nasiona marihuany

[LED][480W][0.64m2] - Critical Kush, Sweet Afgani Delicious, Cream Mandarine, AK 470

Wyszukiwarka Forumowa:

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Jaką wodą podlewasz? Ja miałem teraz przy swoim grow podobny problem, a podlewałem wodą ze studni. Coś w tej wodzie jest (jest bardzo twarda) co powodowało, że rosliny na indukcji wolno rosły do góry, dopiero kiedy kilka dni temu zmieniłem na wodę źródlaną ze sklepu to odbiły do góry.

Druga sprawa, to nie sugeruj się za bardzo wypływem przy uprawie w ziemi - co innego czyste coco albo hydro. Najlepiej kupić jakiegoś taniego lighmixa przeznaczonego pod marysię, a nie kombinować z mieszankami ziemia/coco bo to jest ryzykowne i wymaga doświadczenia. Ja kiedy robiłem takie mieszanki to zawsze dodawałem trochę dolomitu (mała kopiata łyzka na litr coco), żeby byl wapń+magnez.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Woda zimna w kranie pochodzi prosto z gór i ma ph okolo 7 także to samo co możesz kupić w butelkach. Natomiast woda gorąca ze źrodeł geotermalnych która ma bardzo wysokie ph w granicach 9. No i mam ogolnie plan aby zacząć podlewać wodą gorącą oczywiście po odstaniu i sprawdzić jak to wpłynie na rośliny.. tak jak mówiłem wcześniej że niemam dostępu do light mixa stąd też moje kombinacje z medium. Przy każdym podlaniu dodaje cal/mag za względu na leda no i nie widać żadnych oznak niedoborów

---------- Post Zaktualizowany 14:42 ---------- Data pierwszego postu 14:06 ----------

Dzień 40









 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
One tam za duzo maja azotu wedlug mnie. Uwazaj z tym calmagiem bo jest w nim go sporo i dodawanie go do kazdego podlania bedzie srednim pomyslem tym bardziej ze masz tam ziemie..
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Wiem że są mocno napompowane dlatego teraz dam im samą wodę dwa razy z rzędu.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Tak czy inaczej to idą dobrze a Critical Kush ładnie odbił po tym złamaniu :) Powodzonka i oby do końca z fartem :uff:
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
[MENTION=55685]bananowysong[/MENTION] siema! Działasz coś czy sprzęt stygnie? :herm:
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 47
Temp 26 Wil 30-40
Witam. Ph ziemi po mału wraca do normy i na dzień dzisiejszy z wypływu jest 5,8. Critical bardzo ładnie się pozbierał i nie odbiega wysokością od reszty. Co kilka dni staram się wycinac małmi ilościami zbędne dolne szczyty jak i nie potrzebne liście tak aby jak njmniej ogrniczy stres.












---------- Post Zaktualizowany 23:35 ---------- Data pierwszego postu 23:32 ----------

A tak wygląda Critical pod spódnicą


---------- Post Zaktualizowany 23:39 ---------- Data pierwszego postu 23:35 ----------

Dlaczego galeria tak bardzo psuje jakoś zdjęć? :toilet:
 
Ostatnia edycja:

principium

New member
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
2
Buchów
0
Dołączam do śledzących! Pięknie to wygląda, życzę zatem zdrowia dla trenera i panienek :)
Dałbym bucha ale chyba nie mogę :(

Sam planuję pierwszy grow i w takich miejscach zdobywam dużo cennych informacji! Pozdrawiam i czekam na dalsze relacje :zab:
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Dlaczego galeria tak bardzo psuje jakoś zdjęć?


z kopiowanego linku zdjęcia, usuń frazę normal_
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Właśnie już obczaiłem że trzeba usunąć. Pod koniec drugiej fotorelki:alien:

---------- Post Zaktualizowany 11:19 ---------- Data pierwszego postu 11:17 ----------

Dołączam do śledzących! Pięknie to wygląda, życzę zatem zdrowia dla trenera i panienek :)
Dałbym bucha ale chyba nie mogę :(

Sam planuję pierwszy grow i w takich miejscach zdobywam dużo cennych informacji! Pozdrawiam i czekam na dalsze relacje :zab:

Dzięki mordeczko :dela:
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 54
Temp 26 Wilg 30-35%
Zdjęcia robione na szybko. Z tego co zauważyłem to wzrost roślin już się zatrzymał.. będą tylko puchły:wok:








---------- Post Zaktualizowany 14:56 ---------- Data pierwszego postu 14:52 ----------

Najbardziej oszroniony S.A.D. Również sporo na Cream Mandarine

---------- Post Zaktualizowany 15:02 ---------- Data pierwszego postu 14:56 ----------

A tutaj zdjęcie sprzed kilku dni przed podlaniem.. Raz na jakiś czas staram się przesuszyć panny.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
A gdzie Critical Kush ja sie pytam ? :) Ładnie lecą a ten szronik piękny jak przymrozki zimnej Zośki :):)

P.S Już sie dopatrzyłem tak mi śmignęły zdjęćia w dół że nie zwróciłem uwagi staraj się rozdzielać zdjęcie, żeby nie były jedno pod drugim :)
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
A gdzie Critical Kush ja sie pytam ? :) Ładnie lecą a ten szronik piękny jak przymrozki zimnej Zośki :):)

P.S Już sie dopatrzyłem tak mi śmignęły zdjęćia w dół że nie zwróciłem uwagi staraj się rozdzielać zdjęcie, żeby nie były jedno pod drugim :)

Critical zdjęcie w boksie po prawej. Podtaram sie oddzielać w przyszłości zdjęcia:dela:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół