nasiona marihuany

HPS 250-660 W | 1 m2 | Narco Polo 2.0, Space Cookies, Sweet Deep Grapefruit, Nebula (femki) + 2 regi

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

z\G/esio

Guest
Nie wycinamy żadnych wiatraków. Roślina powinna z nich pobierać pokarm. Wody im nie żałowałem ostatnio, ale taka pora roku.
 

Matt92

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2020
Postów
90
Buchów
1
Piękny wynik z tego drugiego NP. Zastanawiam się skąd taka różnica. Ten sam Box, te same warunki a z jednego było 60, z drugiego 110. Czyżby geny? Pierwsza tez dała bardzo ładny wynik, mino wszystko różnica dwukrotna.
 
Z

z\G/esio

Guest
Ta druga od początku miała największy potencjał i rosła najlepiej ze wszystkich roślin. Inne grymasily po podaniu mikoryza w płynie a na niej nie było żadnych niepożądanych objawów. Gdybym zrobił wega o chociaż tydzień dłuższego to wynik byłby jeszcze lepszy. Moim zdaniem to właśnie geny zdecydowały.
 
Z

z\G/esio

Guest
Susz się dalej suszy :)

Narco Polo 2.o

1~9.jpg
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzisiaj odbyło się ostateczne ważenie suszu z drugiej Narco Polo. Trochę mnie poniosło w poprzednim poście, że pękła seta. Waga ładnych topów wyniosła ostatecznie 91,2g plus do tego kilka gieta popcornu.

 
Z

z\G/esio

Guest
Dzisiaj susz z Sweet Deep Grapefruit trafił do słoika. Jeszcze nie wiem jaka jest jego waga. Przy okazji zważy się to podam wynik końcowy tego projektu.

normal_sdg2.jpg


normal_sdg.jpg
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzisiaj odbyło się ważenie SDG i wyszło 57 gieta. Palonko jest mega smaczne i aromatyczne. Palce lizać!

Moje Top-3 tego projektu, pod względem jakości suszu:

1. Sweet Deep Grapefruit od Dinafem
2. Space Cookies od Paradise Seeds
3. Narco Polo 2.0 od Wolnych Konopii

Ostateczne wyniki pod względem wagi:

No Name 40g
Nebula 35g
Space Cookies 55g
Sweet Deep Grapefruit 57g
Narco Polo 2.0 60+90g

Ogólny wynik to: 337g/6 roślin co daje średnią 56,16 g z rośliny.

Projekt uważam za zamknięty. Temat można przenieść do zakończonych.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół