nasiona marihuany

Out 2020, przewaga sativy, low odour.

Wyszukiwarka Forumowa:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] no i mogłeś od razu tak napisać, ja właśnie szukam czegoś lekkiego z w miarę dobrym smakiem i lekkim hajem jest to sativa, nie łudze się na topy jak kamienie z tego co mi się przypomina ma jakieś +/- 10% THC. Więc po tym już sądzę, że nie jestem mocnym sk***iatorem. Dzięki za Twoją opinie i napewno ozdobi mi trochę ogród xd
[MENTION=88011]Buzz Astral[/MENTION] dzięki za odpowiedź, dawaj znać co Ci wyszło z tej kombinacji, jestem ciekaw. No i chyba pozostanę przy tym firsianie, o to mi właśnie chodziło, napewno zrobie fotorelację z tego growa, także jak wystartuje dam wam znać. Jeszcze się zastanawiam czy by nie wysiac tego Grapefruita którego poleca [MENTION=93210]Saul[/MENTION] poza tym jak byś opisał haj? Czytałem smoke reporty ale każda nowa opinia, na wage złota.
Jest pyta straszna z tymi zamkniętymi granicami, tu we Francji nie mamy za dużo seedshopow a jak już są to.nie duży wybór muszę poszperać, bo ch*j wie kiedy znowu otworzą przepływ ...

A jednak jeszcze się coś przelewa przez granice xd
COVID-19 - Note about delivery
As it stands, we’re not experiencing any problems delivering parcels. Regardless of future developments, we will try our utmost to ensure we can keep delivering to you.
 
Ostatnia edycja:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,500
Odznaki
10
[MENTION=93210]Saul[/MENTION] poza tym jak byś opisał haj? Czytałem smoke reporty ale każda nowa opinia, na wage złota.
Haj bardzo lekki. Bez problemu wszystko ogarniasz, pdbija kreatywność i humor, ale wiadomo to była wersja auto, tu masz sezona i jeszcze krzyżowanego z easy sativą.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Pany, jest jeszcze jedna kwestia, nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Mianowicie chciałbym zapylić jedną gałązkę Frisiana tego roku i tu pojawia się pytanie, jak wrzucę regulary na 12/12 do boxa jak Firsian zacznie kwitnąć to czy zdąże zebrać pyłek, zpapylic i czy dojdą ? Z tego co czytałem potrzeba 4, 4,5 tyg na dobrze uformowane nasiona. Czy jakoś inaczej to logistycznie zrobić ?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,335
Buchów
3,311
Odznaki
10
Myślę że musiałbyś wrzucić regulary na 12/12 zanim Firsian zacznie kwitnąć.
Najlepiej byłoby je wrzucić na 12/12 jakoś koniec lipca albo nawet jeszcze wcześniej, żeby jaja na męskich zdążyły dojrzeć.
Wysuszony pyłek można spokojnie przechować w zamrażarce te kilka tygodni.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja bym wziął pod uwagę jesczcze Serious 6. Było sporo o niej i sporo relacji z nią jest-popatrz w zakończonych.
 
H

Heets

Guest
Tyle się pisze o tych seriousach ... Miałem 5 sztuk od Grzecha, na oko 2 tygodnie do ścinki, końcówka września.. Wracam i mogłem se jedynie oglądać pusty dołek.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Jeśli w celach edukacyjnych to kup sobie Frisian Duck .
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Jeśli w celach edukacyjnych to kup sobie Frisian Duck .


No we własnym ogródku, także nie będę szalał i jednego frisiana posadzę w donicy, do tego stworze małą permakulture żeby się nie rzucał w oczy tzn. Bazylia, rumianek, pietruszka (na ślimaki) chcę sprawdzić jak to działa, bo sporo czytałem o roślinach towarzyszących, jakby ktoś chciał podam link do krótkiego artykułu :)
A na out zdecydowałem się na Durbany od Dutch passion
I 2 firsiany, bo mi zostaną z zamówienia i w maju, czerwcu jeszcze chcę dorzucić coś ale j3szcze nie wiem, serious 6 nie mogę znaleźć, bo wszędzie wyprzedany..
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Zamiast S6 kup sobie Critical Sour od FS jest to półauto, będziesz bardziej zadowolony.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Zamiast S6 kup sobie Critical Sour od FS jest to półauto, będziesz bardziej zadowolony.

Female seeds i Dutch Passion to najgorsze gówna jakie tylko są!nigdy z tych firm nie Posadze nic na outa
 
U

Usunięty 59382

Guest
Purple Maroc od Female Seeds jest świetny i doskonale sobie radzi pod polskim niebem.

Holland hope frisian duck Purple Maroc Maroc i jeszcze kilka innych było a wszystko gówno tylko frisian duck mi doszło w miarę ale towar średni
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Zamówiłem dzisiaj 3x Durban Poisony od DP, na początku maja dokupuje 3x Frisian duck i out mix od Dutch Passion (x3 : Hollands Hope, Frisian Dew i Durban Poisony) z takim outem w tym roku wystartuje i chciałbym porobić.jakieś pestki na następny out a nie wydawać tyle hajsu..
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,335
Buchów
3,311
Odznaki
10
Firsian Dew i Durban poison to sprawdzone pozycje na out.
Firsian Duck poradzi sobie lepiej w cieplejszym klimacie niż polski :)

Crossik Firsian Dew x Durban Poison byłby ciekawy - spróbuj zrobić :)
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Spróbuje zrobić takiego crossa, z ojca durbana.
Mam jeszcze pytanie co do spota na out, mam dużo wydeptanych dróg przez zwierzęta, raczej niskie ( porobie zdjęcia i wrzucę może wieczorem) pewnie lisy, króliki i może czasem dziki, chcę ogrodzic miesjce drutem kolczastym tylko nie wiem na jakiej wysokości i czy wziąć jakiś recznik albo pianke na którą będę oddawał mocz, mam też pomysł z sierścią mojego "burka". Czy to wystarczy ? Trochę się boję, że wszystko wpie****ą dlatego myślę żeby przez okres kwarantanny zostawić je w ogrodzie na jakiś czas żeby były już nie do za***ania i tu moje następne pytanie jak długo byście proponowali je przetrzymać zanim wysadze na spota i w jakich duży donicach ? Dodam, że mam niedaleko, nawet na główną drogę nie muszę wjeżdżać żeby się kopsnąć na miejscowe. Ogólnie to jaram się tym spotem, bo jest obok mojego pola winogron na starym pastwisku krów zarosniety krzewami 3-4metrowe i ogrodzone drutem jakis hektar albo dwa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół