nasiona marihuany

Out 2020, przewaga sativy, low odour.

Wyszukiwarka Forumowa:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Witam, poszukuje na tegorocznego outa czegoś mało pachnącego (im mniej tym lepiej), głównie chodzi mi o mój ogródek, chciałbym wstawić jedną panienke do celów edukacyjnych. Grzebalem, grzebalem i na ten moment zastanawiam się nad czymś z haze'ow np. Lemon haze chciałbym zobaczyć co proponujecie. Głównie chodzi o to żeby przeważała sativa, nie rosła gigantyczna, nie była automatem i nie pachniała zabardzo ( sąsiedzi jakieś
500m) czy to w ogóle może się udać czy dac se siana ?

A może nasz kochany Jack Herer?
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,335
Buchów
3,311
Odznaki
10
W jakim klimacie zamierzasz to sadzić?
Jeżeli w umiarkowanym, a nie np. w Hiszpanii to wszelkie haze'y wybij sobie z głowy :)

Miałem w zeszłym roku Firsian Duck'a od Dutch Passion i jeżeli chodzi o zapach to mogę szczerze polecić.
Do tego roślina w fazie wegetacji wygląda trochę inaczej niż wszystkim znane konopie.
Dochodziła długo (w umiarkowanym klimacie połowa października), ale udało się jej bez pleśni.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
No sam nie wiem, u mnie tak do początku listopada temperatura nie spada poniżej 8C, więc może da radę ale przemyśle twoją propozycję ;)

Bardzi ciekawie wygląda ten Firsian swoją drogą xd [MENTION=88011]Buzz Astral[/MENTION] masz jakieś foty tego Twojego ?
 
Ostatnia edycja:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,500
Odznaki
10
Może być ciężko coś dobrać. Z satvi masz easy sative ewentualnie shaman, ma bodajże 80% sativy. Ja na twoim miejscu brałbym automata, wtedy możesz brać lemon haze. Urośnie o wiele mniejszy od sezona więc łatwiej się ukryje. Jeśli zdecydujesz się na automata to polecam auto grapefruit przewaga sativy i prawie niewyczuwalna.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Coraz bardziej się przekonuje do tego firsiana im więcej o nim czytam.. przeważająca sativa, dojdzie na pewno, dobrze zakamuflowana i piękna, smak z tego co czytam też ciekawy, sosnowe i cytrusowo owocowy smak i haj taki jakiego szukam, może się wypowiesz @Buzz Astral ma temat działania ?

"Zapewnia użytkownikowi przyjemny, gładki i dobrze zrównoważony haj, podczas którego można normalnie funkcjonować i zajmować się codziennymi sprawami. Zajęcia na świeżym powietrzu staną się prawdziwą przyjemnością, dzięki odmianie Frisian Duck. Haj jest średnio intensywny, wraz ze średnim czasem działania."

@Saul właśnie chodzi o sezonówke jakąś, nie chce mi się bawić w afy na oucie :// ale dzięki za podzielenie się swoją opinią
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Frisian Duck to siano nie warte sadzenia w innym celu niż dla ozdoby w ogródku.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Nie wiem na jakiej podstawie to piszesz, wiele opinii zagranicznych growerow chwali i nikt nie pisze że to siano, na zdjęciach topy ładnie zbite itd.. może Buzz się wypowie który to sadzil już.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,500
Odznaki
10
@Saul właśnie chodzi o sezonówke jakąś, nie chce mi się bawić w afy na oucie :// ale dzięki za podzielenie się swoją opinią
To może outdoor grapefruit, to jest grapefruit x easy sativa.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
To może outdoor grapefruit, to jest grapefruit x easy sativa.


Wszystko pięknie fajnie, też by pasował bardzo, czytałem smoke report, typowa sativa (idealnie) tylko nie jestem pewien co do zapachu jak to z nią będzie..
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,500
Odznaki
10
Miałem wersje auto grapefruita, to miała naprawdę delikatny zapach taki jakby lekko jak kwiaty. Może i ten będzie miał.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,400
i nie pachniała zabardzo ( sąsiedzi jakieś
500m)

Z 500m to nawet najbardziej śmierdzącego skunka nie wyczujesz. Ja bym Tobie polecił AHxGG od GGS (Amnesia Haze x Guerilla Gold). Posiada domieszkę genów automatycznych.Rośliny rosną spore, zapach delikatny (nie czuć ich z 10 metrów), zbiory na koniec września, 200g z planta spokojnie osiągalne dla przeciętnego growera, przyjemna faza, nie zamula, nie paraliżuje ciała, taka "umysłowa" , aczkolwiek żeby wbiła w fotel to potrzeba pare buchów spalić.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Nie wiem na jakiej podstawie to piszesz, wiele opinii zagranicznych growerow chwali i nikt nie pisze że to siano, na zdjęciach topy ładnie zbite itd.. może Buzz się wypowie który to sadzil już.

Na podstawie takiej że niższej jakości zioło mi nie wyrosło. Żywicy mało, zapach ledwo wyczuwalny. Moc i smak tak samo kiepskie. Easy Sativa też ma zwolenników a ja się tym ni chu*a najarać nie potrafiłem i uważam że to siano jest.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Durbany z DP to też typowe Sativy. Ja zawsze byłem z nich zadowolony.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,335
Buchów
3,311
Odznaki
10
[MENTION=84264]Layer1[/MENTION]

Haj był bardzo delikatny - zdecydowanie bardziej w kierunku "high", niż "stoned".
Kilka machów z waporyzatora zdecydowanie poprawiało humor i pozytywnie wpływało na produktywność.
Dopiero przy spaleniu większej ilości np. 0,5g - faza była bardziej kanapowa.

Zapach organicznie uprawianego Firsian Duck'a w żadnych stopniu nie przypomina typowego dla konopi.
Pachnie bardzo delikatnie, słodko - mógłbym porównać do skórki grejfruta.

[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] - każda potwora znajdzie swojego amatora :)
Ja paląc na codzień mocne indyjkowe zioło, bardzo doceniłem "lekkość" plonu z Firsian Duck'a.

Sadząc taką odmianę, raczej nikt nie powinien spodziewać się zbitych jak kamień maczug wielkości półtora litrowej butelki. Tutaj chodzi właśnie o to, żeby roślina nie wydzielała intensywnego zapachu - a skąd bierze się zapach? Akurat kto jak kto, ale Ty to doskonale wiesz przecież :)

Zapach bierze się z terpenów zawartych w żywicy. Więc skoro zapachu ma być mało, to i żywicy będzie mało :)

Rośliny rosną outdoor naprawdę spore, więc spokojnie można ściągnąć 150-200g luźniejszych szyszek.

Swoją drogą - zapyliłem jakiś czas temu kilka calyx'ów Tropicanna Cookies F4 właśnie feminizowanym Firsian Duck'iem,więc może za jakis czas pochwalę się co wyszło z takiej kombinacji :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół