nasiona marihuany

Odchody jeleni i saren

Wyszukiwarka Forumowa:

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Tak sobie pomyślałem czy nie będzie to dobry nawóz? Jedzą sama roślinność. Inne gówna mają rację bytu, więc te pewnie tez. Próbował ktoś może ? Mam takie miejsce gdzie jest mnóstwo zwierzyny i sprawdzę to w tym roku na kilku krzakach. Tylko zastanawiam się jak to dawkować? Jak wrzucę całe bobki będzie się długo rozkładać, więc może wezmę je rozkrusze. Coś się pokombinuje, zrobię tak i tak, myślę że będzie to dobre. :eek:mn:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Myślę że jeżeli teraz wbijesz na spota i zakopiesz boby w ziemi to spokojnie za dwa miesiące mozesz sadzić sadzonki :)
Ja używam granulowanego bydlęcego, gotowy w paczkach. Bo tu dojdzie ci kompletacja odpowiedniej ilości nawozu.
Spoko kombinujesz, pozdro!
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
No właśnie, ciężko będzie dobrać dawke. A ile dajesz tego bydlęcego ?
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Po takich bobach można sadzić na drugi dzień od zrobienia z nimi mieszanki.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Myślę że jak będą suche to bez różnicy bo dostaną wody to zaraz sie rozpuszczą. A skład mają fajny te boby bo sama natura z lasu . W sumie lepiej je wysuszyć rozdrobnić to się ładnie wymiesza. Kwestia ilości bobków na litr ziemi.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Kiedyś zbierałem w drodze na spota takie sarnie kupy i mieszałem z ziemią.Były i świeże i podeschnięte. Rośliny rosły jak zwykle (grube hehe). Jeżeli chodzi o tego typu nawóz to myślę, że bezpiecznie można zastosować 10% objętości ziemi. Tylko skąd wziąć tyle sarniej kupy?
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Nie jest to trochę dużo ? Ja mam miejsca gdzie w h*j zwierzyny więc nie będzie problem na***ać reklamówkę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół