nasiona marihuany

[LED+HPS][150W+250W][0.81] Sezonowe Panny po raz drugi

Wyszukiwarka Forumowa:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Witam serdecznie, zmotywowany wynikiem poprzedniej próby sezonowej rozpoczynam kolejny projekt.

Pestki:

#1 Black Beauty CBD x1
#2 Pakistani Chitral Kush x1

reszta Pannic z OS'a od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] tj.

#3 Gorilla Zkitelz x4
#4 Blue Widow x1

Box:
DS90
Światlo:
MarsHydro TS1000 na weg + flo HPS 250W
Fotoperiod:
weg 18/6, flo 12/12
Wlot: pasywny
Wylot: Black Orchid MIXED-FLO I stopień - 220 m[SUP]3[/SUP]/h, wydajność II stopień - 280 m[SUP]3[/SUP]/h
Mieszak: USB mini FAN
Filtr: Prima Klima ECO 240-360m3
Medium:
BioBizz Light Mix
Nawozy: Trypack Biobizz
Trening: V2 albo V4 się zobaczy
Doniczki: Docelowe 9L
Dodatki: Mikoryza uniwersalna podsypana przy przesadzaniu, ale będę jeszcze coś podlewał mikoryzą pewnie.
Ph kropelkowy od GHE wydaje się lepszy w zastosowaniu niż zoolek.


Przesadzone Panny podlałem tak po 0,5L wody ph 6.0-6-2, Planuję pryskać często je jak się tylko da.

Tak było 17 dni temu:


Tak było 4-5 dni temu:



BONUSOWO
wrzuciłem sobie też trochę nasion papryczek cayenne może zostawię ze dwie w boxie, reszta poleci pod chmurkę :)


Pytanie co do filtra czy ten zewnętrzny filtr wstępny można śmiało przeprać. Taki mam właśnie plan bo trochę się pobrudził.



No to tyle, pozostaje jeszcze kwestia liczenia dni, ale chyba zrobię 17 jak trafiły do starego boxa pod parę ledów.
Tak z aktualnych baboli to przy sadzeniu dałem za mało ziemi tak do rantów wcięcia i teraz jeszcze jak się ubiła to jest jeszcze mniej.
Plan na to mam taki, że dam Panną wyrosnąć ponad ranty donic potem ciachnę V i resztę podsypię ziemią. Chyba będzie OK.


Trzymcie kciuki Panowie co by się udało zrobić :harvest:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Pytanie co do filtra czy ten zewnętrzny filtr wstępny można śmiało przeprać. Taki mam właśnie plan bo trochę się pobrudził.

moszna ...
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siema, wrzucam Panny po tygodniu w nowym domku. Lane wodą z ph 6.0 dziś aby 0,5 na głowę.



tutaj jedna dziewczyna prawy środek trochę wariuje obczjcie, na razie dam jej wciąż szanse, bo te listki rakie <3 trochę.



to tyle jeszcze z tydzień będzie lane samą wodą. Dużo pryskam tak 2 razy dziennie to donice wciąż ciężkie w sumie dlatego dostały po połówce na głowę.

Jeżeli chodzi o papryczki ciężko mi powiedzieć no rosną sobie po prostu.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Dzień dobry,

dziś 11 dzień w boxie, ogólnie jakoś 25 dzień.
Dziś dostały sporą dawkę stresu mam nadzieję, że Panny szybko dojdą do siebie :shit:
Dosypałem ziemi i mikoryzy, zostało wykonane też cięcie na V4 mam nadzieję, że będzie OK. Podlane po ~0,5 litra wody pH ~6.0. Pierwszy lanie z nawozem przewiduje na kolejne podlewanie lub za tydzień zobaczę jak się będę zbierały ze stresu. Dziś też dostały pierwszy oprysk z CaMg :eek:mn:

Zrobiłem trochę fotek chciałem ładnie je ponumerować, żeby już rozróżniać. Jednak problem taki, że #3 jest dużo muszę im jakieś ksywki nadać czy coś :) To teraz trochę fot.

























Ogólnie miało jeszcze wyjść przed i po cięciu, ale jak wrzuciłem w galerie to już się pogubiłem co i jak. Postaram się to na przyszłość poprawić :uff:

Papryczki sobie rosną tam gdzie trwa walka i przetrwa najlepsza niektóre już wybarwiają się na ciemny kolor może tak ma być jak ktoś coś się orientuje będę wdzięczny za info.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siema, fota z 21 dnia w boxie, podlane po 0,5l na głowie (donice wciąż ciężkie), robię też opryski z CaMg, bo liście trochę mówią, że chcą tego. Foty każdej osobno będę wrzucał jak już będzie flo to będzie na co popatrzeć.





Pozdrawiam serdecznie usb2.0
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siema, mamy 27 dzień w weekend chyba będę startował z induckja :)



Tutaj trochę po naginał kilka listków uciąłem.


Ogólnie przez tą całą akcję z wirusem jestem jeszcze biedniejszy w czas wolny :( także wybaczcie za brak systematyczności.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siema! Dzień 38 w tym 5ty indukcji 12/12 i na jednej dojrzałem dziś włoska ;) trochę zaniedbałem dziewczyny przez covida, ale zawsze co tam będzie. Przynajmniej przetrwam suszę po epidemiologiczną :)

Tera fotki.




Wyglądają na mega spragnione ale dostały pic, więc wieczorem bewnie będą cacy :)
 
Ostatnia edycja:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Up. organizacyjno informacyjny 40 dzień 7my dzień indukcji.



bez odbioru.
 
Ostatnia edycja:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Gęsto i zdrowo...
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Yo!
Dziś ogólnie 47 dzień w boxie, 14 indukcji. Lane 1l na głowę z nawozem trypack. Myślę, że kwestia dni i będzie można liczyć flo :)

Wszystkie


Jak zaczną już kwitnąć to podgole je od spodu, na razie wycinałem tylko te, które już obumierlay z braku światła.


Z boxa wyleciały też papryczki :) i podłączyłem kilka dni wstecz hpsa.
Teraz kilka szczytów:










To tyle, będzie co ma być :uff:
Następny up za tydzień!
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siema!
Dziś mamy 54 dzień życia Pannic prezentuje się to w taki sposób, że 32/17/5 wegetacja/indukcja/kwitnienie.
Leję na przemian woda i pożywką z biobizz trypack. W środę poprzycinałem niepotrzebne odrosty i liście od spodu. To chyba tyle, jest ok Panowie?

Pierwsze dzieci kwiaty:








Po goleniu:


Tutaj wszystkie razem:


Postaram się przy następnej aktualizacji zrobić sesje prywatne żebyście mogli zapoznać się bliżej z każdą z dziewczyn.

:tiphat:
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Yo!
Mamy 62 dzień z życia pannic. Czyli 32/17/13 weg/ind/flo
Próbowałem lać cyklem naprzemiennie woda-pożywka jednak dziewczyny już alarmują, że im się to nie podoba, bo są głodne. Sytuacja prezentuje się tak o:

Wspólna fota


Gorilla Zkitelzz no4




Gorilla zkitelzz no3





Gorilla zkitelzz no2




Gorilla zkitelzz no1




Pakistan



Blue widow




Black beuty




Koniec. Na razie chyba wszystko ok poza tymi niedoborami. Mogłem też pomylić jednego goryla z pakistanem. Może później uda się zidentyfikować/potwierdzić.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wydaje mi sie, ze te twoje niedobory to przenawozenie. Dlaczego? Liscie blyszcza jak psu jajca, koncowki powyginane/lekko popalone, zolty kolor wjezdza w srodkowych i gornych partiach, zapewne liscie twarde/kruche. Sprawdzilbym ph i jak wartosci beda ok to podlewalbym sama woda przez jakis czas. Jak na tym etapie zjarasz liscie to ciezko bedzie o sensowny plon
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Ok, dzięki Honza. Postaram się łać sama wodą w takim razie ph 6.0-6.5. Sprawdzę jeszcze ph tego co wyleci z donicy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół