nasiona marihuany

Hermienie przez przycinanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Witam mam do Was pytanie. Czy przez ciągłe przycinanie MJ pod klony można matkę z Hermic? Jeśli pytanie powinno się znaleźć w inny dziale to proszę o przeniesienie do właściwego.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Witam mam do Was pytanie. Czy przez ciągłe przycinanie MJ pod klony można matkę z Hermic? Jeśli pytanie powinno się znaleźć w inny dziale to proszę o przeniesienie do właściwego.

Matka stoi pod światłem na veg, więc nie może się zhermić, bo nie może zakwitnąć.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Ale jeśli pobiore klony i później pozwole jej podrosnąć a następnie przestawie światło na 12/12 to czy z matki będzie Herma więc matkę wywalić czy będzie z niej palenie?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Przycinanie na wegu nie ma wpływu na ewentualne hermienie się rośliny.
Matkę możesz spokojnie przełączyć na flo i o ile nie ma genetycznych uwarunkowań - nie będzie się hermić :)
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Przycinanie na wegu nie ma wpływu na ewentualne hermienie się rośliny.
Matkę możesz spokojnie przełączyć na flo i o ile nie ma genetycznych uwarunkowań - nie będzie się hermić :)
Ok dzięki za odpowiedź.
Pozdro
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jeśli masz matkę to robiłes pewnie selekcję róznych roslin i wybrałeś taką odmiane której klony nie hermią.
Matka przełączona na flo nie moze pohermić. Co jakiś czas dobrze jest zastapić matke klonem z niej i znów na niej działać
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Dokładnie jest tak jak napisałeś. W tamtym roku też miałem tą odmiane i pięknie mi urosły suczki bez jakiejś nie przyjemniej niespodzianki. W tym roku miałem dużo strat a tym roku jako że mam mało nasion tej odmiany postanowiłem że porobie sobie klony. Matkę szkoda mi jest wyrzucać więc postanowiłem że też pójdzie na pole. Dzięki za odpowiedzi teraz wiem że mogę na spokojnie działać z matką będzie poprostu bardziej krzaczasta i nie pójdzie tak w góre.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół