nasiona marihuany

Produkcja pestek półautomatycznych

Wyszukiwarka Forumowa:
P

PolnaMiedza

Guest
Witam.
Nie wiem czy umieściłem to w dobrym dziale, jeśli nie proszę o przeniesienie. Planuję wysiać automaty i zastosować na nich zabieg STS. Nic trudnego ani skomplikowanego. Pytanie oczywiście do osób, które mają jakieś doświadczenia z produkcją pestek fem. Chciałabym zastosować zabieg na pierwszych partiach auto, aby za jednym razem zrobić auto fem i półauto. Pytanie jest następujące. Mogę przechowywać pyłek, czy traci on płodność po jakimś czasie? Jeśli chodzi o automaty to nie problem bo wysieje dwie partie, tak żeby się czasowo pokryły, ale wiadomo, że sezonowki zakwitną później. Jestem ciemny w tych sprawach od strony praktycznej, ale podjarało mnie to i chcę otrzymać jakieś sprawdzone info. Pozdrawiam i z fartem dla każdego.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Wysusz pyłek, włóż do szczelnego pojemniczka/woreczka i do zamrażalnika. Nie dpuść do zawilgocenia. Wytrzyma długo, tylko nie rozmrażaj w trakcie.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Puść drugą partie (sezonówki i automaty) na 12/12 od poczatku zywota - odmiany sezonowe zakwitna ~mniej wiecej jak automaty.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Dzięki za rzetelną odpowiedź. [MENTION=12805]zielonamasa[/MENTION] będę działał outdoor, ale uszanowanie za radę na przyszłość.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Produkcja pestek fem na outdoor ma stosunkowo duze ryzyko zanieczyszczeniem...
 
P

PolnaMiedza

Guest
Mam tego świadomość, ale to będą pestki dla mnie, więc jeśli ,, coś zapyli '' to najwyżej będzie lipa i płakać nie będę. Bardziej chodzi o jakąś tam zabawę niż tworzenie czempiona. Widziałem nie raz na forum, że się udawało zrobić fajne pestki, wiec będę się tej myśli jednak trzymał.:snoop:
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
czy pomieszanie pyłku REG z automatem da szansę na rozwinięcie odmiany FEM czy będzie to automatyczny regular ?
zebrałem ciutkę pyłu z odmiany regularnej i chciałbym go wykorzystać. wiem że taki pył dodany do regulara również da pestki REG ale jak to się ma w przypadku automata lub pełnosezonowca ?
mam w boksie automata i zamierzam w drugim malutkim wysadzić orange bud od dutch passion.
na jednym z odgałęzień smyrnął bym tym pyłem tylko jakie to da rezultaty.. ?

czy feminizowany pył da się osiągnąć tylko azotanem ? w naturze zawsze wyjdzie fifty/fifty ?
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Wyjdą z tego regulary.
Przekwitnięta roślina powinna hermić i zacząć tworzyć nasiona bez uzycia azotanu.
Polecam czytać posty suba.
Sam w tym roku chce zrobić auto fem oraz regulary na bazie ggs.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół