nasiona marihuany

W co teraz grasz na telefonie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Ostatnio ludzie maja duzo czasu. Nie jeden z Was zapewne gra na telefonie, zwłaszcza ze różnorakich gier na smatfony jest tysiące a nowe wychodzą jak grzyby na deszczu . . .
Tak że, wpisujemy tutaj gry w które gracie oraz gry warte uwagi . . . ;) i przestrzegamy przed shitem którego nie warto nawet instalować
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Ja w Call of Duty Mobile od paru miesiecy sobie pykam.Wy***ista giereczka.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja we wszystkie Kingdom Rush grałem, najfajniejszy tower defense jaki zrobiono.
 

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
Przez po czesci [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] Rummikub, ostatnio z racji iż mam wersje pudełkową Ekspodujące kotki, a ze starszych na tel to Two Dots, Favo! i Plant vs Zombies
 

Royas

Active member
Rejestracja
Sty 22, 2008
Postów
29
Buchów
0
oblukajcie giere Bud Farm: Grass Roots Sporo w nią grałem :dela:
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Ja gram od dawna w spaceflight simulator, za***isty gierka. Jest modowalna i jest wchuj blueprintów na internecie na gotowe rakiety. Jak chcesz zacząć bez żadnych tutoriali, to wysłanie czegokolwiek na księżyc na początku jest wyzwaniem. Jeden szczegół jest taki, że jednak trzeba kupić pełna wersję za 16zl, bo w darmowej jesteśmy mocno ograniczeni z częściami które możemy używać do budowania rakiet.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Ja gram od dawna w spaceflight simulator, za***isty gierka.

O za***iste, nie znalem tego. Taki Kerbal Space Program, tylko na mobile. Jak nie grales KSP to polecam kupic za ~20zl steam key :)

Jesli chodzi o moj telefon to mam Chess.com :)
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Vainglory - odpowiednik lola - polecam na krotkie 5 minutowe szybkie akcje albo dluzsze mecze po +-30 min .
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Gra ktoś w pubg? Kiedyś pykałem meczyk dwa codziennie, ale znudziło mi się. Możnaby zmontować squady z hasza :D
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
angry birds tournament (diamentowa liga 8 lvl)
head ball 2, mega bekowa gierka w której staramy się strzelić bramkę przeciwnikowi, starcia po 90 sekund dają mnóstwo funu i frajdy ale później już robi się naprawdę ostro
polytopia - taka odmiana cywilizacji na telefon czyli strategia turowa
sim city - tycoon. doszedłem do 43 lvl i mi się znudziło a zdobywanie przedmiotów niezbędnych do powiększania miasta idzie jak krew z nosa
nie jestem zwolennikiem wydawania realnej gotówki na walutę premium bo zawsze wydawało mi się to zbędne, wiele tytułów przeszedłem bez niej ale w simcity jest to wręcz wymuszane na wyższych levelach i bardzo mnie to irytuje. tym bardziej że do zdobycia kolejnych poziomów wymagane byłoby płacić za premium praktycznie co chwilę.
nie polecam instalować gry PUSH THEM ALL, nachalne i mocno wk***iające reklamy wylewają się z każdej możliwej części gry, czasem nie da się niczego tapnąć bo nie idzie trafić w to co chciałeś tylko trafiasz w reklamę.
po dwóch rozgrywkach byłem tak wkurzony że od razu gra poszła do kosza
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
TFT - Teamfight Tactics :)
Jakiś czas temu League of Legends wypuściło nowy tryb gry, którego gatunek nazwany został "auto chess" (tzw. automatyczne szachy).
Turowa gra, polegająca na wymyślaniu taktyki i łączeniu jednostek w jak najlepsze kompozycje.
Jeżeli ktoś grał w LoLa to TFT powinno mu się spodobać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół