUP]/H
  • Wentylator Mieszający SECRET JARDIN MONKEY FAN 16W
  • Lampa CFL ELEKTROX 200W FLOWERING 2700K 9000L
  • 2X Stacja pogody analogowa i cyfrowa
  • 2X Programator Czasowy (OBI MARKET)
  • Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Dr. Moller T-2811

NAWOZY I SuPLEMENTACJA:


  • Podłoże COMPO SANNA do roślin zielonych i palm PH 5.0-6.5
  • BIOHUMUS
  • BIOCANNA BioVega
  • BIOCANNA BioFlores
  • Pałeczki nawozowe mineralne
  • Woda PIWNICZANKA lekko nasycona CO[SUP]2[/SUP] PH 6.4
​
20200327_144252.jpg


Późno zdecydowałem się na fotorelacje dlatego w paru zdaniach opisze wam co działa się do tej pory z roślinami:
clear.gif

clear.gif

clear.gif


---------- Post Zaktualizowany 16:22 ---------- Data pierwszego postu 16:04 ----------

27 Luty Pestki na ręcznikach papierowych leżakują na parapecie w temp. około 20[SUP]o[/SUP]C.
29 Luty Kielki wsadzone do ziemi.
1 Marzec Rośliny wychodzą z Ziemi.
5 Marzec Rośliny na długość palca na szczytach 4 listki. Wywalam CFL 200W wsadzam 2x80W LED.
8 Marzec Pojawiło się drugie piętro liści.
13 Marzec Podlano wodą z 1/2 porcji BioVega.
15 Marzec Rośliny rozwijają już 4 piętro liści a ja zaczynam trening LST.
17 Marzec Na kilku liściach pojawiły się żółte plamy, prawdopodobnie to przez BioVega, w podłożu jest nawóz na 8 tygodni więc może przenawożone, albo lampy zbyt blisko kto to wie?
18 Marzec Rośliny dostały porcje BioHumusa i 1/4 porcję "piranni" na korzonki.
19 Marzec "Choroba" na liściach postępuje...
21 Marzec Zdecydowałem się na wycięcie 70% wszystkich liści, Ciąłem liście wiatrakowe, chore, i te które zasłaniały niższe partie. Na każdą doniczkę poszły po 2 pałeczki z każdego rodzaju oraz porcja wody z BioHumusem.
26 Marzec Po 4 dniach przyszedł czas na wodę z BioHumusem.
27 Marzec Rośliny dostały kopa, rozważam kolejne cięcie liści...

---------- Post Zaktualizowany 16:34 ---------- Data pierwszego postu 16:22 ----------

27 Marzec Aktualne zdjęcia (wieczorem wrzucę w naturalnym świetle) Temp. 24-26[SUP]o[/SUP]C. Wilgotność 60-70% Światło 18/6.

20200327_162346.jpg


20200327_162410.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Ładnie ;) Jeśli lecisz na BioVega i Flores to te pałeczki są zbędne ;) Potem tylko Cana boost i pk13/14 i kompletne żarcie już masz ;)
Z fartem :tiphat:
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
tepałeczki z agrecola zielone tez miałem :pop:
 

Hun Attyla

Member
Rejestracja
Mar 27, 2020
Postów
6
Buchów
0
Ładnie ;) Jeśli lecisz na BioVega i Flores to te pałeczki są zbędne ;) Potem tylko Cana boost i pk13/14 i kompletne żarcie już masz ;)
Z fartem :tiphat:

BioVega poszła tylko 2 razy do tej pory, przestałem używać bo przestraszyłem się tych żółknących liści mimo stosowania połowy zalecanej dawki)
Za Twoją radą kupię Bio Boost i pk13/14. I tutaj potrzebuje rady odnośnie stosowania tych nawozów, bo o ile dobrze rozumiem BioVega stosować podczas fazy wzrostu do puki roślina nie zacznie kwitnąć i wtedy przerzucamy się na BioFlores Bio Boost i pk13/14? Czy wszystkie te preparaty mam stosować jednocześnie? można wlać to wszystko na jedną porcję wody?
Czy na pewnym etapie mam przestać używać BioFlores i zostawić pozostałe 2 nawozy?
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
BioBoost widzę jest:)
Trzeba zapytać kolegów co lecą na Canna czy będzie konieczne PK 13/14 ;)

Ja idę drogą mineralną, więc w kwesti Canny musisz się poradzić kto takie używał ;)
 

Hun Attyla

Member
Rejestracja
Mar 27, 2020
Postów
6
Buchów
0
27 Dzień życia, jak obiecałem wstawiam parę zdjęć w naturalnym świetle.
Przy odkładaniu roślin do boxa złamałem jedną gałązkę :jprd: haha
Jutro w planach podlewanie z dodatkiem BioVega. Zdecydowałem że puki co nie będę nic podcinał i dam roślinie się rozwijać bez większych ingerencji. Odległość lamp od szczytów 15cm.











Pozdrawiam
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BoB_Farmer

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2020
Postów
36
Buchów
0
Czy ty tą woda cały cykl podlewasz ??
Czy to tylko dodatek co jakiś czas ??
 

Hun Attyla

Member
Rejestracja
Mar 27, 2020
Postów
6
Buchów
0
Cały czas leci PIWNICZANKA (Do kupienia w Carrefour) stosuje ją bo według mnie ma idealne PH - 6.4 i nie muszę używać octu cytryny czy też innych domowych patentów do kontrolowania PH. Niektórzy jeszcze używają do wody
tabletek z CO[SUP]2[/SUP] a tu masz to gotowe. U mnie na osiedlu jest twarda i lekko chlorowana woda wolałem nie ryzykować, może przy następnym projekcie będę lał kranówkę bo jakby nie patrzeć 1.8pln za butelke wody w skali całego planta to wychodzi trochę grosza.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Ja tam co 3 dni podlewam 2l na 11l donice odstana kranówa po 48h i w dodatku lecęna AN PhPerfect to się nie bawie w regulacje i sprawdzanie panien, a nie mam żadnych niepokojących oznak żeby im czegoś brakowało :)

Ładne kule jak na Afy pozdrawiam :)
 

Hun Attyla

Member
Rejestracja
Mar 27, 2020
Postów
6
Buchów
0
Dzień #31 Temp 23-26 stopni Celsjusza w dzień, w nocy 20 stopni. Wilgotność przy zamkniętym boksie sięga 80-85% co mnie niepokoi bo rośliny zaczynają kwitnąć, przy uchylonym boksie 60%. Nie mogę już podkręcić wentylatora jest na II maksymalnym biegu 280m3/h. Lampy 40cm od szczytów. Wczoraj zaczęły kwitnąć więc na litr wody poszło 3ml BioBOOST i 3ml BioFlores od BIO CANNA.
Poniżej parę fotek krzaków. :)











---------- Post Zaktualizowany 17:59 ---------- Data pierwszego postu 17:54 ----------

A tutaj zdjęcie BOXa, wcześniej zapomniałem dodać że w środku wisi jeszcze worek z grzybem generującym gaz CO2 zwany inaczej dwutlenkiem węgla :D Producent twierdzi że jest przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni 4m2. Zdecydowałem się na niego bo wyczytałem że taki zabieg potrafi zwiększyć plon o jakieś 20% lekko, a wy jakie macie z nim doświadczenia?

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół