nasiona marihuany

Cos nie tak ! Proszę o pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Skoro to automat to w jakim celu chcesz światło na 12/12 zmieniać?
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Zostaw 18/6 I niech ciśnie a pierwszy nawóz na flo daj jak łebki będą kłaczaste ;)
 

Paradox47

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2020
Postów
53
Buchów
0
Ok dziękuję luki w wiedzy za dużo czytam i już się mota ;) o obu do ścinki

---------- Post Zaktualizowany 16:23 ---------- Data pierwszego postu 13:38 ----------

Problem się pojawił na nowym szczycie pojawiła się żółć
Wilgotność średnio 50
Temp około 27
Ph wody okolo 6,5
Podlewania woda i biohomusem na zmianę dziś podlega 270 ml wody ostatni raz 3 dni temu
Co to może być?
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Deficyty, a z podstawki jakie pH ci leci
pH wody około 6.5 jak około, po czym to stwierdzasz?
 

Paradox47

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2020
Postów
53
Buchów
0
No woda jest mierzona paskami lakmusowymi kupna woda oaza z biedy obniżamy kwaskiem lub octem zal3zy co pod ręką

---------- Post Zaktualizowany 17:27 ---------- Data pierwszego postu 17:26 ----------

Z podstawki woda nie wycieka bo to 10 l donice ziemi około 7 l a dawka wody zbyt mała by przecieklo
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,216
Odznaki
5
Podlewaj dopóki woda nie zacznie spływać, moim zdaniem lepiej nawodnic dobrze całą donice i rzadziej podlewać niż się pier***ic za przeproszeniem ale ja tu eskeprtem nie jestem to tylko moja opinia. :herm:
 

Paradox47

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2020
Postów
53
Buchów
0
Ponownie witam zaglądających , pojawił się problem z liściem a nawet. Na 2 wychodzi żółć. , Co to może być proszę o pomoc zaznaczę że wilgotność temp w porządku podlewana co około 2 i pół dnia dawkami wody około 300 - 400 ml wody na przemian z biohomusem forte
Proszę was bracia i siostry o pomoc . To moja pierwsza roślinka i zależy mi by doszła do zniw bo na niej. Chcę załapać doświadczenia poniżej fotki roślinka ma 25 dni jest w 10 l donicy ciągle gne do ziemi dlatego tak wygląda nie inaczej i zaznaczę że jest to roślina po przejściach
Ps oceńcie wiem że roślina pewnie nie za duża ale cieszy . Oceńcie i poprawcie doradzcie . Jest to odmiana Critical +2.0 auto

 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,229
Buchów
2,046
Odznaki
1
forte to organiczno-mineralny "biohumus". Mozna nim dosc latwo przypiec rosline. Jesli to sa dolne liscie i na zadnych innych nie wystepuje ten problem to roslina po prostu wysysa z niego skladniki i zaraz go zrzuci. Jednakowoz strzelam ze je popaliles. Odstaw nawoz, lej sama wode. Kup sobie cos z dedykowanych nawozow i tyle. 20zl to nie majatek a problemow duzo mniej
 

Paradox47

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2020
Postów
53
Buchów
0
Ok super konkretną odpowiedź , możliwe bo ostatnio malało mi się 5 nakrętek na litr gdzie. Powinno. Iść 4 ale biohomusa talk naprawde dostala 3 razy ale oczywiście czytam slucham uczę się ;) dzięki wielkie
 

Paradox47

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2020
Postów
53
Buchów
0
Witam mógłbyś mi powiedzieć czy roślinka jest w dobrym stanie ?
Poniewaz ma 30 dni i nie widać by chciała kwitnąć a to jednak auto


I jeszcze jedna sprawa co to może by na kilku liściach na czubkach wychodzą takie zabarwienia :/

Hasło halo doradzi ktoś
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół