nasiona marihuany

Filtr w blancie

Wyszukiwarka Forumowa:
P

PolnaMiedza

Guest
Witam.
Ostatnio skręcając bata znajomy był w szoku, ponieważ używam zwykłych papierosowych filtrów. Stwierdził jednoznacznie, że to nie będzie kopać bo wszystko zostanie w filtrze i z uporem wciskał mi papierową zwijke oraz przekonywał, że szkoda blanta. Przystałem na to, bo nie chciało mi się toczyć dyskusji na ten temat. Ja osobiście nie odczuwam jakiegoś spadku efektu upalenia przez zwykły papierosowy filtr. Nawet jeśli miałby zmniejszać to wolę to od substancji smolistych z dymu. Co o tym myślicie?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,716
Odznaki
10
Filtry papierosowe nie są polecane do blantów. Jeśli chcecie złagodzić dym i przefiltrować go, to kupcie filtry Active Tube. Różnica jest bardzo duża
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Czasem tak palę. Osobiście nie zauważyłem choćby najmniejszej straty mocy. Dym sporo łagodniejszy przy ich używaniu, szczególnie jeśli ktoś pali z tytoniem. Nie osłabiają tez tak smaku jak acti tuby/purizy i cała reszta węglowych których nie trawię za grosz.
W filtrach "do jointów" tez już takie stosują Jilter(te pasują mi najbardziej) albo Rolls69 np.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Ja używam najtańszych Dark Horse, 120 sztuk za 1,50. Dostępne praktycznie w każdym sklepie z trafiką i czasem w monopolowy.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No wiadomo to i tak praktycznie wszystko jedno. Ja zauważyłem jedynie taką różnicę między tymi filterkami że jedne są bardziej zbite, i lepiej się z nich kręci a drugie są jak by miękkie. Innych różnic nie zauważyłem...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół