nasiona marihuany

Czy to dobry pomysł ?

Wyszukiwarka Forumowa:

SynRydzyka

Member
Rejestracja
Mar 22, 2020
Postów
9
Buchów
0
Posiadam 1.5h sadu wiśniowego czy to dobry pomysł gdzieś pośrodku tego sadu zrobić pierwszy outdoor w doniczkach z automatami , zbiór wiśni zaczyna się po 1 tygodniu lipca . Gospodarstwo prowadzę z bratem i wiem kiedy by wyjeżdżał pryskać itd. więc mógłbym doniczki przenieść żeby się nie dowiedział,a inna osoba do sadu przed zbiorem nie wejdzie. Najbliższy sąsiad do tego sadu ma 180m , a ogólnie w mojej najbliższej okolicy mam tylko 3 sąsiadów jeden własnie ma do tego sadu 180m drugi 330m a trzeci ma 350m , wiadomo to jest wieś i nikt nikomu na pole nie wbija , mam w planach posadzić 5 auto w doniczkach 10l , pole ma wymiary 120m x 120m czyli centralnym punktem byłby metr 60 , takie pytanie jak z zapachem od planowanej miejscówki do domu by było 80m a sąsiad może przejeżdżać traktorem 60m od tej miejscówki zobaczyć jej nie zobaczy ale zapach xdd , trochę się rozpisałem ale muszę to wszystko dobrze rozplanować żeby nie było nieprzyjemności

---------- Post Zaktualizowany 20:51 ---------- Data pierwszego postu 20:49 ----------

Cos polskie znaki sie pe****a xd

---------- Post Zaktualizowany 20:54 ---------- Data pierwszego postu 20:51 ----------

Dodam jeszcze ze wysadze je z dniem 20 w doniczki na dwor

---------- Post Zaktualizowany 20:57 ---------- Data pierwszego postu 20:54 ----------

a wysadzać planuje około 10 maja , sorki za te poprawki ale wiadomo przygotowanie przede wszystkim :herm:
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
1. zbyt duże ryzyko
2. żaden, nawet najszybszy autos nie dojdzie Ci w ciągu niecałych dwóch miesięcy
3. gra nie warta świeczki
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
wpadnie ktoś na złodziejstwo wiśni i ucieszy sie jak znajdzie bonusik w doniczkach. ODPUŚĆ
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
wpadnie ktoś na złodziejstwo wiśni i ucieszy sie jak znajdzie bonusik w doniczkach. ODPUŚĆ

Tak jak napisał Szermi, nie ma co ryzykować dla paru automatów, lepiej znajdź gdzieś spota, nie dość, że na Twojej działce to sąsiada masz naprawdę nie daleko jeśli to w dziesiątkach metrów liczysz..
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Dobierasz spota wedug wasnych preferencji i na wlasna odpowiedzialność. Być może to dobry pomysł, sam najlepiej znnasz realia.
Jak chcesz automaty to pie**ol donice - znajdź bezprzypałowego spota i sadź w ziemi. pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół