nasiona marihuany

Wentylator mieszający

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rodzilla

Guest
Witam,
Szukam wentylatora mieszającego (bez wciągania jedna a wydmuchiwania drugą), najlepiej taki komputerowy na 3piny.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,781
Buchów
9,040
Odznaki
3
Rodzilla podaj wiecej informacji na temat boksa jego wymiaty ile roslin i dlaczego taki maly waitrak tylko ?

Ja smigam do pracy moze koledzy ci cos doradza jak sie troche rozpsizesz co masz i czego potrzebujesz...
 
R

Rodzilla

Guest
Rodzilla podaj wiecej informacji na temat boksa jego wymiaty ile roslin i dlaczego taki maly waitrak tylko ?

Ja smigam do pracy moze koledzy ci cos doradza jak sie troche rozpsizesz co masz i czego potrzebujesz...

Kończę teraz pierszy grow. Diamond Box 40x40x120 oświetlenie mars hydro ts 600. Do tej pory miałem w środku dwa komputerowe 120x120mm silentiumpc, jeden zasysał do środka a druki zasysał i wiał na panienki. Filtr Can Original 1500PL 75-100 m3/h 100/125mm z Vents duo 100mm.
Pytam o mieszający komputerowy ponieważ na noc jestem zmuszony na wyłączenie Ventsa z filtrem i chodzą mi same komputerowe. Chciałbym aby mieszający dmuchał a nie zaciągał i wydmuchiwał powietrza z zewnątrz. Jak zmniejszę wlot pasywny do minimum to wentylator praktycznie nie wieje na panienki.
Mieszający na 3 piny ze względu że mam już regulator pod te wentylatory i hałas moę ograniczyć do minimum zmniejszając obroty.

Trochę to pogmatwane ale chyba jasno napisałem :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół