nasiona marihuany

Szukam różnorodności

Wyszukiwarka Forumowa:

jarachu

New member
Rejestracja
Mar 5, 2020
Postów
1
Buchów
0
Czołem,
na wstępie napisze, że mam obecnie 2x ak47 auto w 21 dniu (mój pierwszy raz) na 0,17m2 i zastanawiam sie co potem. Chciałbym spróbować jak najróżniejszych odmian, więc zdecydowałem że następnym razem zrobię 2 różne pomidorki. I tu zwracam się do bardziej doświadczonych. Co byście polecili? Z racji tego że akacz to sativa, to jedna roślinę chciałbym żeby była mocna indica (tutaj myślałem o LSD, co wy na to?) a druga jakaś hybryda(I tu już za bardzo nie wiem co) . Mój box ma 80cm wysokości, a świecę 3x23w cfl Philips tornado +15w led 6300k. I tu pojawia się jeszcze jedno pytanie czy przy takim oświetleniu mogę myśleć o pelnosezonowce czy tylko automaty (w tech chwili świece 24/0)?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Dziś spaliłem Girls scout cookies. Całkiem fajne palenie. Idzie dość mocno w głowę ale nie w ciało. Zapach jeden z lepszych, które mam, to z AK47 troszkę bardziej mi podchodzi.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
No ja bym ci z tego co próbowałem sam mogę polecić: Gelato, Zkittlez, Pineapple express, amnesia i jakieś kushe. Możesz robić sezony, będzie dobrze.
 

Shadow THC

Member
Rejestracja
Mar 18, 2020
Postów
19
Buchów
0
Temat podobny o który chciałem zapytać, to podpinam. Szukam coś ciekawego z indici i sativy,ale żadnych typowych klasyków;p.
Sativa:rześka(energetyzująca), chęć do działania ,moc na odpowiednim poziomie.
Indica: wiadomo mocny strzał , nie mam narazie konkretnego pomysłu czekam na podpowiedzi:D
Wysokość do 2m najlepiej nie wiecej.
Critical russian dużo z tego wyjdzie? jaka moc? rośnie podobno niska dlatego mnie interesuje , ale to taki dodatek bedzie jak juz

Mam pytanie również o LSD,california indica,shiva skunk warto się w to bawić bo różnie ludzie mówią dojdą wszystkie w pełni,warto?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół