nasiona marihuany

Led kingbo + chinczyk 2x lsd + blue caramel

Wyszukiwarka Forumowa:

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Witam!!
Jest to moja 2 fotorelacja a zarazem 1 na roslinach sezonowych.
Tym razem uprawa bedzie we wnece szafy w pokoju. Ogolnie miala byc tylko jedna roslina jednak wystapily male komplikacje z kielkowaniem i wystartowalem z kolejnym ziarnem tu przez pomylke dalem automata wiec a ze chcialem sezonowke to kolejne ziarno poszlo w ziemie w miedzy czasie moj mutant odzyl ;D
I teraz mam w szafie trojkacik :)

Wymiary "Boxa"

110x40x180

Swiatlo :

Kingbo 300w + chinczyk (500w)
Pobor pradu z gniazdka to 190W

Nawozy :

BioBizz Root juice/Grow/Bloom/Topmax

Wentylacja:

wentylator kanalowy 200cm3/h wyciag jest prosto na dach. ( w schowku byl kiedys piec gazowy wiec byla zamontowana wentylacja do pary )

Na tej wiekszej zrobilem FIM (przynajmniej planowalem) zobaczymy co z tego teraz wyjdzie. Male sobie na razie rosna.
Myslalem zeby sprobowac scrog ale nie wiem zbytnio jak sie do tego zabrac? Powiesic siatke i jak jakis szczyt do niej dojdzie wtedy go przypinam i czekam na kolejny? I tak w kolko ?

2 spraw jest taka ze obecnie mam 2 sezonowe i 1 automata w boxie.. na razie swiece 18/6 mam czasowe sterowniki sterowane przez aplikacje w tel wiec idealnie swiatlo wyl i wl o danej godzinie.



90597103_1280658345461946_8590909236043579392_n.jpg
90633584_3256670934362912_1739298769461051392_n.jpg
85063520_508311503172927_4244256483992141824_n.jpg


 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Opisz które foczki to L.S.D a która auto ;)
Uważaj na L.S.D bo to potrafi nieźle urosnąć :)

Scrog to nie przypinanie do siatki,a to tylko chowanie(naginanie) głównych pędów żeby reszta z kolejnych pięter odrostów była doświetlana i wyszła ponad siatkę:)
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Opisz które foczki to L.S.D a która auto ;)
Uważaj na L.S.D bo to potrafi nieźle urosnąć :)

Scrog to nie przypinanie do siatki,a to tylko chowanie(naginanie) głównych pędów żeby reszta z kolejnych pięter odrostów była doświetlana i wyszła ponad siatkę:)


Mowisz ze potrafi kawał rosliny wyrosnac? mam 2 takie ;D czyli z tym scrogiem tak jak z lst tylko ze "mocuje" je na siatce zeby byly na jednym poziomie.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Mowisz ze potrafi kawał rosliny wyrosnac? mam 2 takie ;D czyli z tym scrogiem tak jak z lst tylko ze "mocuje" je na siatce zeby byly na jednym poziomie.

Tak widziałem takie po 140 cm+ Oczywiście pod 600 z lekkim lst ;D

Jak masz oczka siatki ogrodzeniowej to każdy szczyt który wyjdzie oczkiem przekładasz dalej i tak dalej ;D Długi proces i za małe donice żeby sie w to bawić.
Zrób ładne LST i będzie dobrze, a można i bez scroga uzyskać ładne rośliny :)

P.S: Czym one są przedzielone jakąś płytą ?
Użyj do tego jakiegoś plastiku albo szybę jeśli chcesz je oddzielać :)
Daj te sezonowe na tył i na przód automata rozciągniesz sobie femki na lewo i prawo :)
 
Ostatnia edycja:

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Tak widziałem takie po 140 cm+ Oczywiście pod 600 z lekkim lst ;D

Jak masz oczka siatki ogrodzeniowej to każdy szczyt który wyjdzie oczkiem przekładasz dalej i tak dalej ;D Długi proces i za małe donice żeby sie w to bawić.
Zrób ładne LST i będzie dobrze, a można i bez scroga uzyskać ładne rośliny :)

P.S: Czym one są przedzielone jakąś płytą ?
Użyj do tego jakiegoś plastiku albo szybę jeśli chcesz je oddzielać :)
Daj te sezonowe na tył i na przód automata rozciągniesz sobie femki na lewo i prawo :)


one podzielone sa plyta mdf oklejona tasma gruba. Wlasnie nie mialem nic lepszego pod reka ani 2 doniczek.

Ta mniejsza czesc to automat i ma okolo 8l wieksza sezonowa ma 10l a pojedyncza doniczka 11l

a to dobrze ze mowisz zrobie nanich lst ostatnio calkiem ciekawie wyszlo mozesz przejrzec moja poprzednia fotorelacje.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Takie małe pytanie. Czy nie mam czasem za dużo światła w tym moim boxie? Ze rośnie mi taki zbity krzak? Jest ciężko w ogóle podziałać coś z tym krzakiem bo jest on taki zbity. Oglądając relacje innych osób rośliny są całkiem inne.. dzisiaj wyłączyłem Kingbo i zostawiłem samego chińczyka daje on pewnie mniej światła i chce sprawdzic co będzie się działo co wy na to?

Chciałem żeby szczyty były wyższe bo lepiej zrobić na nich lst czy cokolwiek.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Mały upgrade:

Roslinki rosna bardzo dobrze nie ma zadnych oznak niedoboru ladny kolorek, lampe podnioslem go gory i rosliny juz nie sa takie mocno zbite.

Na najstarszej lsd zrobilem trening chyba cos z tym fim wyszlo bo na starym szczycie mam teraz skupisko nowych szczytow.Czekam az troche podrosna i przelaczam 12/12.

Probowalem tez zrobic fim na 2 roslinie i czekam co z tego wyjdzie. Automata bede tylko trenowal lst.

IMG_0417.JPG
IMG_0418.JPG
IMG_0419.JPG
IMG_0420.JPG
IMG_0421.JPG
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
jak jest za duzo swiatla rosliny robia sie biale , twoje sa ok , jedne rosna lepiej inne gorzej pozdro
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Robie update:

Rosliny spoko sobie rosna 1lsd robie jej caly czas lst robilem tez trening na automacie. CHyba fim mi nie wyszedl i wyszedl topping??

Mysle czy nie czas juz przelaczyc 12/12?? I tak lsd jest juz kilka tygodni na weg nie chce zeby wyszla z szafy.

IMG_0466.JPG
IMG_0464.JPG
IMG_0463.JPG
IMG_0462.JPG
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Weguj - masz wysokiego boksa i duzo miejsca na boki, szkoda by bylo nie wykorzystac przestrzeni.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Witam!

Od 5 dni rosliny sa na 12/12 moze ktos ocenic czy zaczynaja kwitnac? Chyba widac ze sa zenskie tak?

Moglby ktos dac pomysl jak trenowac ta rosline z tylu ? na ktorej jest topping? Moze by siatke zalozyc nad nia? Na 2 innych mam lst.
Odrostu sa spoko dlugie moze je ciagnac ladnie po boxie z lst?
IMG_0527.JPG
IMG_0525.JPG
IMG_0523.JPG
IMG_0520.JPG
IMG_0521.JPG
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Update !

Rosliny mysle ze całkiem ładnie rosną nie widać zadnych niedoborów. Wszystkie zakwitły i teraz czekamy na topki :)
4C18D023-902A-4D4A-8254-F88B805D2A56.jpeg
D66AD359-0E58-4E50-845B-70ABAC2DCFDC.jpeg
6C563048-3C3D-4429-AA39-D56EB218EECE.jpeg
 
M

Mr.f

Guest
Hej, Mam 4 pytania, jeśli pozwolisz :D Ilu litrowe masz donice ? Jakiej ziemi używasz ? W którym dniu zaczynasz podawać Root juice i jak wygląda dawkowanie, od jakiej dawki zaczynasz z tym Root .
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Hej, Mam 4 pytania, jeśli pozwolisz :D Ilu litrowe masz donice ? Jakiej ziemi używasz ? W którym dniu zaczynasz podawać Root juice i jak wygląda dawkowanie, od jakiej dawki zaczynasz z tym Root .

siemka.

Donice : Sezonowa 11l i ta duza ma okolo 17l z czego wieksza polowa poszla pod seznowke ( okolo 10l ) a reszta pod automata.

Ziemia: Biobizz all mix

Rootjuice dawałem praktycznie po wykielkowaniu ale tylko przez okolo 2 tygodnie. z rootem dawałem 2ml a kolejne 5ml.

Teraz wlewam 3ml grow i 5ml bloom. Z growem chyba bylo ostatnie podlewanie od teraz sam bloom.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Witam ponowienie.

Update.

Jest to 4 tydzien od kiedy rosliny zaczeły kwitnac. Podlewam na zmiane bloom i top max po 5ml/1l

Mysle ze wszystko jest wporzatku choc myslalem ze beda wieksze moze powinienem dluzej potrzymac na weg. Automat praktycznie stanal w miejscu nie wiem czy to jest spowodowane. moze dlatego ze ma swiatlo 12/12? albo za mala doniczka?

Jak oceniacie roslinki ?

4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
5.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół