nasiona marihuany

0.09m2|LED 70W Full spectrum Original Amnesia Dinafem

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
[MENTION=88587]Dziku.[/MENTION] Podejrzewam, że "w świat" oznacza, że został wysłany do kogoś celem kopulacji z inną samicą. A z takiej podróży często się nie wraca :D
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
[MENTION=88587]Dziku.[/MENTION] Haha strasznie duzo pytan hahaha

1. Ten gatunek nie jest bardo jadowity (mam znacznie bardziej) o ile nie jesteś uczulony nic ci nie będzie podobno tylko boli w h*j bo spore zęby jadowe jad możesz porównać do pszczoły jeśli chodzi o ten gatunek

2. Nie wypuściłem tylko zdjąłem świeczki teraz.

3.czytaj pierwszy
4. Chromatopelma cyaneopubescens
Nie agresywny ale dość szybki tak to ptasznik i nie może się zmutowac z innymi pajakami

5. Pająki nikogo nie traktują nawet nie wiedzą że żyją mają tylko zakodowane pewne rzeczy.
Ogolnie trochę nuda głównie nic nie robią podczas karmienia, kopulacji i jak buduje pajęczyny moze być ciekawie
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
a co jeśliby kogoś ukąsił? Bo wypusciles na wolność tak? To jest bardzo jadowite? Agresywne? Co to jest w ogóle za odmiana? Ptasznik jakiś? Długo to żyje? Jest możliwość że takie bydle skrzyzuje się z jakimś innym pajakiem i będzie mutant pająk? Jak takie coś traktuje swojego Pana, można tak to ująć?
odrażają mnie pająki ale mimo to podziwiam Was i Waszą pasję, trzeba mieć smykałke do tego i pewnie odpowiednie zaangażowanie hehe
jeśli będzie możliwość prosiłbym o odpowiedź [MENTION=93210]Saul[/MENTION] [MENTION=71142]HighEffect[/MENTION]

Nic nie bój mówiąc, że poszedł w świat miałem na myśli, że oddałem go znajomemu bo miał samice w podobnym wieku do mojego i chciał je potem rozmnożyć. To jest tak zwana chromatopelma cyaneopubescens mało jadowity pająk ludzie porównują do jadu pszczoły, bardzo łatwy w hodowli. Samice niektórych odmian ponoć potrafią dożyć 30lat, samce padają około rok po ostatniej wylince i której osiągają dorosłość płciową. Mutacji nie będzie zbyt duża różnica gatunkowa, to tak jakbyś chciał krzyżować konia z krową. Swojego pana traktuje nijak ptasznik kieruje się instynktami, nie nauczysz go niczego ani nic, jak go nie będziesz denerwował to nie ugryzie. Większość ptaszników woli uciekać, lub wyczesywać włoski parzące z odwłoka niż ukąsić. Smykałki nie musisz do tego mieć tak na prawdę większość z ptaszników jest łatwa w hodowli, nie je często, niektóre odmiany potrafią jeść raz na pare miesięcy. Wystarczy, że zapewnisz odpowiednią wilgotność i temperaturę i wszystko będzie spoko. Chyba na wszystko odpowiedziałem :)
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Mam jeszcze murinusa, Poe regalis I gigasa, tak ze chroma w tym towarzystwie easy hehe
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
A to widzę że agresory same.Mój najbardziej jadowity to był Cyriopagopus schioedtei, tak to jeszcze miałem avicularia versicolor, cyclosternum fasciatum, monocentropus balfouri, grammostola rosea, lasiodora parahybana i holothele incei. Przestałem się w to bawić bo miałem strasznego pecha z wymienionych tylko lasiodora i avicularia była samicami z reszty wychodziły samce. Ja już niestety od paru lat nie hoduje może kiedyś kupie sobie jakiegoś ptasznika, ale już podrośniętą samiczkę, zrobię jej spore terrarium lub wpuszczę ją do wiwarium i niech se siedzi.
Wykopałem jakieś stare zdjęcie jak lasiodora urządza sobie terrarium, a tak dla testu dałem jej jakiegoś no name z palenia.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Miałem jeszcze b.bohmei t.blondi c.versicolor L.parahybana ale sprzedałem.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Kupiłem l1 za 60f w Portsmouth w uk a sprzedalem podrasnieta l7 za 180f
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Kupiłem l1 za 60f w Portsmouth w uk a sprzedalem podrasnieta l7 za 180f
W pl były po około 250zł, ale dostać ją to graniczyło z cudem ponoć na Ostravie nawet było ciężko.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Zapodał bys fotę poe regalisa. Mam samicę u koleżany bo już nie mogłem spać z 4 sztukami w tym jedną chromką, jak raz spie****iła to prawie się zesrałem jak spotkałem ją na szafce.Zapytam znajomej czy już się nie pozbyła bo jest do oddania za free ale musiał sam byś przybyć i ją pojmać bo do pudełka na wysyłkę nie wsadzę ***anej. Pie****noł byś sobie grupówkę



ten pająk naprawdę jest po***any i dlatego wypie****a z kwadratu
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
To ci sie trafil niezly po***aniec haha Moja glownue siedzi w kryjowce I czasem tylko spaceruje po calym terra.
Wieczorem dodam jakieś fotki i poprawię lst.
 

jordybo

Member
Rejestracja
Lis 10, 2018
Postów
16
Buchów
0
Niezle to wszystko wyglada, mamy takiego samego boxa I podobne lampy zapraszam do siebie, bede sledzil
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
witam serdecznie.
Sorry za zwłokę i brak ogarnięciarelacji ale ostatniomam w h*j pracy i nie wyrabiam.
Wrzucam parę fotek na szybko.
Wszystko idzie dobrze chociaż z***alem bo poradziłem ja na środku i ciężko naginać ale poprawiłem trochę i jakoś to się może pomiesci.








P. regalis obiecana





Pozdrawiam. Do następnego. :bro:
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Hej witam.

Wszystko chyba idzie jak należy starałem się jak najbardziej porozkladac ja na boki w miarę sie udało.
Bardzo długo się zbiera albo mi się wydaje ale ewidentnie juz zaczyna kwitnąć i mam nadzieję że mi nie rozwali boxa.
Dostała pierwszy raz canna terra flores










Pozdrawiam. :kuch: W niedzielę cos wrzucę.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
hej.
Szybki fryzjer. Pozbyłem się paru liści ale nie za dużo, planuję też jak szczyty łamać ale to się jeszcze wstrzymam.









polecam do utylizacji zbędnej zieleni haha 3s i nie ma


ciekawe czy będę mial banany?:skul:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół