nasiona marihuany

Jaka odmiana dla świeżaka?

Wyszukiwarka Forumowa:

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Pytanie doprecyzuję. Chodzi mi o odmianę dla kogoś, kto po raz pierwszy zapali MJ. Co polecacie? Tak żeby się nie zrazić i się nie porobić na dzień dobry :) Wysokość rośliny i zapach nie ma znaczenia.
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Żeby spróbować to polecałbym kupić cokolwiek a nie od razu krzaka sadzić.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
jak kupi cokolwiek to dopiero może się zrazić, przecież duża część ludzi na tym forum dlatego uprawia bo zraziła się do tego co od dila się dostawało, nie wspominam o cenie za syf który sie nieraz dostawało. Matilo2 weż sobie kup jakiś fajny klasyk ja na pierwszą uprawę z auto polecam Quick One - Auto od RQS bardzo fajna delikatna i smaczna odmianka, albo jakiegoś pasiona, też delikatne, ładnie pachnące i proste w obsłudze. Efekt będzie ale cie nie zmasakruje.
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
A ja i tak bym nie polecał pchać się na przypal żeby tylko spróbować. Już lepiej jak i o ile się to skończy pojechać do NL albo CZ i coś zajarać.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Nie napisałeś jeszcze czy in czy out ale ogólnie polecam AK47 auto klasyk oraz white window auto
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Czemu mu automaty polecacie na pierwszy raz?
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Na pierwszy raz to po prostu złap se 2 buchy i się nie zrazisz na pewno. A jak pytasz o odmiany to ja bym polecił blueberry albo jakiegoś kush'a.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Jeśli chcesz mieć fajną i delikatną fazę polecam Ci Easy Sative. W uprawie bardzo prosta i plenna w opór. Z czasem zbioru jest loteria, może być koniec września albo października. Według mnie to idealna odmiana na pierwszą przygodę z konopiami. Tak jak [MENTION=78723]Eustachy[/MENTION] mówi, żadnych automatów bo jeden błąd i wyjdą Ci dwie lófki palenia. Przy Easy Sative nawet jak byś się bardzo starał żeby nic nie zebrać to 50 g powinna dać, jak poczytasz co nieco to nawet 250g przy pierwszym grow nie powinno stanowić problemu. Faza jest przyjemna i na bank się nie zrazisz. Pozdrawiam
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Kupno od dila odpada, m.in. ze względu na możliwość trafienia jakiegoś gówna z domestosem. To ma być uprawa indoor. Sadzić i tak będę, bo robię później z tego olej, ale kilka gram suchego mógłbym zostawić sobie i zapalić. Stąd pytanie o jakąś odmianę, która by się do tego nadawała. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Naprawdę nie znasz nikogo, kto pali lub zna kogoś, kto pali? Nawet nie wiesz, na co się piszesz, a uprawa trochę kosztuje, nawet ta najtańsza. Też uważam, że zabierasz się za to w zły sposób.
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Uprawiać muszę, ze względu na olej. Znam kogoś kto pali, ale nie poproszę o bucha, bo jestem uważany w moim środowisku za konserwatystę i zupełnego dzbana jeżeli chodzi o MJ :) I niech tak zostanie. Porywam się na uprawę ze względów medycznych i to jest mój priorytet. Chciałem przy okazji spróbować zapalić. Sprzęt mam już skompletowany.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
To zadałeś złe pytanie, powinieneś pytać o odmiany pod Twoje problemy, skoro ma być medycznie. I jaki olej masz na myśli?
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Nie chciałem pisać o odmianach medycznych pod olej. Bo to mam ogarnięte. I tu nie jest temat odpowiedni. Chciałem posadzić dodatkowego tylko pod zapalenie, bo nie paliłem. Żeby nie było jakiś jazd na początek.

Jeżeli chodzi o olej (niektórzy mówią o tym pasta): 30g suszu, dekarboksylacja, mielenie, a później zmieszać przez 15 minut z olejem konopnym 60g (takim zwykłym tłoczonym na zimno). Jest skuteczne. Przepis wziąłem kiedyś z neta i działa.
 
Ostatnia edycja:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Wiesz co, w takim razie pewnie dostaniesz pestki w gratisie od sklepu, więc jak lecisz w ciemno, to leć w pełni xD
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Żeby nie było jakiś jazd na początek.

To moze byc cokolwiek... Ja bym sobie raczej postawil warunek zeby wyhodowac 100% organicznie np. na biotabs. I poszedlbym w jakiegos vapcapa, czy ogolnie w vapowanie, bo mam wrazenie ze trudniej przegiac z iloscia, i wchodzi tez bardzo miekko i przyjemnie. Glownie o ilosc ktora na raz skonsumujesz sie rozchodzi. Slabym paleniem tez mozna mocno sie porobic, wystarczy wiecej wypalic. Tak czy owak nie spodziewaj sie fajerwerkow. Mocna bomba na jaraniu to nic w porownaniu do 3-4 piw, nie wspominajac o ciezszych alkoholach, a i tak watpie zebys za pierwszym razem tyle wypalil.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół