nasiona marihuany

2 miejscowki - prosba o ocene

Wyszukiwarka Forumowa:

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Rok temu były to doniczki postawione na styropianie aby w razie powodzi swobodnie sobie pływało .
Gorzej wybrać się nie dało nie polecam !
Ten rok kopie doły 40x40x40 cm = +/-64l ziemi . Uzupełniać będę je ziemia która mam zamiar ukopać tuż nieopodal spota tak aby sklepowej nie targać przez bagna
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Dobra, a woda, która stoi wysoko to jaka? Po czym mogę stwierdzić że jest ok.

Załóżmy że wykopię dołek 30cm wgłąb. Na jakiej głębokości nie powinno być wody, żeby dało się spokojnie sadzić?

60-80cm będzie bezpiecznie
 
S

skim

Guest
Może ktoś podpowie odnośnie kopców?

Mam bagno. Nie mam możliwości donieść tam ziemi w workach. Postanowiłem więc z ziemi z bagna usypać kopce.

Przekopałem więc kwadrat 40x40 i zacząłem na to sypać, a raczej wylewać to błotko, które znajduje się wszędzie dookoła. Co kilka szpadli sypałem dolomitu i kurzaka. Czy coś takiego zda egzamin? Czy taka gleba nie będzie zbyt uboga lub zbyt mokra?
 

bruce_lovely

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2020
Postów
30
Buchów
0
Może ktoś podpowie odnośnie kopców?

Mam bagno. Nie mam możliwości donieść tam ziemi w workach. Postanowiłem więc z ziemi z bagna usypać kopce.

Przekopałem więc kwadrat 40x40 i zacząłem na to sypać, a raczej wylewać to błotko, które znajduje się wszędzie dookoła. Co kilka szpadli sypałem dolomitu i kurzaka. Czy coś takiego zda egzamin? Czy taka gleba nie będzie zbyt uboga lub zbyt mokra?

Podepnę się pod pytanie. Też mam fajną miejscówkę na bagnie i nie mam możłiwości zaciągnąć na miejscówkę ziemi sklepowej, czy ulepione z tego torfowego błotka kopce, wymieszane z dolomitem i obornikami granulowanymi dadzą radę?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół