nasiona marihuany

Żółknie na kilka sposobów.

Wyszukiwarka Forumowa:

NoWeeder

Active member
Rejestracja
Lut 24, 2020
Postów
38
Buchów
0
A więc: mam 51 dzień życia i coraz więcej żółci. Nie jestem w stanie tego rozkminić po poradniku z objawami, bo zżółknienia występują na kilka sposobów. A boję się, że uzupełniając coś na własną rękę według własnego pomysłu - będę mógł bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Według poradnika szacuję, że za mało potasu, azotu i żelaza... I za dużo wody, ale to ostatnie raczej nie miało prawa wystąpić, bo podlewałem, gdy już ziemia była sucha, więc roślina miała chwilę na oddech. To automat Gorilla. Pomocy? Tak, pomocy!

IMG_20200322_173421.jpg
IMG_20200322_173406.jpg
IMG_20200322_173412.jpg
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Wyglada na glodna. Nawoziles ja czymkolwiek? Mierzysz PH? Ziemia jakas premium czy z ogrodka?
 

NoWeeder

Active member
Rejestracja
Lut 24, 2020
Postów
38
Buchów
0
Ziemia BioBizz Mix - coś takiego było. PH kranowe mam 7-7,5, zbijam na 6,5, mierzę papierkami lakmusowymi. Przy ostatnim podlewaniu niczego nie dodawałem, bo bardziej podejrzewałem, że jest przenawożone. Używam BioBizz Bloom teraz - ale już wynalazłem, że dotychczasowy 1ml na litr wody to za mało, wg producenta rekomendowane jest 2-4ml. Co zrobić?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Weź im najlepiej daj teraz te 4ml i obserwować trzeba. Daj im ze 2-3 razy pod rząd jeść. Jak masz Biogrow to też możesz dac bo głód widać.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
dziwne jest to, że z dołu masz zielone liście a te na samej górze masakrycznie żółte, ja bym obstawiał ze ph Ci sie spie****iło i podanie nawozu nic nie da, ale to tylko moje zdanie
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
dodawaj foty całych roślin i bez lamp


te nawozy są wyjątkowo słabe,1ml to nic..co najmniej do połowy flo trzeba podawac razem z biogro

jeśli ph jest ok to jak wyżej pisali daj im jeść po 3\4 dawki


ale przede wszystkim oprysk z tych nawozów to szybciej zadziała bo to bardzo szybko idzie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół