nasiona marihuany

PUCHATEK [AF][0.64m2][CFL 300W FLO] 5xBIG BANG AUTOFLOWERING, (GREENHOUSE SEEDS) 1x CARAMEL (BONUS)

Wyszukiwarka Forumowa:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,216
Odznaki
5
Witam, mały Upik ponieważ poleciała jedna z głów a konkretniej to ściąłem Caramela w 77 dniu, po poniedziałkowym ciężkim dniu w pracy podjąłem tą decyzję, w tamtym tygodniu ściąłem sampelka i był całkiem przyjemny, mocna indica, jak się nie rozruszasz to kanapa Cię wciągnie ale po pracy jest bardzo relaksujący.:czacha:
Zależało mi na bardziej energetycznym haju ale cóż, zobaczymy jak przeschnie.
Jeśli chodzi o zapach mokrego jest bardzo słodki, ostatnio piłem mojito w puszce i bardzo mi przypomina tą woń, dziewczyna mówi, że ogórkiem pachnie ( ona to się nie zna)..
No cóż dużo tego nie będzie na oko obstawiam z 10g ale od początku wiedziałem, że będzie z niego niewypał.
Napuchł zadowalająco, główny top jak kamień, przy trymowaniu nie miałem czasu się pier***ić z tym więc zostawię to na później jak będzie mi się chciało.
Co do Big Bangów to ze dwa tygodnie im brakuję jak nic, mam nadzieję, że mi te skoczogonki czy ki chuje nie w***ią całych roślin do tego czasu..







Sorrry, zdjęcia na szybko cykałem, zdam raport jak się wysuszy, akurat mi hygrometry takie malutkie przyszły do słoika ^^
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,216
Odznaki
5
Caramel, kisi się, moc dobra, kanapowiec, smak slodki ogólnie na ten moment 6/10 zobaczymy po 2 tyg.
 

Strażak Sam

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
434
Buchów
1
Nie przejmuj sie robalami ;) mają tyle korzenia że pewnie mają co jeść xD
Ja właśnie siadam do cięcia.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,216
Odznaki
5
UP 85 Dzień (46 dzień FLO) !! :def1:

Witam, dzisiaj wieczorem ściąłem cztery Big Bangi, jeden został w boxie największy i jeszcze z tydzień mu brakuje, ogólnie jestem zadowolony paliłem pare dni temu sampelka, bardzo mocny aromat aż mdli, ciężki cytrus z goryczką. Udało mi się nawet wyskrobać małą kulke z nożyczek po wstępnym trymowaniu, ogólnie cel był taki żeby ściąć je przy mleczno-przezroczystych trichomach z przewagą mlecznych. Topy nie napuchły tak jak Carmelowi, są w miare zbite ale nie takie duże.
Zważyłem mokre z tych czterech po trymie wyszło 210g, Caramel po wysuszeniu dał łącznie 12g plus to co spaliłem przed. Po suszeniu dodam jakieś zdjęcia topków i podsumuje swoją fotorelacje.















I rodzynek w boxie



Pozdrawiam wszystkich którzy pomogli w tym projekcie i do następnego !
Nadszedł ten dzień :craz:
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,216
Odznaki
5
UP 96 Dzień !! "Dokończenie żniw"

Witam, wracam aby się podzielić ostatnim ściętym Big Bangiem i dodać parę fotek z suszu.
Big bangów wyszło 42g z 4 krzaczków + 12g z Caramela i piąty big bang ( mokrego 62g czyli może 13-14g wyjdzie suchego) = 68g razem, palonko takie jakie oczekiwałem tylko trochę mało jednak, Caramel już po 2 tyg Curringu smakuje o niebo lepiej i pachnie, mam parę przemyśleń co do zmian na następny grow, między innymi światło i napewno nie będą to automaty :lol:

Do następnego, fotorelacja można przenieść do zakończonych, [MENTION=19226]Gandi[/MENTION]. Trzymajcie się, ja zaczynam wakacje i pielęgnacje outa, wrócę z indoorem na jesień :tiphat:


Caramel u dołu, Big Bang u góry





Big Bang



Caramel





 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół