nasiona marihuany

Suszenie na out

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rodzilla

Guest
Witam,
Zastanawiam się na wystawienie kartonu na balkon z suszonymi pomidorami :)
Czy temperatura nie będzie za niska? Nie mam gdzie za bardzo wysuszyć i zastanawiam się nad wystawieniem kartonu na balkon pod przykryciem z dziurkami żeby był przewiew.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
jak ci ten zapaszek, a pierwsze 2 dni jest dość intensywny, poleci po balkonach to dopiero problem będzie.
 
R

Rodzilla

Guest
jak ci ten zapaszek, a pierwsze 2 dni jest dość intensywny, poleci po balkonach to dopiero problem będzie.

Z tym nie będzie problemu :) Bardziej martwi mnie temperatura, w dzień jak i w nocy
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
najlepsza temperatura to 16-20 stopni, czyli teraz sporo za zimno, i wilgotność spora. w takich warunkach pleśń ci może temat zepsuć. może jakiś karton, do niego pochłaniacz wilgoci, jakiś pochłaniacz lub neutralizator zapachu i do szafy jakiejś wstaw, tylko ciuchy wyjmij żeby nie przeszły zapachem. sporo jest tych neutralizatorów zapachu, a pochłaniacze wilgoci to nawet w spożywczaku widziałem na dziale z chemią
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Nie mogę właśnie bo mam jeszcze małe co nieco przez kilka tygodni.

Jak powisi chwilę pod sufitem to nic się nie stanie. Nie bój się że światło Ci utleni thc do jakiejś nieaktywnej formy, bo raczej nie masz UV w hpsie. :)
 
R

Rodzilla

Guest
Jak powisi chwilę pod sufitem to nic się nie stanie. Nie bój się że światło Ci utleni thc do jakiejś nieaktywnej formy, bo raczej nie masz UV w hpsie. :)

Myślałem o tym właśnie żeby powiesić pod sufitem :) Mam Marsk Hydro TS600. Temp ok 23-25 wilgotnośći 30-40%.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół