nasiona marihuany

Luminus_CXM-32

Wyszukiwarka Forumowa:

Bazakbal

Member
Rejestracja
Lut 18, 2020
Postów
8
Buchów
0
Zmieniam plan panelu, bo CLU058 będą na TME za miesiąc, a ja potrzebuję światła na już. Oglądałem na YT filmy porównujące COBy i bardzo dobrze wypada Luminus_CXM-32. Ma ktoś jakieś doświadczenie z nimi? I czy pod 3 takie diody puszczone po 90W każda, nada się zasilacz ELGC-300-L-A? Z tego co rozumiem z elektroniki to jeśli diody mają 52V-55V każda to zasilacz 300W od 116V do 232V powinien być git pod 3 takie? Czy to ile zasilacz ma mA też ma znaczenie?
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
CLU048 masz na ebayu dostepne też. Fajne COBy. Ile wat potrzebujesz i jaki metraż? Wygogluj Led Gardener Calculator i sobie sprawdzisz set-up.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Zmieniam plan panelu, bo CLU058 będą na TME za miesiąc, a ja potrzebuję światła na już. Oglądałem na YT filmy porównujące COBy i bardzo dobrze wypada Luminus_CXM-32. Ma ktoś jakieś doświadczenie z nimi? I czy pod 3 takie diody puszczone po 90W każda, nada się zasilacz ELGC-300-L-A? Z tego co rozumiem z elektroniki to jeśli diody mają 52V-55V każda to zasilacz 300W od 116V do 232V powinien być git pod 3 takie? Czy to ile zasilacz ma mA też ma znaczenie?


Tu masz linka do fotorelacji na panelu opartym na tych diodach. Mogę je szczerze polecić! Za***iście rośną pod tym krzuny, czekam aż zacznie się trochę cieplejszy okres, wyrzucam hpsa i odpalam go na nowo. :)

Rozumujesz dobrze, ale... weź wersję B jak jest, tę z możliwością montażu zewnętrznego potencjometra, bo te na śrubokręt wyrabiają się z czasem i jest małoprecyzyjna.

Właśnie, ile chcesz tym oświetlić?

Pozdro.
 

Bazakbal

Member
Rejestracja
Lut 18, 2020
Postów
8
Buchów
0
To super, wezmę je w takim razie. Plan jest taki żeby jeden panel z trzema diodami na namiot 0,72m2 dac. Jeszcze dołożę 16 czerwonych diod
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
myślę że dwie z 16 red boostem by starczyły. Na ile amperow będziesz je puszczał?
 

Bazakbal

Member
Rejestracja
Lut 18, 2020
Postów
8
Buchów
0
Tak po 90W każdą chciałem je puścić. To z tego co rozumiem to ok 1800mA
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół