nasiona marihuany

Pytanie dot prowizorki w piwnicy

Wyszukiwarka Forumowa:

Gryfin

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2018
Postów
72
Buchów
1
Witam,

chcę sie was zapytać czy pomysł, który wpadł mi do głowy jest sensowny do zrobienia i coś z tego będzie. Mianowicie mam dosyć dużą ciemną piwnicę lekko wilgotną ale nie w każdej części, jej cała wysokość to nie całe 2m, czy mógłbym obejść się bez growboxa, w momencie gdybym chicał hodować jedną roślinkę w sposób taki, że wziąłbym jakąś większą doniczkę (oczywiście w niej rosłaby roślinka) i nad nią bym był powiesił zestaw LUMII z lampą powiedzmy 250W i obok by stał jakiś wiatraczek co by nawiewał. Wyrosło by coś z tego? Czy koniecznie musi być obudowa rośliny.

Pozdro, proszę nie być jezeli napisałem jakąś głupotę :dancee:
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Z takim podejściem to polecam zacząć uprawiać pieczarki - odpuść sobie konopie.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Moze byc bez obudowy, ale jak to w bloku piwnica, to zapach bedzie czuc wszedzie.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Bez growboxa bedziesz tracic czesc swiatla ktore mogloby trafiac po odbiciu od scian boxa do rosliny
 

Gryfin

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2018
Postów
72
Buchów
1
Moze byc bez obudowy, ale jak to w bloku piwnica, to zapach bedzie czuc wszedzie.

oczywiscie ze nie w bloku.

---------- Post Zaktualizowany 18:20 ---------- Data pierwszego postu 18:18 ----------

A nie mogę czymś otoczyć tej roślinki i np postawić ją w rogu? Wtedy też chyba światło się odbije.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Możesz zrobić tak jak planujesz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół