nasiona marihuany

[COB][260W][0,36m2]1xEuforia 1x White whidow 1x Critical 2.0 1x Lemon shining silver haze

Wyszukiwarka Forumowa:

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Witam to mój pierwszy post i od razu fotorelacja :)
Z forum jestem oczytany i wydaje mi się, że trochę wiedzy już nabyłem, aczkolwiek wiedza teoretyczna ma się nijak do praktyki więc będę potrzebował waszego wsparcia:)
Setup:
1. BOX: 0,36m2 wysokość 160 cm
2. Oświetlenie: panel LED własnej roboty z COB 2xcxb 3590 130 W każda
3. Roślinki: 1x Euforia od Dutch passion 1x white widow od pure seeds 1x Lemon shining silver Haze od RQS i 1x Critical+ 2.0 od dinafem
4. Medium: ziemia canna proffesional donice 4x 11l
5. Wentylacja: Wentylator Axial-flo turbo 240m3/h , filtr węglowy prima clima eco line160-240 m3 wloty pasywne i jeden mieszak jakiś z klipsem
6. Nawozy: Na weg raczej nic chyba, że będą płakały o papu to terra grow plagron,mam tez witamnki ktore przez całe grow będę podawać, rhizotonic na lepsze ukorzenienie i cal mag z racji ze mam ledy, na flo terra bloom , green sensation, pk 13-14
7. Trening: na jednej chcialbym sprobowac cięcie wujka bena na reszcie pewnie toping z lst
8. Warunki w boksie: Dzień 25st 55-60 % wilg. noc 23st wilg.55-60%
Lampa wisi na wysokosci 70 cm i zmniejszona moc do połowy.
To chyba wszystko na ten moment :)
Critical+2.0 dzień 3

Lemon shining silver haze dzień 6

White widow dzień 6

Euforia dzień 6

wszystkie razem


Aktualizacje będę starał się robić co tydzień wszystkie propozycje i z***ki mile widziane PEACE
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Jakie masz chłodzenie, że tak mocno wysterowałeś te diody ? Jaki zasilacz? Na ten metraż spokojnie wystarczy 130W...
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
No tak zasilacz je trochę ogranicza mam meanwell HLG 240H-C1750
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Siemanko czas na Upa :)

Dziewczyny zostały przesadzone do docelowych donic uściślijmy w 10 dniu ich życia i dostały oprysk z asahi poza jedną najmłodszą damulką którą przesadzę na dniach.
Dziś mija ich 15 dzień a u criticala 11 dzień podlewane wodą +supervit i oprysk z rhizotonica.
Ogólnie zdrowo idą tylko u criticala pojawiły się jasne plamy (siedzi w ziemi uniwersalnej) czy może to być brak cal mag? zrobić oprysk czy dać spokój?
Lampa wisi 70 cm nad szczytami pobór mocy ustawiony na 70 W. Czy waszym zdaniem White i LSSH nie są zbyt krępe? może dać wyżej lampę?
Poza tym warunki bez zmian temp 23/60 % wilgotności.
Euforia dzień 15


White Widow


LSSH


Critical+ 2.0 na zdjęciu aż tak nie widać tych jasnych plam w razie czego mogę spróbować zrobić lepsze



I całość

 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,640
Odznaki
6
Siemka, wygląda ok. Podobno przy oświetleniu z Leda trzeba lać/oprysk z Cal Maga, ja mam od atami. Też mam coba i leje od czasu do czasu Cal Magiem..
pozdro..
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Dzisiaj będę ją przesadzał, dam jej kilka dni i zobaczymy czy nowa ziemia da jej to czego jej brakuje.
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Witam w następnym UPie!

Dziewczyny są świeżo po treningu Euforia cięcie wujka bena reszta topping i na wszystkich LST.
Podlewane co 3 dni wodą Ph 6.0 0,5l -0,6 l + oprysk asahi rhizotonic.
Generalnie kobitki rosną sobie zdrowo oprócz Euforii która po cięciu jakoś problem ma z pozbieraniem się generalnie mizernie wygląda, damy jej trochę czasu może odbije.
Światełko zwiększone na 130W poboru mocy wisi 60 cm nad szczytami.
Dziś mija im 27 dzień dla Euforii LSSH i White widow a u Criticala 23 dzień.
Jak myślicie ile dać euforii na ogarnięcie się? będzie coś z niej czy za bardzo nie liczyć że podgoni resztę??
No i foteczki na koniec, na razie zdjęcia takie se na flo się bardziej postaram.
Euforia ta bidula:


Critical+2.0:



White widow:


LSSH:


Cały boxik:



Jakieś pytania, porady z***ki ?coś zmienić coś dodać? Myślę nad bimbrownikiem domowej roboty ktoś kto korzystał mógłby doradzić czy warto? PEACE!
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
euforia na każdym szczycie ma białe końcówki czy to może być brak cal mag?



Doradzi ktoś?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jak na młodych liściach to raczej nadmiar nawozu. ;)
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Ok czyli leje samą wodę i obserwuje nawozu dostała tyle co w ziemi więc może byc ze zbyt wrażliwa.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie przejmowałbym się na tym etapie, podrośnie to przeje jedzonko. A tym asahi w jakim celu pryskałeś? Tylko nie mów, że na stres po cięciu. Wy***ałbym tę euforię jak taka kulawa, ten SLH dosyć duży już Ci uróśł, jak przełączysz na flo to spokojnie zajmie Ci te pół boxa, hejzy tak majo.
I weź mi powiedz, czemu one mają taką saharę i tej wody jakby kot nasikał. :oczy:

Led na jakiej wysokości wisi?
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Ogólnie to te Asahi spryskałem jak je przesadziłem wtedy też był robiony toping i cięcie wujka bena. Lampa wisi 70 cm nad szczytami no róznica między euforia a Lssh duża, na ostatnim grow miałem w tym boksie 3 panny i było git ale teraz chciałem sprawdzić czy z 4 uda się wiecej wyciagnąć. Narazie rośnie więc ją zostawię, a co do sahary to leje im po 0,6l raz na 3 dni około sprawdzam na oko wagę donicy i dla pewnosci palucha wkładam na 2 cm i jak sucho to leje. Wczesniej jechałem na Hpsie 250w to ziemia się dużo szybciej przesuszała teraz na Ledzie tej wody im na dłużej starcza.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
0.6l na 11l donicę? nie wiem, ja podlewam do momentu wypływu wody że spodu donicy, nigdy nie trzymam się sztywno jakiejś ilości, z pewnością nie polalbym tak, że jest kilka kropek, tylko rozlalby. to równomiernie po całej powierzchni donicy, ale przecież nie będę Cię uczył podlewać skoro to nie pierwszy Twój grow. ;)

psikania czymkolwiek,zaprzestałem już dawno, nawet po cięciach, im mniej robię tym lepiej rosną, przy ledzie to zrobię że dwa oprysk mgso4 w trakcie całego grow i jest git

wiem, że szkoda wyrzucić roślinę, ale pchanie na siłę roślin wychodzi nieraz bokiem, sam mam ten problem za każdym razem i śmiało mogę stwierdzić że im mniej roślin tym lepiej, nie muszą sie nic o światło :p
 
M

Mr.f

Guest
Hej, Przy każdej uprawie pod ledami trzeba suplementować witaminki typu cal mag? A co jeśli się tego nie zrobi ? Czym ten wymóg jest spowodowany ?
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Witam wszystkich w świątecznym Upie!:)

Panny mają się całkiem dobrze najlepiej prezentuje się LSSH i White widow reszta trochę w tyle ale zaczynają je podganiać co mnie niezmiernie cieszy.
Dobra rada od Zulisco sprawdza się dostają teraz około 1,2l na donice ph 6.0-6.2 podlewane jak donica lekka mniej więcej raz na 3-4 dni. Ciągle doginane w miarę możliwości :)
Czas mnie nie goni więc dam im jeszcze z tydzień głownie dla Euforii i zmiana foto na 12/12.
No to foteczki:

Euforia 34 dzień:​


Critical2.0+ 31 dzień:​


White widow 34 dzień:​


Gwóźdź programu LSSH dzień 34:​


Cały box:​



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół