nasiona marihuany

CFL 185W + LED / flo HPS 250W / 4x fem / 3xreg.

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
:mar::mar:

Witajcie trzy dni temu postanowiłem zacząć nowy projekt z pestkami feminizowanymi pełnosezonowymi oraz z reguralnymi , pestki poleciały do wody na 50 godzin temu po czym pokazały kiełki, dzisiaj bedzie misja wrzucania pod lampy ( narazie 3 x 25W =4500Lm CFL - inkubator - wymiary 40cmx40cmx60cm ), bo to konca aktualnego projektu 2 tygodnie.

Wyposażenie boksa i osprzetu:


Pestki:
2 x Dance World x Purpule Marocc (Fem.)
1 x Gorilla Zkitellz (Fem.)
1 x Critical Kush (Fem.)
3 x Chemberry (Reg.)

Wymiary boksa:
60x60x140cm

Doniczki
:
7x5L

Oświetlenie
:
CFL 185W 6x3500K + 2x 6500K + 120 ledow 3500K

Wentylacja:
150" RAM FAN

Ziemia:
Canna Terra Professional ( jak zawsze )

Fotoperiod:
18/6 po 30 dniach wegetacji standardowo 12/12

Odżywki
:
Dopiero od 4-5 tygodnia życia roslin ( BioBloom + TopMax ) na poczatku tylko woda z kontrolowanym ph.


IMG018.jpg

IMG019.jpg

IMG021.jpg


Pozdrawiam i do usłyszenia za jakis czas ...
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
[MENTION=92011]LukexOG[/MENTION] Powodzonka i tylko napisz od kogo Critical Kush ;)

Jeśli PanPestkowy to będzie u mnie we wrześniu ;D
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Na dzien dzisiejszy tak wszytsko sie prezetuje

Temperatura 29C
Wilgotnosci 80%

IMG026.jpg
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Witam prawie wszytskie malenstwa sa juz nad powierzchnia ziemi czekam jeszcze dwa dni i zaczynam liczyc czas wegetacyjny roslin.
Maly update dla was do wgladu jak wyglada.

Gorilla Zkitellz
IMG034.jpg


Dance World x 2
IMG033.jpg

IMG032.jpg


Critical Kush
IMG031~0.jpg


Chemberry Disel x 3
Wszytskie wygladaja taka samo.
IMG030~0.jpg


Temperatuta w nocy 19,5 C w dzien 28,2C
Wilgotnosc 90 %
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
3 dzien wegetacji.

IMG044.jpg

IMG045.jpg
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Witam, przyszedłem się przyj***ć znowu. :D

Dwa dni temu już kiełki były na powierzchni, więc od tego dnia powinno liczyć się dzień wegetacji.

Wybacz, tak już mam - walczę z przekłamaniami na forum. :joker:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Dwa dni temu kiełki byby na powierzchni , ale nie pokazaly do konca swoich pierszych listkow , tylko 3 z 7 miały liscie wiec nie licze tego , ty liczysz sobie jak chcesz i ja licze sobie jak chce , moja sprawa a nei twoja i sie juz nie czepiaj bo za duzo tego :) pozdrawiam i miłego dnia zycze
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Okres wegetacji rozpoczyna się gdy tylko wystawi swoje liścienie nad powierzchnię ziemi i zacznie przeprowadzać fotosyntezę. ;)
A licz sobie jak chcesz, tylko inni userzy oglądają Twoją fotorelację, w tym i ja. Patrzę - 1 dzień wega, zerkam na post sprzed dwóch dni i widzę co innego. Mnie możesz okłamywać, mi to wisi koło jajec, ale żeby tak siebie i innych użytkowników? Staram się być rzeczowym i autentycznym, pokazywać rzeczy takimi jakimi są, a nie wyciągać rzeczy z kapelusza. Początkujący user spojrzy i zobaczy 1 dzień wega u Ciebie po czym utworzy temat 'POMOCY!!! CO JEST NIE TAK? MOJE ROŚLINY ZAMULAJĄ, A U LULKA W 1 DNIU SOM DURZO DURZO WIENKSZE'
Pozdrawiam. :tiphat:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Dobra [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] rozumiem teraz dokładnie co masz na mysli , mówiąc o pierwszym dniu wegetacji dla nowych userow , dla mnie weg zaczynał sie zawsze jak pierwsze liscie juz sie wykluły i roslina stała , ale zeby uscislic dni i dokładny stan rzeczy postaram sie na forum liczyc pierwsze dni wega od wyjscia na powierzchnie gdy roslina ma juz fotosynteze ... ps. zmienione na 3 dzien wega dla uscislenia wieku roslin :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Dzisiaj z nudow postanowilem zrobic do mniejszego boks odbłysnik z blachy do pieczenia , kostki rozgałeznikowej i tyle 3x1500 lm
update za jakas godzine jak sie swiatła włączą

IMG046.jpg

IMG048.jpg

IMG044~0.jpg

IMG043.jpg


Miejsce na cztery feminizowane planty juz przygotowane ( docelowe ) podłoze z symulatorem wzrostu korzeni jest , jutro w wolnej chwili poszukam trzech dodatkowych o tym samych wymiarach i za jakis tydzien bede przerzucal juz malenstwa do wiekszych doniczek oraz do docelowego boksa.

IMG049.jpg

IMG050.jpg
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Tak nawiasem mowiac zastanawiam sie nad jakas feminizowana jedna pestka do małego boksa.. poza tymi 7 co sa aktualnie w nim i beda przerzucane do duzego boksa za tydzien (gdzie znajduja sie aktualnie 2x warrior 8 x serious 6 w ostatnim tygodniu kwitniecia.), a nie teraz w niedziele jak ostatnio bylo to omawiane z forumowymi kolegami w wpostach powyzej.
Jeszcze decyzja nie zapadła ale o tym poinfirmuje jak sie zdecyduje i pestki doleca ....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół