nasiona marihuany

HPS 250-660 W | 1 m2 | Narco Polo 2.0, Space Cookies, Sweet Deep Grapefruit, Nebula (femki) + 2 regi

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

z\G/esio

Guest
Witam serdecznie w mojej drugiej fotorelacji! :tiphat:
Tym razem zaprezentuje Wam mix ciekawych odmian.
Oto one:


2 x Narco Polo 2.0 @ Wolne Konopie [OP 2020] (genetyka: Critical Bilbo x Old School Blueberry, genotyp: Indica 75%/Sativa 25%)
1 x Space Cookies @ Paradise Seeds (genotyp: Indica 60%/Sativa 40%)
1 x Sweet Deep Grapefruit @ Dinafem Seeds (genotyp: Indica 80%/Sativa 20%)

W namiocie rośnie również starsza siostra Nebula @ Paradise Seeds (fem) i jeden reg (nasiono NoName)

Mój setup prezentuje się następująco:


Growbox:

Hydro Shoot 100 (100x100x200)

Oświetlenie:

Balast cyfrowy Electrox 250-660 W, żarówka HPS 600W GiB - Pure Bloom Spectrum: 2100 K, 92000 Lm
Balast magnetyczny 250W, żarówka MH 250W Phytolite 6400 K, 20000 Lm.

Wentylacja:

Wentylator wyciągowy Prima Klima 280/420 m3 + filtr węglowy Can Lite 330 m3. Wentylator pracuje na pierwszym biegu. W środku mam wiatrak Cornwall 50W z oscylacją, który wieje na pełnej mocy. Wlot jest pasywny.

Medium:

BioBizz LightMix wymieszany z keramzytem o średnicy 4-8mm, który będzie również podsypany na wierzch donic. Donice mają pojemność 11,14 i 18 litrów. Narco Polo trafią do "czternastek."

Nawozy:

Rootbastic
Cannazym
Top Max
Bio Bloom
Fish Mix
CalMag
Bio PK 5-8
Bio Bloombastic 8-12

Akcesoria:

Higrometr/Termometr, tani PH tester, tani TDS/EC meter.

Treningów raczej nie będzie, nie jestem ich zwolennikiem.
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
To w jeden dzień zdążyły od kiełka do zaawansowanego flo? Co to za pestki? Skąd je masz? :oczy:
 
Z

z\G/esio

Guest
[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] lepiej jakbyś napisał, że zasiadasz w pierwszym rzędzie i zamierzasz kibicować hehe
Jak tylko małe pojawią się na powierzchni to zacznę je fotografować. Pozdro dla obserwujących!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
[MENTION=35010]
Jak tylko małe pojawią się na powierzchni to zacznę je fotografować. Pozdro dla obserwujących!
I to byłby idealny moment na rozpoczęcie fotorelacji, na ten moment nadaje się do kosza. Fotorelacja jak sama nazwa wskazuje polega na zdawaniu relacji przy użyciu zdjęć.
Pozdrawiam.
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 1

Dzisiaj na świat "wyszły" obie Narco Polo i Maroc. Póki co naświetlam je żarówką LED. Myślę, że jutro "wyklują" się pozostałe i wówczas wjedzie cała ekipa do namiotu. Tak się fajnie złożyło, że zetnę gotowego AF-a (Devil-a Widow <lol> od HS) i zrobi się miejsce dla maleństw.



 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 3

Wszystkie maleństwa wykiełkowały i są już w namiocie. Grapefruit i Space Cookies dopiero wczoraj wystawiły główki. Podobnie jak poprzedniczki na początku wygrzewały/naświetlały się pod żarówką LED 24W 3000K, 2750 Lm. Tak jak wcześniej wspominałem, fotoperiod jest od początku 12/12. Balast chodzi na pełnej mocy 660W w opcji superlumen. Myślę, że sadzonki są w optymalnej odległości od lampy i nie powinny się "wyciągać".
Jeśli chodzi o starsze planty to tak:
Nebula rośnie od początku na 12/12 w Batmixie, za***iście się rozrasta na boki. Zapowiada się elegancka roślina :)
W namiocie oprócz konopi mam rzodkiewki. Tak więc powierzchnia uprawowa wykorzystana jest na maxa. Postanowiłem spróbować czy będą rosły pod sztucznym oświetleniem. Jak tylko zrobi się wiosna do porządku to wylecą na balkon.
Tymczasem!

IMG_20200324_120257.jpg


IMG_20200324_120247.jpg


Nebula @ Paradise Seeds (35 dzień życia)

IMG_20200324_120238.jpg
 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 6

Ja od dzisiaj stosować opryski z Rootbastica ;) Stężenie 0,5 ml na 2 litry wody. Zobaczymy jaki będzie efekt. Jakoś nie mam dzisiaj weny do pisania tak więc wrzucam foty.
Do następnego! <coolpalacz>

IMG_20200326_171829.jpg


IMG_20200326_171833.jpg


IMG_20200326_171842_1.jpg


IMG_20200326_171846.jpg
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 10

Wszystkie maleństwa mają już ponad tydzień. Nie wyglądają imponująco, ale pamiętajmy, że od początku fotoperiod 12/12. Póki co zaprzestałem oprysków z Rootbasticzka. Obecnie lecą same opryski z wody. Na pewno do końca tygodnia będą rosły w tych startowych, ok. 1 litrowych donicach. Tak poza tym to rozpocząłem dzisiaj kiełkowanie czterech AF-ów. Trafiły od razu do ziemi, do takich samych startowych donic. Powoli dobiega końca żywot mojej najlepszej/najpiękniejszej rośliny w życiu. Z tego co liczyłem ma już 100 dni. Tak więc będzie w jej przypadku: 50 dni wega, 2 indukcji i około 50 dni flo. Potrzymam ją jeszcze z 1-2 dni i kosa. To z pewnością będzie mój rekord plonu z jednej rośliny :)

Fotki z dzisiaj:

1.jpg


2_0.jpg


2_1.jpg


Nebula @ Paradise Seeds (42 dzień życia)

nebula.jpg


Bonusy:

4.jpg


6.jpg
 
Z

z\G/esio

Guest
Narco Polo 2.0

Dzień projektu: 11

Dzisiaj osobny post, który poświęcony jest odmianie Narco Polo 2.0 @ OP 2020 (genteyka: Critical Bilbo x Old School Blueberry)
Obie rośliny od momentu kiełkowania aż do teraz, wykazują największy wigor. Podejrzewam, że to dzięki temu, że nasiona były "świeże".

Aktualne foto samych NP 2.0

IMG_20200331_165228.jpg
 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 12

Dzisiaj tylko parę słów informacyjnych. Przeglądając wczoraj pewną FR, doszedłem do wniosku, że mam słaby start i trzeba coś z tym zrobić. Postanowiłem zmienić FP do końca tygodnia na 18/6. Moc balastu ustawiłem na 400W a roślinki są dodatkowo bliżej żarówki. Teraz będę musiał je częściej pryskać wodą, żeby nie przesychała im ziemia zbytnio. Aktualnie mam w namiocie dwie sztuki, które już kwitną, tak więc będą miały przymusowego re-wega. Tak poza tym dzisiaj zrobi się w namiocie sporo miejsca, gdyż nadszedł czas kosy :harvest: tej największej rośliny, którą widać m.in na fotce poglądowej boksa.

Do następnego!
<coolpalacz>
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 14

Witam serdecznie w kolejnej odsłonie mojej FR! :tiphat:

Dziś podkręciłem balast do 600W i podlałem odstaną kranówką z dodatkiem Cannazym. Fotoperiod od środy 18/6 i od razu widać efekty :) Tak poza tym to leciały ostatnimi czasy, częste opryski z wody dla zwiększenia wilgotności. Przedział temperatur w namiocie jest od 22-28 st, ale niestety będzie mi teraz wzrastać temperatura w pomieszczeniu. Jak będzie trzeba to wstawię dodatkowe mieszaki. Jak skończę ten projekt w czerwcu to robię pauzę na lato. We wrześniu zamierzam wystartować z pestkami z OS-a forumowego.
Ogólnie jeśli chodzi o obecną sytuację to wreszcie zaczyna to jakoś wyglądać :) Lada moment czeka mnie przesadzanie. Może jutro się za to zabiorę a jak nie to w poniedziałek. Jednego Narco Polo wsadzę do 18 litrowej donicy. Dwie rośliny trafią do 14-sto i dwie do 11-sto litrowych donic. Mam ponad 60 litrów ziemi LightMixa + 6-7 litrów drobnego keramzytu. Chyba zmieszam ten keramzyt z tą ziemią dla lepszego "spulchnienia" podłoża. To by było na tyle z mojej strony na dzisiaj.

Miłego weekendu i do następnego!
:toke:

IMG_20200403_184419.jpg
 
Z

z\G/esio

Guest
Pomyślę jeszcze nad tym. Może zrobię naginanie tym Narco Polo, ale nie obiecuję. Jakoś nie ciągnie mnie do treningów. Ostatnio jedynie zrobiłem przez przypadek Super Cropping <lol>
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
No to jak lecisz na jeden szczyt to poupie****aj te dolne, bo roślina traci na nie energię, a plon jak widać na wyżej załączonym zdjęciu będzie z tego mizerny... Miej jaja, nie bój się, to jest chwast, poradzi sobie z na prawde hardkorowym treningiem. ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół