nasiona marihuany

Najlepsza oświetlenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Mocnymaczo

New member
Rejestracja
Mar 18, 2020
Postów
2
Buchów
0
Witam was serdecznie . pisze tutaj post żeby zapytac ludzi co maja o tym za***iste pojęcie o oświetleniu . Także do sedna , planuje za***iście oświetlić boxa 60x60x140 , 0.36m2 .
Zastanawiam się co bedzie najlepsza opcja , hpsa już nie chce bo troche grow na nim Zrobiłem i chętnie spróbowałbym czegoś nowego . Zastanawiam się nad : panel led 150w Citizen clu058 . Co byłoby najlepsza opcja waszym zdaniem ? Wręcz chciałbym , żeby miały nadmiar lumenów . Z góry dziękuje chłopaki za odpowiedzi !

---------- Post Zaktualizowany 20:01 ---------- Data pierwszego postu 19:55 ----------

Interesuje mnie jeszcze Mars hydro ts 150w
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Weź sobie Marsa TS1000, będzie git na tę powierzchnię albo zbuduj sobie panel na cob'ach, bo szkoda przepłacać za spectro. :p
 

Mocnymaczo

New member
Rejestracja
Mar 18, 2020
Postów
2
Buchów
0
Nie ma nic lepszego na rynku ? Zapomniałem dodać , ze cena nie gra roli . Wyczytałem , xe ten Mars ts , to nowość i naprawdę kozak są te panele . Ciekawe czy ktoś tutaj na forum miał z nimi styczność bo nic nie ma na necie
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Kup większy namiot 1,0 x 1,0 i do tego Gavita Pro 1700e Gen2
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nie no gdzie mars a gdzie gavita..
Przede wszystkim musisz tez patrzyc pod swoj boksik bo jest on maly i nie kazdy panel mozesz zastosowac. Temperatura raz , nadmiar swiatla jak.bedziesz mial tak samo wplynie negatywnie na rosliny. Tak samo jak diody beda za blisko roslin . Takze to nie w ta strone dziala ze namiar lumenow robi lepsza robote.
Oswietlacz dobierasz moca pod dany obszar do oswietlenia i z tym nie cuduj ,szczegolnie przy mocniejszych ledach. Jak chcesz na clu058 i kasa nie gra roli wez mniekszy spectro i bedziesz zadowolony
.Tam jest dobre chlodzenie zastosowane.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół