nasiona marihuany

Duże zbiory

Wyszukiwarka Forumowa:

lory5p

New member
Rejestracja
Mar 12, 2020
Postów
2
Buchów
0
Siemanko :) Mam do was pytanko o technikę na duże zbiory. Na zdjęciach w google są fotki jak na krzaku jest spokojnie ze 100g suchego zbioru. Chodzi o to że jest tego w Hugo :)

Moje pytanko to jak uzyskać takie zbiory? Poprzez dłuższe dojrzewanie krzaka? Treningi czy przycinanie? Czy to może chodzi o długi okres wegetatywny nasion światłoczułych?

Indor, automaty
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Tylko i wylacznie przez dluzsze ale doswiadczenie i wiedze farmera.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Jak grower nie ma reki do kwiatow albo nie wie za bardzo co robi to zadne geny mu nie pomoga
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
dobre geny, zdrowa roślina, umiejętny trening i wiedza to jest recepta na spore zbiory. 100 to dobry automat może dać a dobry sezon to myślę min. te 250 plus.wejdz na dział nasze plony i poczytaj ile ludziska ściągają z jednej sztuki
 

lory5p

New member
Rejestracja
Mar 12, 2020
Postów
2
Buchów
0
Może coś podpowiecie, jakieś sprawdzone źródło jak zrobić to dobrze? Wiedze podstawową mam, dziewczyny są śliczne ale chciałbym wejść na nowy poziom i zmaksymalizować zbiory :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Fotorelacje poogladaj, popatrz jak inni uprawiaja na podobnym metrazu
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Sprawdzonym zrodlem jest to forum wiec wystarczy poszukać i oprzeć się na wiedzy innych
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Może coś podpowiecie, jakieś sprawdzone źródło jak zrobić to dobrze? Wiedze podstawową mam, dziewczyny są śliczne ale chciałbym wejść na nowy poziom i zmaksymalizować zbiory :)

Jak ci piszą. Doświadczenie. Ja lecę 4 rok z outem i tylko outem. Plony są coraz większe a zaczynałem od 20g z 2 krzaków. Pestki były z woela. W tym roku z 3 krzaków ok. 350g. 273g z sezona reszta z autosów. Będę walczył z tymi autosami ale narazie nie udało mi się ściągnąć więcej niż 30g z krzaka. Także przyjacielu... Doświadczenie i poczytaj forum. Albo się z kimś zakoleguj na forum co pomoże i będzie git.
 
L

Lord of Old School

Guest
Po prostu musisz mieć skilsy,życze ci powodzenia ziom.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Prawda zawsze leży gdzieś po środku i wynik jest wypadkową wielu czynników.

W zeszłym roku na oucie miałem spory rozrzut.

Miałem jedną sezonówkę która dała 302g suchego. Miałem automata AK47 który dał 75 suchego.
Miałem również AK47, który się zmarnował i nie doszedł. No i miałem też na przykład Girls Scout Cookies, która dała mi około 30g... Wszystkie uprawiane w ten sam sposób. Myślę, że geny i ręka growera ma tutaj największy wpływ.
Ale nie można zapominać też o pogodzie i innych czynnikach. Po prostu trzeba dbać, postępować zgodnie z podstawowymi zasadami i powinno być ok, jak geny rośliny pozwolą :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół