nasiona marihuany

Sezon 2020 by LukexOG

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Dzisiaj 5 z 6 panienek wyuściło korzonek wiec poszły juz do ziemi , zapala sie światła w namiocie to wrzuce na 2 dni pod HPS'a , tylko na dwa dni bo bede przełaczał światło na 12 /12 wiec po dwóch dniach przeniose je do prowizorycznego boksa :) na kilka dni dopoki sie nei wykształca małe drzewka

---------- Post Zaktualizowany 21:29 ---------- Data pierwszego postu 19:46 ----------

Sześć pestek w ziemi wylądowało w boksie :) Yo.

IMG159.jpg
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Outdoorowe sezonówki zaczynaja swój żywot ! :craz:

IMG160.jpg

IMG161.jpg
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Po pierwszym dniu i nocy wszytskie 5 wyszło na powierzchnie , tamta jedna szósta nie wyszła i się nie otworzyła wcale , wiec tak jak planowalem pięć plantów , jedna pestka odpadła która była ekstra zapasową jakby co wiec jest klawo.

---------- Post Zaktualizowany 22:29 ---------- Data pierwszego postu 21:19 ----------

IMG166.jpg

IMG167.jpg

IMG164~0.jpg

IMG169.jpg

IMG168.jpg
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Ciąg dalszy sezonu trwa , rośliny zostały przeniesione do małego boksa gdzie się grzeją już dosłownie pod samymi lampami CFL :) myślę że jakoś 8-9-10 maj już będzie piątka na spocie

IMG178.jpg

IMG179.jpg
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Siema dzisiaj ostatni raz byłem na spocie , wszystko już do końca przygotować bo w przyszłym tygodniu planty będa szły do ziemi , zabrałem ze sobą nowe puste butelki żeby napełnic je woda ze strumienia który jest niedaleko spota oraz żeby już były na nastepny raz , no i BioBizza Bloom wziąłem żeby miksa zrobić, dałem siatke na gryzonie ,a jak będe planty już zanosił to jakieś gówno na ślimaki.

Jeszcze na koniec sciąłem sobie pare szparag :) , myślicie że się nadadzą do zjedzenia ?

Mix ziemi to compost x kokos x piasek x perlit x bone blood fish

Tutaj pare fotek:

IMG184.jpg

IMG186.jpg

IMG187.jpg

IMG185.jpg

IMG189.jpg
 
Ostatnia edycja:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Bio bizz blom po co Ci teraz? a nawet jesli to na weg jest to za wczesnie by lac nawozy a w wodzie to ci sie zapsuje szybko.
Jak masz tyle gryzoni to w UK siedzisz, ze ich tam tyle macie, szok!
powodzonka
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
To już po to żeby nic tam nie nosić mam pełne i puste butelki na spocie ... na wega będa miały mixa ziemi itd bloom na inne tygodnie ... gryzoni jest sporo króliki
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
8 dzień panienek outdoorowych , za 2-3 dni będą leciały na spociwo yo!

IMG190.jpg

IMG193.jpg


---------- Post Zaktualizowany 17:19 ---------- Data pierwszego postu 13:41 ----------

Pomozcie w wyborze czy czekac te dwa dni czy moge juz w takich stadium zycia rosliny zaniesc na spota ? przetrwaja dadza rade nie ma przymrozkow u mnie ...
 

mlody_grower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2020
Postów
75
Buchów
0
wg mnie moze sie rozlecieć ziemia jak będziesz przesadzał, ryzykownie
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Co ty pie****isz.... spryska sie i bedze git
 

OutlawFarmer

Active member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
28
Buchów
1
wg mnie moze sie rozlecieć ziemia jak będziesz przesadzał, ryzykownie

Młody chłoń wiedze na forum# a nie wprowadzaj zamieszania i nie wprowadzaj siebie ani innych w błąd , jak zaczynasz coś komuś sugerować to przemyśl to pare razy lub przed dodaniem swojego zdania zrób resreach , lepiej troche jak będzie w połowie wilgotna ziemia a nwet jak sucha to zależy od tego jak kto się obchodzi z tym czy delikatnie się podejdzie z ręką do roślinki pozdro młody i pozdro LukexOG kibicuje i oby do scinki!✌
 

OutlawFarmer

Active member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
28
Buchów
1
A i dodam , że przy przesadzaniu taka suchą czy wilgotną (lekko) warto już potem porządnie podlac docelowy dołek z przygotowaną spulchnioną glebą i młode sadzonki sobie poradzą też częściowo zależy to od odmian jakie sadzimy ;) metoda prób i błędów.
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Fakt, wilgotna ziemia trzyma sie zdecydowanie lepiej, chcoiaz to tez kwestia systemu korzeniowego jak i wielkości donicy
 
U

Usunięty 59382

Guest
A i dodam , że przy przesadzaniu taka suchą czy wilgotną (lekko) warto już potem porządnie podlac docelowy dołek z przygotowaną spulchnioną glebą i młode sadzonki sobie poradzą też częściowo zależy to od odmian jakie sadzimy ;) metoda prób i błędów.

To źle dodajesz bo od razu po przesadzeniu nie powinno się podlewać a na drugi dzień...zdecydowanie lepiej przesadza się roślinę która dzień wcześniej była podlana
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół