nasiona marihuany

Odmiany nasenne

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Im bardziej w ciągu dnia wy***iesz się fizycznie tym łatwiej będzie Ci zasnąć wieczorem, do tego musowo gorący prysznic i spisz jak niemowlę, jeśli chodzi o gande to już kilkukrotnie sądziłem power planta od rqs i zawsze po paru buchach mam ciężkie powieki, nie wiem czy to Sativa czy indica, mowie tu o swoich odczuciach, pozdro i więcej aktywności fizycznej w ciągu dnia tym bardziej jakość tego snu będzie lepsza
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
amber dog GGS mnie kladl pozdro
amnesia Xchemdog
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Mordko zrób sobie 150 pompek przed snem, za*** wiadro i musisz usnąć :)
Zrobiłem tak jak piszesz, 150 pompek w seriach po 30. Średnio pomaga bo taki duży wysiłek w bardzo krótkim czasie zwiększa strasznie tętno.

Im bardziej w ciągu dnia wy***iesz się fizycznie tym łatwiej będzie Ci zasnąć wieczorem, do tego musowo gorący prysznic i spisz jak niemowlę, jeśli chodzi o gande to już kilkukrotnie sądziłem power planta od rqs i zawsze po paru buchach mam ciężkie powieki, nie wiem czy to Sativa czy indica, mowie tu o swoich odczuciach, pozdro i więcej aktywności fizycznej w ciągu dnia tym bardziej jakość tego snu będzie lepsza
Masz rację jak w lato robiłem sobie kilkugodzinne tripy rowerowe to o wiele potem łatwiej było zasnąć. U mnie sprawa niestety nie wygląda tak prosto. Mam dziwny organizm bo np. w dzień zasnę bez większego problemu, a w nocy jakbym nagle dostawał energii. Tak jakby melatonina tworzyła się w świetle zamiast w ciemności. Nie przespanie całej nocy nie stanowi dla mnie żadnego problemu, a zmęczenie ogarnia mnie dopiero gdy wychodzi słońce. Kiedyś dla testu po nieprzespanej nocy nie kładłem się spać w dzień żeby właśnie sprawdzić jak będzie kolejnej nocy. Sprawa wyglądała tak, że zasnąłem dopiero o 7 nad ranem.
Wczoraj paliłem girls scout cookies, zasnąłem jak dziecko :)
Bardzo fajny smak i intensywny zapach, działa na mnie właśnie raczej usypiająco. Podobnie na mnie działa jeszcze OG Kush.
Pozdr.
Miałem kiedyś gsc to działało bardziej jak sativa, ale ja ścinałem je na mlecznych trichomach więc może dlatego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół