nasiona marihuany

[hps600][1.44m][4xGroilla, 4xOgKush,1x Blue Widow, 1xGGS, 9x NoName]

Wyszukiwarka Forumowa:

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Rośliny: 4x Royal Gorilla, 4x OG Kush od bulka,1x Blue Widow od Dinafem, 1x Hindu-guerilla old od Grega, 9x noname. 9 No Name są to pestki z Matki GGsa sezonowego a ojca nieznanego, czyli nie wiadomo czy geny będą ojca przemysłowego albo innego ch… Oczywiście Noname to regi,
Box 1,2x1,2x2 metra. Najtańszy.

Świetlik- Hps 600w na gibie, żarówka agro na obie fazy chyba barwa to 2100k a i aby zbić temp dałem cooltube a wingi zostawiłem, nei wiem czy to ma sens.
Doniczki początkowo 2l, przesadzone po 14 dniach do 11l
Nowozy – Hessi TNT,Bloom,Fosfor+,Boster, Vit kropelki, Cana do zbijania Ph bo plagron wy***ałem bo jakiś dziwny.
Warunki- Początkowo chodził nawilżacz i była git wilgotność na poziomie 70-90%, Niestety kiedy wbiły 11l to nie mam zbytnio miejsca bo jako podstawki dałem takie szerokie co mieści 2 11l. Teraz częściej robię im deszczyk, wilgotność na poziomie 40-70%. Temperatura jest bardzo różna od 22- do 32. W sumie taka była przy 2l a teraz gdy jest 11l to tak dobija do 30 czasem. Wszystko oczywiście jest spowodowane nowym powietrzem które nie zawsze jest. Wiadomo najlepiej było by się wbić w kanał went. Niestety nie ma zgody zarządu na to i o.
Trening- coś tam nagnę ale to taki słaby lts. 2 Noname dałem ciap ciap ale nie wiem jaką nazwę treningu przypisać do tego zabiegu..

Problemy jak zawsze:D Pierwszym był to ze nie wszystkie ku chciały wyjść z ziemi, zawsze mam z tym problem, trochę jak opóźnione dziecko i dlatego dodałem noname co jest dość ryzykowne i głupie bo zawsze mówiłem ze takie pestki to loteria i do tego gówniana. Nie dość ze regi to jeszcze ciekawe czy ta babeczka będzie klepać. Później problem z blokowaniem roślinek lub też mogę sobie wmawiać. Zawsze ten ***any weg początkowy to jak narodzina nowego bebiborna. Przez to ze moje umiejętności nie są adekwatne do stażu. Nonamy są najstarsze i dzisiaj mają z 20 dni, Gorille kilka dni mniej a Og to już wgl z 13 dni. Gss jeszcze mniej.
Do końca nie wiem co robić, ciapać te większe aby nie poszły w górę i wszystkie były na równi? Czy może usunąć najmłodszych? Tylko że najmłodsze to 100% femki i dobre babiczki. 2Noname zostawiłem w zapasie w mniejszych doniczkach. Przełączyć planuje za tydzień może.




1 Rząd- 4xgorila
2 Rząd- 4xog
3 Rząd- 2xnoname, 1xGgs, 1xBlueWidow
4 Rząd- 4xnonname
+2 noname z lewej
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
23 dzień.

Wszystko idzie w miarę dobrze. O dziwo jeszcze nie ma 12/12 a już 5/8 nonanme pokazało włoski. Normalne? Myślę dociągnąć wega do 30-31 dnia. 2 NN dostały powiększone doniczki z butelek, pojemność około 2l. Wszystkie starsze dostały pełną dawkę TNT+krople supervit.

 
O

OdcieńZieleni

Guest
23 dzień.

Wszystko idzie w miarę dobrze. O dziwo jeszcze nie ma 12/12 a już 5/8 nonanme pokazało włoski. Normalne? Myślę dociągnąć wega do 30-31 dnia. 2 NN dostały powiększone doniczki z butelek, pojemność około 2l.

normalne, określiła się jako ona, gratki
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
26 dzień.

Wszystko idzie chyba dobrze. Jednego dodatkowego noname wywaliłem miło że powiększyłem mu doniczkę. Jutro jednak będzie już pierwszy dzień 12/12



1 Rząd- Gorilla,Og, 2xGorilla
2 Rząd- 3xOg, Gorilla
3 Rząd- 2xnoname, 1xGgs, 1xBlueWidow
4 Rząd- 4xnonname
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
31 dzień i 5 dzień 12/12.

Zapomniałem dodać że wiatrak mieszający cały czas był OFF. Większa wilgotność. Wywaliłem go.
Ostatnio podlane 50%tnt + 50%boolm+3 krople vit na 12L.
Przy następnym podlaniu podam bostera.
Znowu muszę coś podstawiać aby to wyrównać....



1 Rząd- Gorilla,Og, 2xGorilla
2 Rząd- 3xOg, Gorilla
3 Rząd- 2xnoname, 1xGgs, 1xBlueWidow
4 Rząd- 4xnonname
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Blue Window? Really?
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
35 dzień i 9 dzień 12/12


Jeden NN miło że pokazał włoski, okazał się facetem. Był to 2 NN w 4 rzędzie, jak patrząc na poprzednie fotki.. W jego miejsce poszedł NN z butelki. NNy jak i GGs dostały pierwsza dawkę bostera. Wygoliłem wszystkie niepotrzebne odrosty u dołu, część wiatraków. Największego NN złamałem główny szczyt.



I Rząd liczę od góry.

1 Rząd- Gorilla,Og, 2xGorilla
2 Rząd- BlueWidow,2xOg, Ggs
3 Rząd- 2xnoname, Og, Gorilla
4 Rząd- 4xnonname
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Dzień 40 i 14 dzień 12/12



1 Rząd- Gorilla,Og, 2xGorilla
2 Rząd- BlueWidow,Ggs,2xOg,
3 Rząd- 2xnoname, Og, Noname
4 Rząd- 2xnonname, Gorilla, Nonanme
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
45 dzień i 19 dzień 12/12


Muszę znowu coś tu porobić, mianowicie went z tłumikiem są już za nisko. Wszystko razem z lampą będą zawieszone na maksa. Po***y dzikie porosły. Chyba jak jest 16 wrzuconych na ścisk to ostro idą w górę. Następnym razem zrobię im 2 tyg wega i oczywiście postaram się równo wysadzić... Za 2 dni poleje resztę boosterem jako pierwszą dawkę na flo(jak w tabeli kazali). Ostatnio dostały też oprysk blomem 3ml/1l.



1 Rząd- Gorilla,Og, 2xGorilla
2 Rząd- BlueWidow,Ggs,2xOg,
3 Rząd- 2xnoname,Gorilla , Noname
4 Rząd- 2xnonname,Og , Nonanme
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
51 dzień i 25 dzień 12/12

Matko te po***y dalej rosną... Wszystko już zaczepione przy samej górze.

 
O

OdcieńZieleni

Guest
ładnie idą, pójdą ostro teraz z flo, widzę, że masz białą rure wentylacyjna, nie wiem co mnie podkusiło i kupilem identyczną w praktikerze, w ogole nie nadaje się to gówno, chyba ze dobrze naciągniesz, zwija się na zagięciach i zmniejsza średnice, tyle co nawalczylem się z tym to myślalem ze zębami pogryzę, pozdro
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
ładnie idą, pójdą ostro teraz z flo, widzę, że masz białą rure wentylacyjna, nie wiem co mnie podkusiło i kupilem identyczną w praktikerze, w ogole nie nadaje się to gówno, chyba ze dobrze naciągniesz, zwija się na zagięciach i zmniejsza średnice, tyle co nawalczylem się z tym to myślalem ze zębami pogryzę, pozdro

Tak teraz maja mi puchnac na maksa! I zabraniam już im isc w górę, 2 metry to i tak powinny sie cieszyć.
Elastyczna w piz*e jest.... Ja to wybierałem pod względem ceny:D Patrze długie tanie to biorę. I to tyle plusów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół