nasiona marihuany

Gdzie dostać CLU058 3500K teraz??

Wyszukiwarka Forumowa:

Bazakbal

Member
Rejestracja
Lut 18, 2020
Postów
8
Buchów
0
Mam już gotowy projekt panelu, zabieram się za zakupy, a tu nagle widzę, że na TME żadnych CLU058 3500K się nie dostanie, magazyny puste. Przeszukałem google, ale wszędzie pustki. Wie ktoś gdzie je dorwać, albo czy 4000K się nada? Spektrum podobne, a są dostępne
 

Papryka20

Member
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
8
Buchów
0
Ogarnij ten tekst.
No chyba że to ja mam coś skopane i nie widzę polskich znaków.


Bazakbal(tłum. Zulisco) napisał:
Mam już gotowy projekt panelu, zabieram się za zakupy, a tu nagle widzę, że na TME źadnych CLU058 3500K się nie dostanie, magazyny puste. Przeszukałem google, ale wszędzie pustki. Wie ktoś gdzie je dorwać, albo czy 4000K się nada? Spektrum podobne, a są dostępne
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Mam już gotowy projekt panelu, zabieram się za zakupy, a tu nagle widzę, że na TME żadnych CLU058 3500K się nie dostanie, magazyny puste. Przeszukałem google, ale wszędzie pustki. Wie ktoś gdzie je dorwać, albo czy 4000K się nada? Spektrum podobne, a są dostępne

Ja zamawialem u nich clu058 , czekałem bodajże tydzień. Zamów normalnie I Ci ściągną.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Kingbright, kobkits.com czy ebay nawet normlanie sa dostepne.
 

Bazakbal

Member
Rejestracja
Lut 18, 2020
Postów
8
Buchów
0
Na ebayu są jedne z tego co widzę po ponad 40euro, to przedrożone mocno. A strona kobkits.com nie istnieje jak sprawdzam, na kingbright są tylko jakies ich diody
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Cobkits.com literowka sorry. Najlepiej kingbright ,zawsze od nich zamawialem. Masz jeszcze rapidleda ale nie jestem pewnien czy maja clu058 bo wiem ze mieli cxb3590.
Jest do ogarnecia wszystko zalezy ile bedziesz zamawial.
Na allibabie multum tego .
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
paczki z chin nie ida do pokski jakbyscie nie wiedzieli hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół