nasiona marihuany

[LED][480W][0.64m2] - Critical Kush, Sweet Afgani Delicious, Cream Mandarine, AK 470

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Siema, szczyt wsadz do wody, moze odbije

Co z tego szczytu? Nie zdoła on się ukorzenić nawet już tak próbowałem ;/
Sam złamałem w tamtym roku jedną łodygę u samej góry 2 ostatnie piętra i wisiało tak, a taśmą skleiłem też nic.
Zaczęło więdnąć to ociąłem i do wody niestety bez żadnego rezultatu.

[MENTION=93486]ostr007[/MENTION]
Delikatniej trzeba na razie z młodymi postępować potem jak już łodygi grubieją to można je ostrzej potraktować :)
To na automacie sie troche odbije, ale no cóż czasami się zdarza, głowa do góry i lecisz dalej :uff:
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzięki ziomek. Niedawno zaglądalem do namiotu i te dwa małe szczyty które zostały to nie zwiędły i myślę że on będzie dalej rósł hehe ciekawe co z tego wyjdzie? Zobaczymy bo nie zamierzam wyrzucać. Ogólnie w przyszłości mam zamiar zrobić jeden eksperyment otorz w namiocie mam cytrynę, jabłko, śliwkę, avokado i jak trochę podrosną to mam zamiar zaszczepić szczyt jabłka do np. cytryny.. Będą testy
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Nie chodziło mi o te co zostały ;) Tylko odpisywałem na sugestie trzymania odłamanego kawałka :)

Oby Ci proca odbiła :) A na next grow zapie**** sezony :)
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Nie chodziło mi o te co zostały ;) Tylko odpisywałem na sugestie trzymania odłamanego kawałka :)

Oby Ci proca odbiła :) A na next grow zapie**** sezony :)

Właśnie o tym myślałem żeby zrobić jedną dużą na cały namiot. Wtedy poszedł by SCROG LST ewentualnie super croping i siatka.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Ja mam na swojej fotorelacjii właśnie sytuację ze złamaniem głównego szczytu jakoś w połowie, zaklejony rośnie pięknie, pozdro !!
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Panowie jest temat do obgadania.. Chodzi o BioTabs czytałem trochę o tym ale nie widziałem czy ktoś tego używał w kokosie.. czy to wypali? Czy koniecznie musi być ziemia.. Dlaczego kokos? Bo sporo osób którzy nie mają dostępu do light mix mają problemy z przenawożeniem i stąd moj pomysł na kokos.. jeszcze jedna sprawa bo nie znalazłem info na ten temat.. otórz tego tabsa koniecznie trzeba włożyć do doniczki czy można rozdrobnić i wymieszać z ziemią? I ostatnia kwestia czy dwa tabsy wystarczą na cały okres życia rośliny bo z rego co czytałem jeden leci na start a drugi w ostrym kwitnieniu. Poprostu szukam osób które tego używały i jakie mają odczucia..
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] [MENTION=75024]delavega[/MENTION] [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] myślę, że Ci pomogą :)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
ostr007 na temat konfiguracji biotabs + kokos myślę, że dużo będzie mógł powiedzieć Ci [MENTION=54620]Football Manager[/MENTION]. Przejrzyj jego relki:
https://www.forum.haszysz.com/forumdisplay.php?460-Zakończone-SOILLESS

Nawet w instrukcji biotabs masz info o tym, że może być stosowane w ziemi i kokosie.
Ja lecę tylko w ziemi i dotychczas wkładałem wszystkie tabsy (2) przy przesadzaniu do docelowych donic. Teraz przy przesadzeniu dałem jednego i drugiego wcisnę pod koniec indukcji. Myślę, że ta druga opcja będzie lepsza - nie są tak nabite pod korek azotem w tym momencie.

Pozdro
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Siemanko ktoś mnie tu molestuje, więc odpowiadam :dance:
Szczerze polciałem tylko raz biotabs plus cocos, ale szału nie bylo... Cocos jest jałowy i po przesadzeniu do docelowych donic trzeba jednego tabsa rozpuścić w wodzie i podlać ten cocos. Jedz w ziemi ja zmieniłem i efekty są bardzo pozytywne. Jak masz jakieś konkretne pytania to wal śmiało. Spróbuje Ci pomóc jak tylko będę mógł.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
A jakie są wasze ogólne odczucia z biotabs? Warte zachodu? Niby nie jest potrzebny ph metr i ec metr tylko sama woda w co za bardzo nie chce mi się wierzyć.. a z tym przesadzaniem i biotabs na flo to raczej do sezonówek prawda? Bo automaty lecą w jednej od początku do końca.. i tutaj pojawia się mały problem chyba że wyjąć całą bryłę ziemi z doniczki i wcisnąć gdzieś na dole.

---------- Post Zaktualizowany 23:06 ---------- Data pierwszego postu 20:42 ----------

Dzień 23

Temp 24-27 Wilg 30-40

Nawlżacz już od kilku dni nie używam. Dalej robię opryski CalMag+Rhizotonic+Woda utleniona. Podlane nawozem połowa dawki micro jak na razie raz.. Critical tak jakby dzisiaj się ruszył i wygląda coraz lepiej. Wczoraj zamontowałem filtr bo już zaczyna pachnieć. Zdjęcia brzydkie bo rośliny zglebione ale wrzucam jak jest :oczy:




 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Heh, ale schludnie poukładane tam masz, idą do przodu widać, że ten Calmag pomógł :D kiełkujesz awokado? weź włóż do jakiegoś ciemnego miejsca nie do boxa, korzenie jak każdej rośliny nie lubią promieni świetlnych ^^
Moje zaczęły już ładnie kwitnąć następny UP będzie na co popatrzeć wydaję mi się.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ja nie używam pH ani ecmetra. Chyba że na wegu jak nie używam jeszcze biotabs to od czasu do czasu sprawdzam ph wody.
Normalnie od góry wcisnąć tabsa na te kilka cm. Żaden problem :)
"Czy biotabs są warte zachodu?" Tu nie ma żadnego zachodu. Dodajesz wszystko, wciskasz tabsy i podlewasz wodą. Dużo ludzi przesiadło się na tabsy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół