nasiona marihuany

2020 kiedy start?

Wyszukiwarka Forumowa:

BATMAN420

Member
Rejestracja
Mar 27, 2020
Postów
8
Buchów
0
tylko czekać aż jakiś grzybiarz tam się wpie****i lub myśliwy. w lesie bym nie sadził

Spokojnie o grzybiarzy sie nie martwię bo na kamieniach grzyby nie rosną, poza tym jakbys zobaczył teren przez który musisz tam dojść to za żadne skarby byś tam nie poszedł za grzybami (stromo jak cholera ,młodnik przez ktory trzeba sie wręcz czołgać plus kamienie )
Sarenki omijają szerokim łykiem tak jak i dziki bo źle sie im chodzi po takim terenie , myśliwych to ja znam wszystkich także ich się też nie mam co obawiać jedynie czego się boje tak naprawdę to czy dojdą w tych górach bo dosyć wysoko ten spot jest ,
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,141
Buchów
1,393
Z moimi plantami chyba muszę zmienić na szybko spota. Moje sezonki usychają. Ale to jakaś grubsza sprawa. Bo co dziwne zboże na polu miejscami zaczyna też usychać. Bie wiem czy taka susza czy coś innego. Serio nie wiem o ch*j chodzi. I to na niejednym polu takie rzeczy.
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
Jestem rolnikiem z powołania i wykształcenia, mam 15h róznego zboża no i pomidorki też choduje co sezon XD i powiem wam że odkąd żyję to takiej suszy nie było nigdy na wiosne, wiekszość mojego zboża już usycha koncówki listków robią się zólte
 
U

Usunięty 59382

Guest
Jestem rolnikiem z powołania i wykształcenia, mam 15h róznego zboża no i pomidorki też choduje co sezon XD i powiem wam że odkąd żyję to takiej suszy nie było nigdy na wiosne, wiekszość mojego zboża już usycha koncówki listków robią się zólte

Współczuję tym którzy walczą i będą walczyć z susza!mnie ten temat nie dotyczy bo moje spoty są przystosowane pod susze :)
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
Mi został już tylko jeden spot na terenach podmokłych torfowiskach, nawet w taka susze ziemia obkleja szpadel wiec jest ok, wszystkie inne spoty już sobie darowałem bo rok temu nie nadążałem im wody dowozić.

Odrazu spytam sie was kiedy wrzucać panienki na spota, bo niby automaty powinno sie pod koniec maja, z tym że nie planowałem już wiecej sadzić i jak zbierałem nasionka to wrzucałem wszystko do jednego woreczka i teraz mam wymieszane sezony, pafy od ggsa i automaty zrobił sie kocioł że nie wiem co jest co wszystkie już startuja mają po jednym listku tym właściwym. Planowałem w ten weekend je zdesantowac ale martwie sie czy nie będa miały za zimno bo są jeszcze małe.
Czy może trzymać je jeszcze w kubkach aż podrosna, tylko czy to nie zaszkodzi sezonom jak za długo bedą w kubach.
Odwaliłem głupote w tym roku
 

Rolnik z BMW

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
71
Buchów
1
nie martw sie nic im się nie stanie jak postoją z tydzień jeszcze w domu a potem na spota :) nie potrzebnie wymieszałeś te pestki ale od grzesia silne krzaki dadzą sobie radę ;)
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
no odwaliłem amatorke jak pierwszosezonowiec, tak mi się w zyciu mieszało że już miałem zakończyć kariere, ale jednak wyszło troche inaczej
mam wymieszane łacznie 135szt

Purple Maroc x Serious 6 ggs
GG3 X Amnesia x G13 Fast Version ggs
Auto WW X BB female seeds
Auto Girl Scout Cookies x Green crack ggs
Auto Afghan Mass XXL 00 seeds bank
Diesel Auto Speed Seeds
 

MrJoiinT

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
Ja w tym roku robię outdoor w ogrodzie :D Kilka automatów już mam w ziemi, ale teraz pogoda się pie****i :(
 

passioned

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2011
Postów
170
Buchów
0
Ja w tym roku robię outdoor w ogrodzie :D Kilka automatów już mam w ziemi, ale teraz pogoda się pie****i :(

chodzi o susze? mam AFy tez i nie mam za bardzo warunkow na boxa, nie wiem czy kielkowac czy sie wstrzymac
 

MrJoiinT

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2011
Postów
143
Buchów
0
Susza to akurat dla mnie najmniejszy problem bo na bieżąco doglądam, ale ciągłe zachmurzenie mało słońca. Na sprzęt do indoor zacząłem odkładać dopiero nie dawno bo outdoor to loteria.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Mi został już tylko jeden spot na terenach podmokłych torfowiskach, nawet w taka susze ziemia obkleja szpadel wiec jest ok, wszystkie inne spoty już sobie darowałem bo rok temu nie nadążałem im wody dowozić.

Odrazu spytam sie was kiedy wrzucać panienki na spota, bo niby automaty powinno sie pod koniec maja, z tym że nie planowałem już wiecej sadzić i jak zbierałem nasionka to wrzucałem wszystko do jednego woreczka i teraz mam wymieszane sezony, pafy od ggsa i automaty zrobił sie kocioł że nie wiem co jest co wszystkie już startuja mają po jednym listku tym właściwym. Planowałem w ten weekend je zdesantowac ale martwie sie czy nie będa miały za zimno bo są jeszcze małe.
Czy może trzymać je jeszcze w kubkach aż podrosna, tylko czy to nie zaszkodzi sezonom jak za długo bedą w kubach.
Odwaliłem głupote w tym roku

Dla sezonów nie szkodzi jak przetrzymasz w kubeczku bardziej auto podatne na stres jak mały litrarz na start i długo trzymasz.Trzeba szybko przesadzać max 14 dni nawet z 10 dni...Sezony czy pół auto to w 0,5l kubkach ze 20 dni możesz sobie trzymać nawet...Ja dopiero dziś kielkuje i daje w 0,2l kubeczkach w okolicach 15 maja na spot
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,141
Buchów
1,393
Ja dorzuciłem bezpośrednio na spota pestkę mazara pełnosezon i sobie wyszła. A w domu parapetuje się 10 autosów. Wszystkie wyszły aczkolwiek się trochę ociągały niektóre. Jak nie będzie gradu w sezonie to będzie git panowie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół