nasiona marihuany

Odbiór osobisty

Wyszukiwarka Forumowa:

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Planuję większe zakupy w growshopie i rozważam odbiór osobisty. Chciałem zapytać was doświadczonych rolników, czy nie jest to narażanie się na jakiś duży przypał. Co zrobić, żeby zminimalizować ryzyko wpadki? Najbardziej mam obsesję nad tym, że lokal jest pod obserwacją i pojadą za mną do miejscówki.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
To rozważ wysyłkę na bezpieczny adres skoro masz obawy.
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Chciałem zamówić w kilku growshopach, ale przy moim zamówieniu nie chce wejść do paczkomatu :) Poczta Polska odpada, kurier też. Może są tu tacy co normalnie kupują w stacjonarnych?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Ja na większe zakupy zawsze jadę do growshopu, zajezdzam busem i ładuje co tylko chce, wole przejechać 300km i kupić stacjonarnie niż bawić się z kurierami, nie shizuj i jedz kupuj
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Ja na większe zakupy zawsze jadę do growshopu, zajezdzam busem i ładuje co tylko chce, wole przejechać 300km i kupić stacjonarnie niż bawić się z kurierami, nie shizuj i jedz kupuj

Jedziesz tyle km bo nie ma u Ciebie nic w okolicy, czy ze względów bezpieczeństwa?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Tyle mam do najbliZszego growshopu, jak się dygasz to wynajmij busa i lecisz ale wg to przesadne shizowanie się bo nie ma
Bezpieczniejszych zapupow niż zaopatrzenie się stacjonarnie
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
zamow za pobraniem na nieistniejacy adres - podaj jedynie numer telefonu, kurier sie z Toba skontaktuje i umowisz sie z nim gdzies na parkingu.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak się dygasz do growshopu jechać na zakupy to może odpuść sobie uprawę bo to nie dla Ciebie.
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
jezeli boisz sie ze bedziesz mial ogon to sobie zostaw gdzies indziej auto na jeden dwa dni i pozniej przeparkuj pod miejscowke, poza tym tak jak przedmowca napisal jezeli masz juz takie rozkminy to odpusc sobie uprawe jeszcze czyta ktos to niepowolany i teraz beda stac pod growshopami i czekac na ciebie stary....
 

matilo2

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
92
Buchów
3
Nie ma szans, żebym zrezygnował :) Uspokoiliście mnie
 
Ostatnia edycja:

belzebubi

New member
Rejestracja
Kwi 24, 2020
Postów
1
Buchów
0
To ja może trochę odgrzeję temat.
Czy uważacie że growshopy są pod stałą obserwacją ? Czy znacie jakiś przypadek żeby ktoś kto osobiście wybrał się do growshopu został potem przez to namierzony?
Jako że tych sklepów jest co raz więcej i zazwyczaj umiejscowione są na zadupiach, a sam sprzedawany sprzęt jest legalny, myślicie że policja ma w tych czasach moc przerobową i środki żeby ściśle analizować i monitorować każdego petenta wychodzącego ze sklepu z zakupami z każdego punktu w Polsce ?
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
wątpie, choć nie mogę całkowicie wykluczyć takiej opcji. mozna spytać gości co sprzedają w sklepie czy mają takie przypuszczenia ;)
kupiłem raz ziemie rok temu i bez lipy heheheh
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
Psy są zbyt leniwe i obserwacja zbyt duzo kosztuje zeby zlapac jakiegos siurka z 4 plantami , Policja liczy na pewny cynk od oplacanego konfidenta , a tak to im sie nie chce
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół