nasiona marihuany

Działka / 2020 ktoś, cos ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
nie zapomnij rozmnożyć sobie truskawek kiedy puszczą wąsy
w prosty i łatwy sposób zwiększysz sobie ich ilość
wszystko ładnie wygląda, na dniach pokaże jak u mnie warzywka sobie idą
Zdrówko
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Nigdy sie nie interesowalem rozmnazaniem truskawek jak to robisz ? jest jakas prosta sprawdzona metoda i ktore czesci rosliny muszisz u***ac zeby przetrwala
?
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
musisz jeszcze poczekać to się dzieje różnie, u mnie dopiero gdy kończą się zbiory czyt.owoce są w pełni dojrzałe to wtedy truskawka wypuszcza takie jakby kłącza, podłużne rozłogi, zwane w języku ogrodniczym po prostu wąsami
na ich końcu jest zawsze listek, odcinasz to na samym początku z miejsca gdzie wyrasta i wtykasz do ziemi, możesz potraktować to też ukorzeniaczem, przyspieszysz ukorzenienie
bez niego do miesiąca czasu truskawka puści korzeń, z tego wąsa pojawią się kolejne wąsy które możesz ponownie ukorzenic.
pamiętaj, że truskawki trzyma się trzy do czterech lat, po tym czasie zdolność wytwarzania owocu i jego ilość spada do minimum a owoc nie jest też taki dobry.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Juz za niedługo bedzie mozna jechac i cos porbic przed wisona :)
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Siema,
"grzebę w ziemi" od 3 lat. Bardzo fajnie to rozluźnia głowę. W tym roku sprawdzone odmiany koktajlowych i przerobowych pomidorów pójdą w grunt. Kilka super ostrych papryk. Standardowo zioła no i dwie małe cieplarki planuje postawić (pomidory ,ogórki i arbuzy). Mało będę miał czasu w tym roku ale jakoś to ogarnę ;)
 

Stefix

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2021
Postów
162
Buchów
346
Odświeżam temat.
Ja działeczkę mam od tego sezonu, a planuje pomidorki koktajlowe w doniczkach, ze 4 na bank. Macie sprawdzone odmiany doniczkowych?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Juz nie kultywuje tej działki mam ogródek za budynkiem więc tam będę działał pod domem .. w tym roku czerwona fasola , arbuzy , chilli , i experymantalna cytryna , i zioła.jakies . Yo
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Z tymi arbuzami to róznie bywa, próbowałem 2 razy wysadzac i ani razu nie doszły do końca.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3


Wszystko nad powierzchnią , opróczfasoli bo włożyłem ja trzy dni temu ale głowy już przebijające widać
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Co do arbuzów to znajoma 2 lata temu miałe swoje arbuzy - wielkości piłki do ręcznej ale pyszne i słodziutkie. Nie rosły w żadnym tunelu ale za to cły dzień słońca miały.
 

Horses

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2021
Postów
136
Buchów
473
Fajna zajawka, ale to chyba przychodzi z wiekiem? sam coś działam, ale ja to się jaram ziołami (nie dziwneco?), za dzieciaka nienawidziłem pomagać rodzicom na działce. Moja szwagierka od dwóch lat leci arbuzy i melony i są klasa. Tak jak @smoksalot napisał, cały dzień słońca na stanowisku, robi to na skarpie (szczerze nie wiem czy to pomaga). Zależy pewnie od miejsca w kraju. Ona akurat w rejonie gdzie statystycznie najwięcej słońca w roku. Pozdro
 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
379
Buchów
626
Działeczka za***ista sprawa. Właśnie niedawno nabyłem jedna, na razie wstyd zdjecia wstawić bo to działki nie przypomina a raczej las no ale... ogarnie się:) ciekaw jestem co u mnie na północy jest w stanie wyrosnac :D na razie to drzewa do kominka chyba na 5 lat mam :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół